Ps2 emulátor
  • modernslave
    #165
    ez a fotózkodás már ment egy ideig..ott akadt ela multkor is a beszélgetés..mert nemm küldtél..most sem küldesz:) ..ha te azért játszol 12 (!!!!) fps-sel a kingdome hearts-szal butított grafikán mert a hangulat mindent megér akkor te vagy nem vagy egészen normális vagy nagyon durván hazudsz... szerintem mind kettő....benyögöd hogy run process priority meg gsdx9 attól még nem fog senki hasra esni..hinni meg végkép nem. Ugyani aki ilyen szavakat használ az tudja mennyi 12 fps (monnyuk azt szerintem minden 12 éves gyerek is tudja aki sokat játszik) és 12 fps-sel nem hogy a hangulat nem jön át de még a játék sem. A játszhatósági minimum 25 fps... ha egyel ez alá megy nem beszélünk játék élményről..játszhatóságról... szóval ha tudnád mennyi a 12 fps nem irnál ilyet mert te is röhögnél magadon.... másrészt egy tökéletesen emulált ps1-es játék SEM adja át a hangulatát( azt nem tagadom hogy jobb nagyon jókat lehet így is játszani) mert a KONZOL az TV elött JOYPADDEL TERPESZKEDVE adja át a hangulatot. Sőt tovább megyek én kivittem tv elé a pc-met rákötöttem és ammén toltam joypad-del a mortal 1-2-3 at a rég Street figteherek stb stb és még az sem tudja helyettesíteni a konzolt.. az egy hangulat (és ezzel nem a pc-s gaméket akarom szidni még véletlenül sem) ahhoz kell a kis masina ami duruzsol a tv alatt kell hogy bevillanjon a playstation2 logo hogy megszólaljanak a nagy hangfaléak és te akármikor lenézel a kezedbe látod a joy-on hogy dual shok 2 és világíta kis led és kell hogy....stb stb... apróságok ezek de kellenek... EZ a konzol ez a hangulat...ez az élmény... ezek után kérdezem TE milyen élményről beszélsz.... mert ha te tényleg játszottál volna az általad leírt játékokkal 12 FPS-en (ja hazudhatsz 20-at is az ugyanolyan gáz :) és láttad volna ahogy dia film vetítés szerűen "pörögnek" az események és a hang sincs teljesen rendben (mert ez a 12 fps) akkor tudnád hogy nem hazudhatod hogy "játszottál" vele mega "hangulat" a lényeg mert 12 FPS-EN NINCS HANGULAT NINCS JÁTÉK NINCS SEMMI 'VAZZEG és egy kis levezetésként utoljára leírom neked hogy így 1 óra múltán hátha sikerül megnyomnod egy print screen-t és berakni ide 2-3 fotót (ami soha nem fog megtörténnyi:) hogy a playstation2-es konzol emulátora 1-2 talán 3 fps-en fut és akkor csak a video megjelenítésről beszéltünk az audio sehol .(pont)