1578692191.jpg
[SPOILER használata kötelező]!
CAM verziós filmrol ne irj. Ne pontozz. Ne véleményezz!


Posztereket ne linkelj olyan filmről amit megnéztél. Új film, bemutató/poszter az rendben van.
Film címeket erdeti nyelven is / vagy angolul írjátok ki (zárójelben magyarul is akár)
IMDB linkért extra piros pont jár.
  • repvez
    #103163
    1917
    Nem volt egy bonyolult film, történetileg, de tetszett, hogy nincs kamera kapkodás, rángás és 20 vágás fél perc alatt.
    Ha ez a film a 10 bol csak 1et is megkap a szobrokbol, akkor azzal bebizonyosodik, hogy a kevesebb néha több.
    Ami alatt azt értem, hogy nem kell az egész vásznat teletömni mindenhonnan özönlő ellenséggel , repülövel , szörnyekkel csak mert a CGI elbirja .ugy mint a mostani akció és scifi filmeknél.

    Ennek ellenére nem értem, hogy mire kapta a 10 jelölést. talán ahogy irtam , egyet amiatt, hogy ugy tünt mintha egy vágás nélkül forgatta volna le a filmet, de azon kivül nem volt semmi extra benne. Mondjuk az is elég beszédes, hogy 3an voltunk az egész moziba rajta, ugyhogy ez tényleg házimozi feeling volt.

    Ezért nem tartom semmi jelentöség értékünek az oszkárt, mert általában nem az kapja ami tényleg egyedi és kiváló. vagy legalábbis nem részletezik, hogy mik voltak a szempontok .
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2020.01.24. 21:58:11