1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • Sequoyah
    #105881
    The Death of Stalin (2017)

    Sosem hallottam errol a filmrol korabban, ami szegyen. Veletlenul dobta fel az egyik jelenetet a Youtube, ami felkeltette az erdeklodesemet.

    Tulzas lenne azt mondani, hogy parodiaja a tortenteknek, mert alapvetoen tenyszeru marad (bar azert nem dokumentum filmrol van szo, szoval vannak elteresek). Inkabb egyfajta karikatura, de meg az is tulzas. Mindenesetre vicces ahogy gyerekes marakodaskent mutatjak be az amugy veresen komoly hatalmi harcokat. Mindezt ugy, hogy egyebkent nem kizart hogy tenyleg igy viselkedtek. Es kozben oriasi kontraszt hogy szo szerint embereletekkel jatszanak kegyetlenul.

    Erdekes, es furcsanak hat, hogy meg csak orosz akcentussal sem probalkoznak, sot kifejezetten Brit akcentusuk van. Ezen kivul a szineszi jatek kivalo, ami varhato, hiszen jo szineszek vannak benne. Az eros szineszi jatek, es a humor es sotet tortenet jol sikerult keverese miatt nagyon elveztem a filmet.

    Extra pont Zsukov marsall karaktere miatt, akit imadtam.

    8/10