1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • LasDen #105840
    Project Wolf Hunting

    AMi mennyiségű vér elfolyik itt az egy nagyobb falu mennyiségének megfelelő. Az 1 percre jutó halálok száma átlagosan valahol 1.5-2 között lehet. Nem is tudom mikor láttam ilyet utoljára.

    Miután a fülöp-szigetekről kiadott bűnözők hazatérésénél egy áldozatt felrobbantotta magát, úgy döntenek, hogy második neki futásra egy konténer hajóban hozzák őket haza. De ehhez a raboknak is lesz 1-2 szava. Viszont egyik fél sem tudja, hogy nincsenek egyedül a hajón...

    Iszonytató mennyiségű vér, halál, pusztulás, csonkolás, aprítás és minden mi jó van benne. Én alapvetően jól szórakoztam rajta, bár valahol a röhej kategóriába is átcsúszik egy kicsit. Egy kis Resident Evil beütéssel. Viszont néhol nagyon siekresen szembe ment a várakozásaimmal, amiért jár a dicséret. 1-2 szörnyű vágástól eltekintve korrekt munka, mégha nem is igazán jó.

    7/10