Ps2 emulátor
  • dinomano
    #472
    Az Alien Breed 3D 2-öt sajna nem volt szerencsem latni; csak az elsö rész demojat, utana adta el haver amiga-t(draga volt a fejlesztgetese; abban az idöben probalkoztak amiga-sok proci+memo vetellel fejlesztgetni...68030 stb... :-) )... :-| Örülök, h. valaki reagalt a comment-emre; ugyhogy köszi az eszreveteleket... :-P
    AMIGA tajekon ismertettem 1-2 game-et; mivel pc-s game-ek megjelenesevel majdnem egyidöben keszültek rá 3D-jellegü cuccok... A B. The iron gate sem volt total fps; volt benn kis kalandgame elem; sajna az iranyitasa eleg vacakra sikerült... a kapcsolokat apro kurzoros kezecskevel kellett kapcsolgatni; mint régi kalandgame-ekben...
    Catacomb 3D-t ismerem; anno még toltam is egy 386on... :-P

    "Hát nem... Az első kezdetleges próbálkozások egyike a Spectrumos/C64-es Castle Master / The Crypt / Driller / Dark Side / Total Eclipse / Sphinx Jinx hatos volt, bár ezek inkább szolid keverékei az FPS-nek és a logikai játékoknak, hiszen az állandó lövöldözés mellett voltak bennük logikai feladványok is (ezt told oda, dönts rá, hogy át tudj menni, etc) screenshotok itt..."

    A vektorgrafikas idöket nem akartam idevenni.. :-P De az elite ürhajon kivüli rohangalos részeit(bolygofelszinen)is ide vehetjük..igaz, ott löni nem kellett/bár lehet, h. rosszul emlekszem/(nem emlekszem, hogy lehetett-e egyaltalan)... :-P