Frank Herbert\'s DUNE
  • Efreet
    #12
    Skorpio7: az emperor nekem nagyon nem jött be. kb annyi a köze a Dune univerzumhoz, hogy van egy sivatagos bolygó meg férgek, meg pár Háznak a nevét megvették hozzá, és a Lynch filmböl kinéztek pár arcot, akire hasonlító színészekkel forgattak pár jelenetet. Herbert mesternek ez jobban fájhat, mint amit most a fia és KJA csinál a jegyzeteiböl a prequel-trilogyban. az RTS-eket amúgy se nagyon kedvelem, de ez szerintem kritikán aluli lett. föleg azért, mert a Dune világba helyezték, és a fentieken kívül semmi köze hozzá. szerintem rettenetesen rossz. dehát, kell, hogy valakinek tessen is, különben nem létezne. amúgy nem vagyok nagy gamer, multit meg gyakorlatilag nem játszom, leszoktam róla. játssz vele, érezd jól magad, de fogadd el, hogy van akinek nagyon nem tetszik.

    (amúgy meghatározásom szerint a Dune fan az, aki oda-vissza tudja a könyveket, a Lynch filmet, és benne tud élni az eredeti világban. nekem megvan a teljes sorozat(mármint a 6 alapkötet) angolul, magyarul, olvastam rengetegszer...)