1401
Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • Breki33
    #1241
    régen volt itt valakinek

    én a SIGN-ot ha mindenáron ilyen kell
  • sirdond
    #1240
    Hi
    Van it valakinek Phillips Expanium 521-es discmanje?
    Milyen cd/mp3/vcd-s discmaneket tudtok ajánlani 20e ft körüli áron?
  • Breki33
    #1239
    ??
  • efter
    #1238
    shut up
  • Gabesz amd64
    #1237
    Ja cool!
  • efter
    #1236
    ja igaz! pár ezres tényleg nem sok érte! meggondolandó hogy barkácsojjak egyet.
  • OPM
    #1235
    mármint a barkácsoláshoz nem értem, de az nem igaz, hogy csak húzós árakon szerezhetők be, arra írtam az #1144-et
  • efter
    #1234
    kösz az infót,vissza is olvastam de nem találtam meg amit kerestem!
  • OPM
    #1233
    ha visszaolvasol, nemrég volt a töltőkről szó
    pl #1144
  • efter
    #1232
    üdv! van valakinek tapasztalata ujratölthető akksi töltöjének barkácsolásásban? nos mert gondoltam öszzedobok egyet mert a bolti töltők igen csak húzós árakon szerezhetők be! ha van valkinek gyári töltője,akkor ossza meg a rajt található adatokat légyszi! mert még lövésem sincs hogym mekkora adapterrel probálkozzak(volt,miliamper)
    ja asszem nem mindeggy hogy mekkora az elem,szal 2db, kb 2000 miliamperes elemhez akarok csinálni egy töltőt! ehez kéne az infó!
    elöre is köszi
  • OPM
    #1231
    na megvannak az első tapasztalatok :)

    a zsinórja olyan kb, mint egy búcsus 2 pálcás fülesé :D és a hozzá adott + plug-ok számomra használhatatlanok csak az alap jó

    a hangja valami iszonyat jó
    olyan hangszereket fedeztem fel számokban, amit eddig nem is hallottam bennük!

    de sztem még mindnig nem sikerült tökéletesen beraknom őket :((

    WiZZaRD ha majd erre jársz, segíthetnél egy kicsit :)
  • OPM
    #1230
    na most talán sikerült :)
    bár lehet hogy nem jó, mert a mélyek egyáltalán nem olyan erősek, mint sok tesztben olvastam
    de eddig nagyon tetszik a hangja
  • OPM
    #1229
    ez így nem jó :(
    összenyomom, benyomom a fülembe, de utána érzem hogy folymatosan jön kifelé :(
  • OPM
    #1228
    épp most jött meg a plug
    hát nem igen akar bennmaradni a fülemben :)
  • OPM
    #1227
    ha discmant akarnék venni, akkor biztos nem lenne számomra más alternatíva :)

    erről mi a véleményetek?
    nagyon olcsó, sokféle beállítás és akár 1gb-os kártyával is lehet bővíteni! a design már nem annyira csúcs... :)
  • WiZZaRD
    #1226
    Akkor egy hét tapasztalatai után, néhány Imp 450-essel kapcsolatos tapasztalat: kb. napi másfél óra használat mellett, ami csak mp3 hallgatást jelent, a rádiót nem igazán használom, egy hetet bír a két 1450mAh akku. Tehát kb. 10,5 óra. Mivel ez az első töltés volt, gyaníthatóan ez az érték javulni fog, pár töltés kell az akkuknak, míg elérik maximális kapacitásukat. Én ezzel, olyan 14 órára saccolom majd a max. kapacitást. Kis hiba, bár fene tudja, lehet ez természetes, mert annak idején a panasonic rq-sx75-ösöm is ezt csinálta, ha külső telepeket csatlakoztatok, szépen feltölti belőle a belső saját akkumulátorait. Szóval engem ez picit zavar, de annyira nem érdekes, tényleg apróság. Ami kicsit idegesítőbb, s nem sikerült rájönni mivel van összefüggésben, hogy időnként ezt a rázkódásvédelmi memóriát valahogy nem sikeredik feltölteni a 450-esnek, és elég keményen elkezd akadozni a lejátszás. Azonban ha a szám elejére lépünk, a következő lejátszáskor már nem szaggat, pedig nem kezdi újratölteni a memóriát sem, mert a lejátszás azonnal indul. Ami még zavaró, szintén ezzel kapcsolatos, ha kicsit ugrálni szeretne az ember a számok között, akkor bizony ahogy a 15 perc elfogy újratölti a memóriát, és eközben nincs lejátszás. Nagyjából ezzel ki is fújt a bosszantó dolgok listája. A kezelés egyszerű, mint a facsipesz, bár vannak számomra kicsit következetlen dolgok, igaz még nem konfigurálgattam át a kezelést, lévén nagy részben ezt is meg lehet tenni. A hozzáadott fülest érdemes lecserélni, bár egy hét használat után, mintha kicsit jobban megjöttek volna a mélyei. ha 0- és 100% között kellene értékelni a ketyerét, akkor 90-92%. Úgyhogy aki cd- mp3 player beszerzését tervezi, annak nyugodtan tudom ajánlani, mert igen jól sikerült szerkezet.
  • OPM
    #1225
    ja nem, a 60-as annyi...
  • OPM
    #1224
    12 rugóért mekkorát? 128-ast?
  • barret
    #1223
    Azért párosával kell tölteni,mert 3,2 volttal tölt!Két aksit sorba kötve. Ez egy kicsit sok lenne egy 1,2 voltos aksinak...
  • Breki33
    #1222
    a mobilban azt írta a srác, hogy lehet venni kb 12 rugóért

