Samsung,Nintaus,Philips,Panasonic,RioVolt és társaik
  • WiZZaRD
    #1186
    a Koss-t februar eleje ota hasznalom, szerintem jok a magasai, nem ercesek, kicsit valoban tompabbak, de engem pl a sima cd audionak az erces, karcos magasai nagyon zavarnak, mp3 tomoritonek ezert is szoktam a xinget hasznalni, amit ugyan mindenki szid, viszont egy kellemes analogos hangzas a vegeredmeny. A basszusokrol csak szuperlativuszokban, mert tenyleg kegyetlen:). Eleinte volt nehez normalisan bepakolni a fulembe, most mar nem okoz gondot. Es ami fontos, legalabbis engem meglepett, hogy fulbedugos fules letere nem hallod a kornyezo zajokat. En kedvelem a hangjat, ha valahol bele tudsz fulelni, szerintem probald ki, mert vegso soron ez izles dolga. En is zsakbamacskakent vettem ugyan, de nem csalodtam szerencsere:). Erdeklodtem itt-ott a marka felol, sokan azt mondtak, hogy jellegtelen a hangja, hogy nincs onallo (nem feltetlen a muanyagra gondolok, mert az rettenetes) hangja, mint mondjuk egy AKG-nek. Mert azt nagyon konnyen meg lehet iosmerni, hogy pl egy AKG-t hallasz, vagy mondjuk egy Sennheisert, persze most a nagy zárt fejhallgatokrol beszelek, de tuti, hogy valami ezekbe a kicsi fulbedugosokba is atoroklodik, ha mast nem hat a gyarto hangzasvilagat az is tukrozni fogja. Olyan ez, mint a technics, anno volt egy fejhallgatom toluk, es eloszor nagyon ttszett a hangja, olyan lagy, dinamikus, aztan fel ora utan mar azt sem tudtam mit hallgatok, olyan kaotikusnak tunt. Na ez a Koss viszont feszes, egyenletes hangkeppel rendelkezik.