HAEGEMONIA hivatalos oldal
  • Nightrun
    #77
    Igen igen. Ezt én sem értem. Miért nem lett annyira híres külföldön a játék, mint nálunk? Talán más szemmel néznek rá? Vagy nem tetszik nekik, hogy egy ilyen kis ország is tud nagyot alkotni az űrhajós stratégiák terén? Én mondom neketek, hogy a maga idejében (ami azért nem volt annyira régen) a legszebb játék volt, és még ma is ugyanúgy nézem végig a nagy csatákat, közelről, mindig más kameraállásból, a robbanásokat meg ki is szoktam menteni a játékból. Egy évig volt a hátterem az a robbanás, amikor a nagy aszteroidát kellett szétlőni a játék elején. Nagyon zsír. Szerintem egyébként nem volt eléggé megreklámozva külföldön a játék, a sok paraszt meg nem tudta, hogy mi is a helyzet. Hát ez van, de ez a kiadó hibája, és nem a Digital Reality-é. Ezek a srácok értenek a munkájunkhoz, és több sikert érdemelnének a munkájukért, nem csak nálunk. Ja, szia lammaer!!! Végre egy ismerős arc. Illetve logo. Vagy csak név?! Tényleg, miért nem csinálsz magadnak valamilyen logot? Vagy nem érsz rá ilyenekre? Sok a munka? Én is épp dolgozom.... Na további szép napot!