295
Rulez Jatek! Soul Reaver 2
  • Destodes
    #255
    Kösszi singi! Már ideg lehettem volna, ha nem találtam volna ki valamit a fákja kialvása ellen. Tegnap végig vittem. És most azon gondolkodom, hogy Eidos-nak egy ötletet beküldök, hogy a LOK ne vesszen el az emberek szeme előtt a homályba. Ezért nem minden egyes részletet tudok. És ez így kínos. Végig vittem a Defiance-t. És egy folytatáson gondolkodom.
  • singi
    #254
    Szia.
    Na szóval, hogyha meglövöd a gyémántot, leapad a vérszint, és közvetlen elötted valahol lesz a földön a szél reaveres urna. Ide kell leugranod, és átváltani a kardod, de gyorsan, mert a vér nagyon hamar feljön.Ezután visszaúszol, ahonnan meglőtted, és az elötted levő szél oszlopra ugrasz, majd beleszúrod a kardot.Ezzel aktiválod az összeset. Visszaugrasz a "tűzedényhez". Át kell menni a fáklyáért, és ha az edénynél meggyújtottad, átugrasz a már aktivált szeles oszlophoz, majd ezzel fellebegsz a lehető legmagasabbra, majd repülsz a messzebbire. És így tovább, míg elérsz a szemben levő tartóhoz, és meggyújtod az ottani edényt.Ekkor teljesen megtelik a terem vérrel.Feljön a fényreaveres urna, odaúszol, és átváltod a kardot arra. Visszaúszol, és a tűztartó mellől meglövöd +int a gyémántot, erre jobb, és bal oldalon feljönnek szeles oszlopok. Rohansz egy fáklyáért, +gyújtod, és valamelyik oldalon elugrasz az elsőig.Mindezt elég gyorsan kell csinálnod. Ugyanúgy fellebegés magasra, és tovább a következőig.Az utolsónál középre, ott a legutolsó, erről tudsz a végső tűzkovácsolóhoz ugrani. Itt meg 1xűen csak beleszúrod a kardot a lukba. Nem 1xrű, nekem sokadszorra sikerült csak.Induláskor elötted is lesz 1 széloszlop, de innen ki kell menni úgyis a szélére, és közben a lezúduló vér elolthatja a fáklyát, és már kezdheted is elölről.Én a jobb oldali oszlop mellől kezdtem, el lehet érni épphogy.Pont ma fejeztem be, bár én már sokadszorra játszom, mert az egyik nagy kedvencem! Most majd a Soul Reavert akarom újra kezdeni...
  • Destodes
    #253
    Tudom, az már megvan, de most ott tartok, hogy a Light Reaverrel el kell találni a hatalmas gyémántot és a majdnem megtelt csarnok "vérszintje leapad. Vannak ezek a szél oszlopok (tod amiből gőz jön ki)(nyílván tudod) na, azokon mászkálok, de hogy a levegő Reavert elérjem valamit még kell csinálnom előtte,/// hogy a egy köralakú egy méteres vastagságú kőtömb feljöjjön./// Ezt kéne megoldanom, de nem tudom hogy. Már tök ideg vagyok egy kicsit, pedig eddig segítség nélkül eljutottam :( singi veled mizu?
  • singi
    #252
    Szia.
    Most a "tűz kovácsolóban" vagy, csak akkor jöhetsz ki,ha megcsinálod a feladatokat. Nem túl bonyolult, csak rá kell jönnöd mit kell csinálni. Ha végképp nem megy segítek, csak nem akarom elvenni a játékélményt.Csak annyit, hogy az egymással szemben, és egyre feljebb levő tartókat kell meggyújtanod, és azokhoz persze el is kell jutnod valami módon.
  • Destodes
    #251
    Hahó!!!!!!!!!!!!
    Van itt valaki? Kéne egy kis segítség valakitől.
    Megakadtam Janusz utáni beszélgetésnél. Ott tartok, amikor Janusz át akrata adni a kardot, de emberek törtek ránk és Janusz át transzportált a szomszéd csarnokba vagy hova. Please help me!
  • Kazuma92
    #250
    hát nekem xp patchel se működik..... :S de azért kösz
  • Solya
    #249
    Elvileg itt van patch hozzá.
  • Kazuma92
    #248
    Szerintem is simán folytathanák!
    [email protected] --> ide :D
    Egyébként a soul reaver 1 nem fut xp-n? mert nekem nem indul meg egyik haveromnak se...
  • singi
    #247
    Egyszer már próbáltam mentést küldeni, de nem sikerült, nem tudom miért.Este átjön a haverom, és megpróbálom vele, hátha ketten okosabbak leszünk. Kéne egy cím ahova mehet.
    Nagyon eltalált játék, a karakterek, a története, a zenéje...nagyon szeretnék látni ebből egy filmet, vagy akár egy sorozatot is el tudnék képzelni velük. A zenéiből már töltöttem le párat, bár igazából a játék közben jó.De a legjobb egy következő rész lenne, úgy lett vége, hogy még folytathatnák simán.Amúgy is annyit kolbászolnak az időben ide-oda, Elder is feléleszthetne pár szereplőt "unalmában", és akkor Káin is mehetne újra rendet rakni!
  • Kazuma92
    #246
    hehe.... XD jaja Kain durvább pl az fasza amikor a kisfilmbe megkérdezi a katonát hogy merre van Moebius és amikor elmondja neki, akkor kitöri a nyakát XD De én Razielt birom jobban mert kicsit nehezebb vele a game( szeretem a kihívásokat) és Feelinges az egész karakter...
    SR2: Nem tudnál valahogy küldeni egy mentést? mert én azóta se próbáltam mert nincs idegzetem hozzá... pedig az egész game egy rohadtt nagy királyság és vinném tovább... csak nincs kedvem odáig újra elvinni!
    Meg azt is észrevettem hogy a legacy of kain sorozatba (inkább soul reaverek és defiance) -ban rengeteget ad rá a háttérzene!
  • singi
    #245
    Na igen...a mentés.Egyetértek veled! Ettől függetlenül én már többx végignyomtam, mert nagyon jó a hangulata.Ami pedig a Defiance-t illeti,...hát nekem is az az abszolút csúcs! Szinte már kívülről tudom az egészet. Kainnal szeretek menni inkább, Raznak nehezek az ugrásai a kameraállás miatt. Meg Kain sokkal brutálisabban nyomul.
  • Kazuma92
    #244
    Még nem próbáltam újra, de nekem ez a soul reaver 2 annyira nem jön be... ha több mentés hely lenne benne akkor tetszene...
    A Legacy of Kain Defiance-ért vagyok oda XD Azt már 3-szor végigvittem.
    mind1. Főleg az idegesít hogy járkálok meg minden szutyok már rég unom az egészet már mást csinálnék de nem, mert akkor kezdhetek előlröl mindent mert a menstruáló nyomorék játékrendező( bocs ) nem rak be egy kiba__ott mentést másfél óra játék után.... Pedig a gondolkodós részek tetszenek mert birom az ien játékokat...
  • singi
    #243
    Igen, sajnos kevés a mentés, és sokat kell addig rohangászni, még szerencse, hogy szinte lehetetlen meghalni. De szerintem megéri, mert ez a játék nagyon ott van...../ a többi részével együtt!/
  • Kazuma92
    #242
    Értem kösz
    Csak az is gáz hogy mentés meg nem volt ezért elég hosszú cuccost kell előről kezdenem....
  • singi
    #241
    Szia.
    A szívek, a mászófalak utáni termekben /vagy udvarban/ vannak, mindegyik a legfelső helységben, mutatja is a filmbejátszás.Csak azt kell kitrükköznöd, hogy hogyan juss fel oda.
  • Kazuma92
    #240
    Én nem találtam szivet :S
    de azért kösz mert legalább tudom hogy mi a lényege:)
  • singi
    #239
    Szia Kazuma.
    Minden Reaveres falon fel kell másznod, és ott fogsz megszerezni egy-egy szívet, amiket a csontvázakba kell beraknod. Ha mindhármat beraktad, a keletkező levegő segítségével fel tudsz menni vissza, és fent kapod meg majd ezután az Aer Reavert./ Mielőtt felmászol, váltsd át a kardot a falon levő jelre./
  • Kazuma92
    #238
    csá!
    remélem valaki emlékszik erre a részre....
    Az air forge-ban vagyok, és ott egyszerre 6 fele lehet menni, ha leugrok egy helyiségbe akkor van 3 ajtó, mindegyik rész ugyanúgy néz k i, és egy "kibelezett hulla" fetreng egy "sziklából kirajzolódott kristályszemű arckép" előtt. mindhárom résznél ugyanez van csak más színben. Ha fölmegyek akkor 3 ajtó van (Material, Light, Dark (ezt a felmászón jelöli) ezen a hülyen mit kell csinálni?
    THX
  • gabe paul logan
    #237
    Vissza kell menned a pálya elejére ahol raziel kiugrott az erődből, ott van egy kapu a víznél és egy világító vmi azt nyitja a dark reaver..
  • szhelyzenesz
    #236
    Hello! A válasz ott volt Seeyaa leírásában...
    Szóval a tükrös rész sikerült, de sajnos fogalmam sincs, hogy onnan kilépve hova kell menni... Ebben segítsetek! Mert a templomból /várból/ egy zöld vápír mutatott valamerre, de nem tudom merre kell mennem!!! Itt csak a mocsár van, meg fent magasan talán egy út ahol az első falmászás történt azzal szembe... De oda nem tudok feljutni! Mi a teendő, merre tovább? Mert angolul nem tudok... :o(
  • szhelyzenesz
    #235
    Hello nekem is óriási problémám, hogy ezen a tükör forgatós pályán nem tudok túljutni! 3. mentés után...
    Mindet megoldottam szerintem a templomba... De, nem tudok semmiképp oda feljutni ahol az a pici valami van ami világít... az a gyűrűszerű valami...
    Gondolom azt át kelle rakni a hold elé... Szóval a hold nem akar eltűnni az útból...
    Meg azt nem tudom, hogy legfelül ahogy átjok az őrön és kinyitom a kaput, melyik irányba kell állni a tükörnek, mert 4 irány van, de egyiknél sem csinál semmit...
    Légyszi küldjetek nekem kimentést, mert sehol nem találok a NET-en és leírást sem... Itt is sokan ott akadtak el ahol én, de választ nem találok! a címem: [email protected]
    Mentés bármikor jöhet, mert tuti, hogy nem tudok továbbmenni ezen a részen... vagy valami segítség

