Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • Borg
    #42
    Na megvan végre a Samsung mp3-CD cuccos:)
    (MCD-MP67 CD-yepp)

    Egyelőre meg vagyok elégedve vele, a kék szinű lcd világitáson kivül mindent tud ami rá van irva. Mondjuk ezt tudtam elötte is h ami a dobozon rajta van kék világitás az nincs igazából rajta, de ez nem lényeg.


    Features:

    -2 féle repeat, és random funkció
    -Album funkció, ami a könyvtárak között vált a CDn (ha van)
    -Ugrás előre hátra egyet, illetve előre 10esével
    -ESP 100s (mindig be mp3hoz) és opcionálisan kibe kapcsolható audio CDhez
    -utolsó lejátszott szám tárolási funkció
    -SBS mélyvariáló gomb (szokásos)


    Tartozékok:

    -maga a cdyepp, aminek tök jó mattított aluminium háza van
    -távirányitó amit a fülhallgatóhoz lehet beiktatni, play pause, stop, és back forward funckiókkal, valamint a yeppen is, és a távirányitón is lezárhatók a gombok (hold)
    -Adapter
    -fülhallgató, ami rendkivül jó minöségű (amit a sonyhoz adnak meg sem közeliti ezt)
    -Külsö elem rack, amit az eszköz hátuljára lehet csatlakoztatni, +2 AA elem tárolására alkalmas, ezzel +16 órával meghosszabbitva az alapból 5 órás (belső AAA elemekkel) lejátszási időt ESP használata mellett. Ha az ESP off, akkor erre +1óra.


    Elemet sajnos nem adnak hozzá, igy kezdetnek Adapterről megy most, illetve van 2 AAA elemem amit a Yeppbe tok tenni, és arról megy.
    Ha a 2 AAA elem a yeppben akku, akkor azt a töltöről automatikusan tölti.
    Meg még majd kell 2 AA elem a rackbe, és akkor max lejátszási idő.


    Képernyője szerintem elég, ugyan ID3mat nem tud, de ha nyomtatsz fájl-listát akkor nem is kell, album(könyvtár)számot, és aktuális mp3 sorszámot ir ki, eltelt időt, valamint hogy milyen módban fut, mp3/cd batt/töltö random repeat stb..
    Meg van valami idóta animáció is a kijelzőn de arról had ne szóljak most:) (kb a BEE reklámmal egy szinten van:)


    Az első benyomásaim igy pár óra után:

    - Nagyon könnyű a cucc!
    - Szép hangminősége van (szerencsére a hirekkel ellentétben)
    - Problémamentesen lejátszik minden régebben irt MP3 CDmet, amin hosszu fáljnevestúl kezdve az mp2 fileig, még olyan is van amin nem csak Mp3 van azt is kiválogatta, a kitétel .mp3 legyen a file és már játtsza is..
    - Le van irva a dokumentációjában, h 30-90mp is lehet az összes mp3 file bescannelése egy lemezen, hát nekem a 88 mp3mat és egyéb utilokat tartalmazó lemezt olvasta legtovább, ez volt 10mp!
    - Nameg mp3 file méretére sincs megkötés, egy RW-cdt próbáltam ki, 3x200MB-os Digweed mixxel (yeah:), 2mp alatt beolvasta, és ezerrel játssza is le.
    - és végül a a rohatt reklám matrica szúrja csak a szemem rajta, amit minden eszközt bevetve fogok levakarászni róla:)