1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • ZilogR
    #72278
    Taken 2

    Nyögvenyelős mindenség, nagyon kevés szereplővel, egzotikus környezettel felfényezve, sok fussunk, vezessünk, robbantsunk, "lőjük a balkáni borostás genyákat halomra" sztorival. Az egész egy hülyeség, az alapfelállás sem teszi szerethetővé a főhős(öke)t (mondván: én mindenkit megölök, aki a családomhoz nyúl), de ez nem Liam Neeson hibája, hanem a forgatókönyv íróké.

    Egy mondatban: minden, ami "értéket" képviselt az első rész, tökéletesen nullává alázta ez. Törökországot látni pozitívum, a többi értékelhetetlen!

    3/10

    Csak egy apróság: A filmben érdekes, hogy az USA-ból egy család és Albániából egy család Törökországban küzd meg: Európa és Ázsia határán. A készítők vagy azt akarták, hogy ez jelképezze a kultúra és a taplóság határvonalát, de látva a film minőségét, alacsony költségvetését, ezek elutaztak ide, nyaraltak egyet és csináltak egy low-end filmet.