1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • vérpocok
    #83033
    Special ID 2013


    Teljesen korrekt akciódús mozi Donnie Yen-től. Nem hagyja leülni a feszültséget, parádés jelenetekkel tarkított bunyók, kötelező autós üldözés, de nem olyan hogy csak üldözik a másik kocsit hanem keresztbe-kasba a forgalommal, átugorva a mozgó járműre, az oldalán a nyitott ajtón kapaszkodva harcolva az ellenféllel, sőt még vezetés közben is egy komplett shaolin kung-fut nyomnak le a kocsi szűk utasterében.

    Yen bemutatja hogy kell kiklopfolni egy 30 fős bűnbandát, hogyan kell nagy távolságokat átugrani a tetőn és hogy kell a földön ülve horpadtra verni egy álló embert.

    Szóval kapunk itt mindent ami szem szájnak ingere, sőt még egy ehető sztorit is, hisz emberünk egy beépített rendőr a maffiában és vigyáznia kell hogy ne lepleződjön le. Egyszer mindenképp meg lehet nézni.

    7/10