Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • WiZZaRD
    #1226
    Akkor egy hét tapasztalatai után, néhány Imp 450-essel kapcsolatos tapasztalat: kb. napi másfél óra használat mellett, ami csak mp3 hallgatást jelent, a rádiót nem igazán használom, egy hetet bír a két 1450mAh akku. Tehát kb. 10,5 óra. Mivel ez az első töltés volt, gyaníthatóan ez az érték javulni fog, pár töltés kell az akkuknak, míg elérik maximális kapacitásukat. Én ezzel, olyan 14 órára saccolom majd a max. kapacitást. Kis hiba, bár fene tudja, lehet ez természetes, mert annak idején a panasonic rq-sx75-ösöm is ezt csinálta, ha külső telepeket csatlakoztatok, szépen feltölti belőle a belső saját akkumulátorait. Szóval engem ez picit zavar, de annyira nem érdekes, tényleg apróság. Ami kicsit idegesítőbb, s nem sikerült rájönni mivel van összefüggésben, hogy időnként ezt a rázkódásvédelmi memóriát valahogy nem sikeredik feltölteni a 450-esnek, és elég keményen elkezd akadozni a lejátszás. Azonban ha a szám elejére lépünk, a következő lejátszáskor már nem szaggat, pedig nem kezdi újratölteni a memóriát sem, mert a lejátszás azonnal indul. Ami még zavaró, szintén ezzel kapcsolatos, ha kicsit ugrálni szeretne az ember a számok között, akkor bizony ahogy a 15 perc elfogy újratölti a memóriát, és eközben nincs lejátszás. Nagyjából ezzel ki is fújt a bosszantó dolgok listája. A kezelés egyszerű, mint a facsipesz, bár vannak számomra kicsit következetlen dolgok, igaz még nem konfigurálgattam át a kezelést, lévén nagy részben ezt is meg lehet tenni. A hozzáadott fülest érdemes lecserélni, bár egy hét használat után, mintha kicsit jobban megjöttek volna a mélyei. ha 0- és 100% között kellene értékelni a ketyerét, akkor 90-92%. Úgyhogy aki cd- mp3 player beszerzését tervezi, annak nyugodtan tudom ajánlani, mert igen jól sikerült szerkezet.