    ---
  • gabe paul logan
    #234
    HA megvan a dark reaver vissza kell menned a játék legelejére, oda ahol kiugrottál a sarafan erődítményből, a tónál ki lehet mászni egy kis "szigetre"
    és ott a light forge ajtaja....:) (imádom ezt a játékot,és az elkerülhetetlen véget,ha tudsz angolul/v magyar a game ki fog derülni h ebben a részben bizony raziel a rossz fiú....)
  • siszimuki
    #233
    Hogyan jutahtok továb azon a részen amikor már meg van a dark Reaver és a mocsárban vagyok?
  • hellboi
    #232
    köszi a tanácsot Randal
  • Solya
    #231
    Képet nem tudnál beszúrni?;)
    Egyolyan teremben vagy ahol körebe vizköpők vannak vagy egy olyanban ami felülről nyitott és a közepén egy kobrafej van?
  • Randal
    #230
    most ez így nagyon nehéz. nemtom melyik részénél volt a játéknak:(
    de miért nem keresel végigjátszást a neten? abban biztos benne van.
  • Bread
    #229
    Sziasztok! Én az "Air Reaver templomban" akadtam el, ugyanis van két terem, amiket a Dark illetve a Light Reaverrel lehet kinyitni. A problémám az hogy nem tudom mit kellene tennem a két teremben. Már néhány napja b*szakodom vele, és rettentően idegesítő :'( :@

