ATI vs Nvidia

***** Tesztek 1 *****
Tesztek 2 *****
Tesztek 3 *****
Tesztek 4 *****
Tesztek 5 *****
Tesztek 6 *****
  • Dodo55
    #41216
    Egyébként azt néztem, hogy az nekem már túllőne az optimális célon, inkább egy 3060Ti lenne szerintem az ideális számomra.
    A 3600-as R5-ömhöz is kb. ott jön ki a bottleneck a kettő között (persze ezek a kalkulátorok azért nem szentírások és nincs akkora különbség sem, illetve a lapom helyből tudja az 5000-es szériás procikat is ha arról volna szó), illetve tápegység terén is a mostani 500-as FSP-mmel a 3070 már pont belekarcolna a nem optimális terhelési szintbe.

    Az árakra leszek kíváncsi, még egy 15-20%-ot kellene menniük lefelé, hogy ne érezzem magam a fogyasztói társadalom rászedett és kiéheztetett áldozatának, főleg ha türelmetlen vagyok és augusztusban a pow végén, illetve a 4000-es széria megjelenésével a küszöbön meg (ha a chipellátást nem korlátozzák megint a vírus után a háború ürügyén) bezuhannak akár bruttó 120-130 körüli szintekre ezek a kártyák.

    (Nincsenek a valóságtól elszakadt tévképzeteim, csupán minél többet és minél tömegesebben beszélünk erről, lehetőleg minél vadabb számokkal dobálózva, annál nagyobb eséllyel kezd el ebbe az irányba húzódni a piac az egyre türelmesebbé váló kereslet és az egyre idegesebbé váló kínálat miatt ;))
    Utoljára szerkesztette: Dodo55, 2022.05.01. 19:39:56