Rulez Jatek! Soul Reaver 2
  • singi
    #254
    Szia.
    Na szóval, hogyha meglövöd a gyémántot, leapad a vérszint, és közvetlen elötted valahol lesz a földön a szél reaveres urna. Ide kell leugranod, és átváltani a kardod, de gyorsan, mert a vér nagyon hamar feljön.Ezután visszaúszol, ahonnan meglőtted, és az elötted levő szél oszlopra ugrasz, majd beleszúrod a kardot.Ezzel aktiválod az összeset. Visszaugrasz a "tűzedényhez". Át kell menni a fáklyáért, és ha az edénynél meggyújtottad, átugrasz a már aktivált szeles oszlophoz, majd ezzel fellebegsz a lehető legmagasabbra, majd repülsz a messzebbire. És így tovább, míg elérsz a szemben levő tartóhoz, és meggyújtod az ottani edényt.Ekkor teljesen megtelik a terem vérrel.Feljön a fényreaveres urna, odaúszol, és átváltod a kardot arra. Visszaúszol, és a tűztartó mellől meglövöd +int a gyémántot, erre jobb, és bal oldalon feljönnek szeles oszlopok. Rohansz egy fáklyáért, +gyújtod, és valamelyik oldalon elugrasz az elsőig.Mindezt elég gyorsan kell csinálnod. Ugyanúgy fellebegés magasra, és tovább a következőig.Az utolsónál középre, ott a legutolsó, erről tudsz a végső tűzkovácsolóhoz ugrani. Itt meg 1xűen csak beleszúrod a kardot a lukba. Nem 1xrű, nekem sokadszorra sikerült csak.Induláskor elötted is lesz 1 széloszlop, de innen ki kell menni úgyis a szélére, és közben a lezúduló vér elolthatja a fáklyát, és már kezdheted is elölről.Én a jobb oldali oszlop mellől kezdtem, el lehet érni épphogy.Pont ma fejeztem be, bár én már sokadszorra játszom, mert az egyik nagy kedvencem! Most majd a Soul Reavert akarom újra kezdeni...