• Zerg
    #46
    Esetleg a Baldurs' Gate...
    Azt tudom, hogy a Diablobol tobbet eladtak, de azt nehezen hinnem el, hogy tobbet is jatszottak vele. Bar lehet, hogy tevedek...

    Mas:
    Azon nem kell csodalkozni, hogy a mostani tizeneveseket a SW mar nem nyugozi le. Megnizik a filemt, utanna azt mondjak ra "gagyi, rohelyes egysegek, olcso trukkok, stb...".
    Szamunkra "oregeknek" tobbet jelent ennel. A SW elso vetitesenek idejen meg en is kiskope voltam. Masnap a suliban orak alatt (helyett :D)nem a tanarnenire figyeltunk :), hanem arrol beszeltunk, hu de klassz volt ez, de jo volt az...
    Na ezert is gondolom azt, hogy nem kell felhaborodni azon, ha nem mindenki eli ugy bele magat a SW univerzumaba mint mi. Nekem biztosan jobban fog tetszeni, mint a kisse bugyutanak tuno WoW. Lehet hogy Lukasek is tisztaban vannak ezzel, lehet hogy ezt a gamet vegre nekunk "oregeknek" irjak :D. Mar csak egy igazi szelssavu net hianyzik majd hozza :((. Off-line valtozata pedig nem hinnem hogy lesz sem a SW-nak, sem a WoW-nak. :(
    Lehet, hogy "tul oreg" vagyok, de En orulnek, ha lenne barmelyik resznek esetleg Off-line valtozata is...

    Zerg