152
Hányingerem van tőle
  • cSuwwi
    #111
    Csak nem bírjuk abbahagyni. Már meg sem lepődnék rajta, ha véletlenül olvasná a delikvens.
    Ping Anettka...
  • Instict
    #110
    de szerintem az egész brigád az, aki körbeveszi
  • Instict
    #109
    egy féreg
  • steweee
    #108
    anettka?fujjj!!!
  • FtranX
    #107
    Akkor ezentúl lehetne ez is egy "jó csajos" topic. :)
  • Pluskast
    #106
    Pontosan azért csinálja mert azt akarja, hogy beszéljenek róla, ahogy most mi is tesszük. Tehát javaslatom a következő. OFF TOPIC ANETKA IS NO MORE!:)
  • HuAn82
    #105
    Szerintem átlagon aluli!
  • FtranX
    #104
    Ha annyi lóvém lenne mint a férjének, biztos nem ilyen nőt keresnék magamnak.

    Anettkával nekem egyedül az a bajom, hogy SZENNY MŰSOROKAT műsorokat csinál!

    Nem értem miért mutogatja magát, amikor egy teljesen átlagos nő.

  • PResident Evil
    #103
    sztem is jogos... semmi normáális csak a degenerált baromság !
  • CSOCSO
    #102
    ezt a fektetős dolgot nehzen hiszem el... van jopár szilikonos punci aki feküdne egy ilyenért.. nekem gusztusom az nem lenne hogy anettkát pumpáljak egy jó nő helyet.. brrrrrrrrr
  • CSOCSO
    #101
    a tv nek nincs pénze:))))) anettka férjének van....
  • Dora
    #100
    Persze hogy van pénze a tvnek, hisz Anettka veszi a műsoridőt...illettve a férje...mit el nem ér egy nő ha jó helyen fekszik..
  • zaki
    #99
    teljes joggal... igazad van
  • rohadtgec
    #98
    jajj de felhúztam magam;))
  • rohadtgec
    #97
    Hááát Anettkáról Vitray csak annyit mondott: " ez a nő őrült, de van benne rendszer, amit csinál"... Objektíven szemlélve a dolgokat még azt mondom igaza van Vitray Tamásnak. Biztosan jól csinál vmit, ha még mindig a képernyőn van....

    DE itt egy nekem szimpatikusabb vélemény róla, amit sportólók táérsaságában hallottam: "Mit akar ez a kisfiútestű pusztulat??"

    Igen ez a jó közelítés. Asszem ennél alázósabbat egy nőről enm nagyon lehet mondani, minthogy kisfiútestű. Szerintem még ráférne a komoly logopédus, egy beszédtanár, egy stylist, egy zoral fogorvos, meg egy csákány a fejéből..

    Undorító, hogy ezta fajta szennyet pumpolják az emberekbe... Mégha szólna valamiről a műsor...de nem értelmetlen baromság és sérült emberek gyülekezete.... erre átkapcsolsz a mi eRTéeL klubbbbunkra, ahol mára már sikerült elérnie, annak az enyhén meleg programigazgatónak, aki esténként zacskószám nyeli a g*cit, hogy a képernyő alján egy sárga bekarikázott 12-es mellett, 17:45-kor nekem azt kelljen néznem, ahogy 2 buzipár összeházasodik..... grrrrrrr hát ez az ami bosszant ebbena tendenciában... és én már tudok gondolkodni..... de kérdem én egy 9-10 éves gyerek mit fog abból föl, hogy háromnegyed 6-kor buzik smárolnak a tévében amit a közönség tapssal és kitörő ovációval fogad......

    Fuck them all
  • PResident Evil
    #96
    hé ez másik topic
  • CSOCSO
    #95
    hja.. a napsi... rocker gáré....
  • cSuwwi
    #94
    Még annó a Viasaton az "első" walóságsóban is volt egy ilyen nevű szereplő. Persze kiszavazták...
  • zaki
    #93
    :DDD
  • zaki
    #92
    ilyen nevez bazz: napsugár... én biztos felakasztanám magamat ilyen névvel :P
  • HuAn82
    #91
    Én franciára tippeltem volna!
  • CSOCSO
    #90
    a hülye lófejű petra is törtlnelmes volt.. de ő szerencsére eltünt.. de van helyette szűzkurva anettka hasonmás alas napsugár
  • Zoldalma
    #89
    Kerdes kit mire tanitott :o)
  • zaki
    #88
    nem tudtad? történelem/orosz tagozatos volt
  • HuAn82
    #87
    Anettka tanárnő? Basszus...
  • zaki
    #86
    tök máshogy nézett ki, sokkal teltebb volt
  • cSuwwi
    #85
    Miért kellett ezt a fos témát előhozni megint? Gusztustalan és kész. A két évvel ezelőtti hozzászólásommal pedig a mai napig 100%-osan egyetértek. :)
  • CSOCSO
    #84
    biztos akkor ruhákban volt és azé nem láttad mien randa..
  • zaki
    #83
    nekem a tanárnőm volt Anettka még az általánosban, történelmeta tanított, de akkor még vmi emberi kinézete volt, nem nézett ki rosszul, na de most, pfúúúj
  • Pluskast
    #82
    Helyes. Én megfogadom. Nem mint ha eddig néztem volna. Megvakúlni amúgy sincsen kedvem.
  • CSOCSO
    #81
    köszike:)))))))))
  • PResident Evil
    #80
    hajrá !
  • HuAn82
    #79
    "hányingeres szmájli"
  • CSOCSO
    #78
    át szvsz én telefonálok az orttnek hogy vegyél ki tölünk a bptv-t
  • PResident Evil
    #77
    hát igen elég tré, és pont a szilveszteri adásban, még jó hogy nem leszek otthon, mert elhánynám magam... (mondjuk nem mintha nem hánynám széjjel magam szilveszterkor :P) de ne Anettkára ! Szilveszterkor fogadjuk meg hogy nem nézünk anettkát !
  • Pluskast
    #76
    Mit vársz attól a tv-től. Olyan egy tré adó, hogy az nem igaz. Az élén meg ott van ez az anetka. Még az űrbe sem lötték mert a marslakóknak sem kell...
  • CSOCSO
    #75
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE FUUUUUUUUUUUUUUUUJJJ ez az új anettka kiscsaj egy szál széttárt punciban kelleti magát vazze... hova jutott a magyar tévé?????????? online élőben keresnek egy 22 éves szűzkurvának kukit.. fujj vazze.. (hányingeres szmájli)
  • cSuwwi
    #73
    Atyaisten! Ki ez az elmebeteg, aki erről az undorító nőről, rajongói honlapot csinál? Az egy dolog, hogy csinál, de még .com-ra is beregisztrálja??? Inkább itta volna el a regisztráció pénzét, vagy adta volna nekem... Hogy mik vannak!!! :-O
  • Herr General
    #72
    Látom bazz, jártál a legjobblapon:))))
  • Madman
    #71
    Ugy emlekszem ott van a lap aljan!Divx311,Divx4.0