Ps2 emulátor
  • dinomano
    #355
    Még lesz egy FFXII, ill. már van japanul, azt ne felejtsük el... :-P A VIII-ban szerintem a story sem nagy szam; azon kivül, h. neheznek ereztem egyik masik harcot benne (föleg a GF-szerzöseket); valamint a csataban nincs nagy szabadsaga az embernek...).
    Grafikara szép a VIII, föleg a VII utan, nagyon szépek a GF-summon-ok; de valahogy nem tudja lekötni az embert a sztori...
    Nekem a IX is tetszett, igaz azt picit szokni kellett design miatt+helyenkent atmentek brazil szappanoperaba cselekmeny tekinteteben; de szép game volt, aranyos+kedves jatek. Jo volt a harc, sohasem volt nehez a game; "kés a vajon" jatekmenetet megkapta az ember, sohasem volt frusztralo elakadas; de azt sem ereztem, h. annyira könnyü lenne a game, hogy mindent melo nelkül megad.)
    A FFVIII-nal picit kifulladtak a fiuk szerintem a VII utan... De ettöl függetlenül nem rossz game a VIII (más RPG-gyarto csapat örült volna, ha egy olyan game-el tud elörukkolni... :-) ); csak a többi részhez kepest gyengecske.
    nah, ennyi.. :-P