1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • Bokafix2
    #87016
    REC 4: Apokalipszis (2014)


    Az eddigi részek lépcsőházas és lakodalmas mészárlásaitól eltérően a történet folyékony alapokra helyeződik és hőseink ezúttal a tengeren jogvédenek.

    Most is eltökélt zombigárdával van dolguk akik egy hajó szűk folyosóin keresik a mindennapi betevőt. Hitelesen hörögnek és hitelesen csúnyák, legalább a sminkesek jó munkát végeztek. Ötletesek a fegyverként használatos cumók is: gépfegyver, konyhakés, szigonypuska, motorcsónak propeller, csavarkulcs, csövek... egyszóval ami csak egy jól felszerelt hajón fellelhető.

    Kár hogy a történet abszolút lapos, a jelenetekbe nem vittek semmi fantáziát, még csak izgulni sem lehet rajta. Akció részeknél a rendező túl közeli felvételekkel dolgozik, és a kamerát is rángatja, több jelenetnél is vissza kellett tekerni hogy mit is láttam. A zombik annak ellenére hogy jól vannak maszkírozva unalmasak, irtásuk 20 perc után idegesítővé válik semmit érdekessé, tehát megtekintése csak annak ajánlott aki kimondottan kedveli a zsé kategóriát.

    3/10