Hányingerem van tőle
  • rohadtgec
    #97
    Hááát Anettkáról Vitray csak annyit mondott: " ez a nő őrült, de van benne rendszer, amit csinál"... Objektíven szemlélve a dolgokat még azt mondom igaza van Vitray Tamásnak. Biztosan jól csinál vmit, ha még mindig a képernyőn van....

    DE itt egy nekem szimpatikusabb vélemény róla, amit sportólók táérsaságában hallottam: "Mit akar ez a kisfiútestű pusztulat??"

    Igen ez a jó közelítés. Asszem ennél alázósabbat egy nőről enm nagyon lehet mondani, minthogy kisfiútestű. Szerintem még ráférne a komoly logopédus, egy beszédtanár, egy stylist, egy zoral fogorvos, meg egy csákány a fejéből..

    Undorító, hogy ezta fajta szennyet pumpolják az emberekbe... Mégha szólna valamiről a műsor...de nem értelmetlen baromság és sérült emberek gyülekezete.... erre átkapcsolsz a mi eRTéeL klubbbbunkra, ahol mára már sikerült elérnie, annak az enyhén meleg programigazgatónak, aki esténként zacskószám nyeli a g*cit, hogy a képernyő alján egy sárga bekarikázott 12-es mellett, 17:45-kor nekem azt kelljen néznem, ahogy 2 buzipár összeházasodik..... grrrrrrr hát ez az ami bosszant ebbena tendenciában... és én már tudok gondolkodni..... de kérdem én egy 9-10 éves gyerek mit fog abból föl, hogy háromnegyed 6-kor buzik smárolnak a tévében amit a közönség tapssal és kitörő ovációval fogad......

    Fuck them all