NTFS vagy FAT32?
  • Vernoon
    #311
    Hi all, nekem csak a topic nevevel kapcsolatos kerdesem lenne. Van 2 db uolyan winyo (80GB maxtor 7200 mituomen)
    a master: NTFS, a slave Fat32. A problema, hogy (ja, XP pro EN, nincs fent SP1) diskcleanupnal a C: kb 15 PERCIG is elszarakodik mire kiadja a kisablakot, rajottem, hogy a "compress old file" miatt van. Ez mi a. En ilyet nem x-eltem installkor. Ez valami virtualis tomorito, mint a drivespace? ossze vissza valtoyik a szabad terulet, de altalaban csokken. ures hely a C:-n 1.5 GB -> MS Halo uninstall (kb 1.5GB a savekkal) -> ures hely 2.5GB masnap bootolas utan Ures hely 1.68 GB -> Minden TEMP stb torlese -> Ures hely 1.69 GB, -> Discleanup, Compress Old File=25,150KB (25 MB?)-> lefut KB 4ORA alatt, eredmeny : Compress Old Files=58,602KB (58MB ?, az nem lehet!) Ures hely : 8.40GB (ez viszont orvendetes). Hogyan lehet megszabadulni ettol. Ugy vettem eszre, hogy lassitja a rendszert, de lehet, hogy nem ez. Az viszont idegesito, hogy soha nem tudom mennyi szabad helyem van. a Slave winyon nincs ilyen compress old files, es masodpercek alatt vegez a diskcleanuppal.