    Légyszi' valaki próbáljon meg segíteni! Hálás lennék!
  • Randal
    #228
    Ha az elején tartasz még egy kis tanács: Nem muszáj az összes szörnyet levágni. elég ha elfutsz mellettük, úgyse kapsz értük semmit, csak időpocsékolás velük harcolni. Pesze van ahol kell.
  • hellboi
    #227
    Az is tetszik, amikor nem csinálok semmit, akkor vagy vakarja a fejét, vagy a csontjait ropogtatja =D
  • hellboi
    #226
    Már megvan: a 'gugolás' + 'ugrás'-sal mászik ki a vízből.

    Nagyon állatul nézek ki az oszlopok :)

    A madarak miért válnak zöld energiává? Raziel bekebelezi őket?
  • hellboi
    #225
    Oh. köszi Randal=)
  • Randal
    #224
    Sorry hogy most válaszolok:(

    a mentés az tényleg gáz. ajánlom hogy amilyen sűrűn csak tudsz ments mégha vissza is kell menned 2-3 percnyire ugyanis nálam volt olyan, hogy a végjáték videójánál fagyott ki 2x-er is.

    Kimászni talán a falon lehet szellemmódban, úgy hogy felkapaszkodsz rá.
    Vagy keress egy végigjátszást:)
  • hellboi
    #223
    az elég gáz hogy nem lehet menteni, meg nem loehet átlépni a videokat
    de szerencsére az előző részhez képest jobb az arányítás
  • hellboi
    #222
    Hali Randal,

    de merre mindenütt fal, nyílás sehol
    a vízeséssek meg lenyomnak a víz alá
    kimászni meg nem akar =(
  • Randal
    #221
    ööö, asszem vagy átúszol, vagy átváltasz a szellem módba és úgy mész át.
  • hellboi
    #220
    Szasztok
    Jár még ide valaki?

    Lenne a SR2-vel kapcs. egy kérdésem
    Az elején miután kijutok a várbol, a vízeséseknél mi a teendő??
    Tudom hogy az a 'checkpoint'-hoz kell valahogy jutni, de hogy??
  • Solya
    #219
    Sztem nem ott járnak: én arra a helyre gondolok mielőtt Raziel Kainnel beszélne az oszlopoknál. De nem bizti:)
    Azt hiszem én is elkezdem újból:)
  • constantin
    #218
    Ájjjjjjjjjjjjjjjjjj.Megszereztétek már azt a kardot amikor ilyen sárga lessz.Ha igen akkor a várnak a kapujánál megállsz(a part szélén) és becélzod a tetején levő gömböt(ami a kapu felett vvan és asszem lilás a színe).ha meglőtted akkor kinyílik és mehesz befelé.
  • Solya
    #217
    Próbáljátok meg nem rángatni a kart, hanem folyamatosan húzni. Remélem h ott tartotok ahol gondolom:)
  • Edoman
    #216
    Nos akkor nem tud senki semmit mondani ezzel kapcsolatban? jó lenne mert nagyon elakadtam ott a várnál. segítsetek plííííííííííííííz