
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!
Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
-
#45017
Legsarkosabb példa: Wanted. Az eredeti képregénynek kb. fél százalékát tartalmazza, egy nem túl fontos részét dolgozták fel totál más környezetben, így ha ezt nézzük, a film totális bukás, semmi köze az eredetihez. De mivel annyira eltér, hogy már tényleg önálló történetnek tekinthető, önmagában nézve nekem tetszett. :)
-----
Bolt (2008): Kisállat barátoknak bizonyára jobban bejön, szerintem inkább csak egy standard 3D "dizni", pár haloványabb poénnal, egy-két jobb karakterrel (pl. Rhino). 6/10
Madagascar 2 (2008): Az első sem volt túlzottan kedvenc, ez a második még annál is gyengébb, totál jellegtelen és többnyire fárasztóan unalmas. A pingvinek sem voltak csúcsformában, a legjobb jelenetük talán a majmok szakszervezetével történő egyezkedés volt. Mondjuk 5/10.