    valószinú én veszek egyet
  • OPM
    #1221
    nekem nem lenne baj, ha lehetne ugyanilyen kártyát kapni hozzá, mely nagyobb tárhellyel rendelkezik
  • Breki33
    #1220
    ja csak a fene essen abba aki kitalálta hogy minden készülékbe szinte más kártya jó
  • OPM
    #1219
    hát én úgy látom, hogy ez a kártya kisebb, mint bármely itthon kapható

    de 128 megás biztos van belőle :)

  • Breki33
    #1218
    ezt tudtam
    cserélhető az biztos

    nézd meg itt
    klikk

  • OPM
    #1217
    ezt egy német oldalon találtam:

    "Speicherkapazität
    5 MB plus austauschbare Triflash Memorycard (64 MB)"

    austauschbare = cserélhető

    ez már egy jó jel, nem? :)
  • OPM
    #1216
    nálam is épp aktuális lenne egy új teló,
    de az mp3 player fontosabb most

    jó lenne a 2t egybe, jó áron megkapni!
  • OPM
    #1215
    aha, én voltam az elkövető :)

    jó lenne kideríteni, mert biztos nem sokáig akciós
  • Breki33
    #1214
    Te írtál a prohardveren nekem?
    Ha igen segíthetnél kideríteni milyen kártyával lehet cserélni
  • OPM
    #1213
    hát azért kerül kevesebbe, mint az iriver. a lényeg belül van :)
  • Breki33
    #1212
    az mp3 lejátszósban

    ilyesmiket

    "Volt szerencsé mmegtapizni egy diva gem-et és mit mondjak annak pl az anyaga siralom egy iriverhez képest"
  • OPM
    #1211
    melyik topicban? én csak ilyesmiket olvastam:

    "Diva GEM 128 fel sem merült? Csodálom!
    Csak mert SD-vel bővíthető,
    rosszat még nemigen olvastam/hallottam róla"
  • Breki33
    #1210
    Akkor inkább a Diva
    bár most jól leszólták a prohardveren
  • OPM
    #1209
    #1138, #1141
  • DeeTox
    #1208
    Nem tudtok egy olcsó mp3 lejátszót?Elég ha csak mp3-at tud lejátszani más extra nem kell. köszi
  • Breki33
    #1207
    az egered?
    200-et adok érte P
  • OPM
    #1206
    szerintetek el tudnám passzolni az mx500-asom netes aprohirdetéseken keresztül? mennyit kérjek érte? kb 1 éves, tökéletes állapotban van
  • Breki33
    #1205
    már van GP töltőm köszi
    de eztis írtam :-)

    Mondjuk nem értem AAA-sban miért nem tudtad adni 800-as GP-t
  • WiZZaRD
    #1204
    ha jo minosegu akku kell en az ansmann-t tudom javasolni, es hozza egy ansmann toltot:)
  • OPM
    #1203
    van már olyan lejátszó, ami tudja kezeli a .cue fájlokat, nem tudjátok?
  • Breki33
    #1202
    Egy egész jó oldal

    klikk