1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • Bokafix2
    #94923
    "Maga a beharangozott nagy összecsapás rendkívül vérszegényre sikeredett.... jött 5 percnyi egymás mellett elbeszélés majd egy vérszegény bunyó".


    Elhiszem, hogy vérszegénynek hatott, de a szituáció eleve determinálja a csata színvonalát, mivel nem Zod állt a másik sarokban, hanem csak egy ember. Superman mondta is hogy "ha úgy akarnám, már halott lennél..."

    Szerencsétlennek nem volt elég hogy elrabolták az anyját, még erre a bőregér-képződményre is vigyáznia kellett hogy be ne pancsoljon neki túl nagyot. Szinte biztos hogy még az ereje 1%-át sem használta ki ellene. Ez majdnem olyan mint amikor hangyát veszel fel a földről és nem akarod megölni... nagyon finoman kell tartanod az ujjaidat, hogy össze ne lapuljon benne.... itt is kb. hasonló volt a helyzet... máshogyan nehezen tudták volna megoldani.

    A rajzfilmes bunyókkal az a gond, hogy ott kevésbé cseszteti az agyad a fizika ördöge, sokkal nagyobb a tűréshatár, de egy élőszereplős film sose olyan mint a síkban.