Uj v. Bevált Puskázás Gimiben
  • Molnibalage
    #174
    "dolgozat eredménye pedig 100% lesz , magam garantálom"

    Ezen csak röhögni tudok erőteljesen.
    A PDA a pulóvr alá is lejátszott, pont ilyen sráott hajítottak ki mögülem 2. percben. Kettővel mellettem is lebukott valaki. Ezután nem volt több próbálkozó. Egyébként, mert MINDIG körülöttem buknak le az emberek. Szóval aki mellém ül annak annyi. :)

    "Igaz, hogy csak 2x puskáztál, de még mindig ott ülsz a padban, igaz "kolléga"? :D "

    Naná, hisz ingyen van nekem. Majd hülye leszek ezt nem kihasználni. Utálok otthon tanulni, nem azért járok haza... Abból élek amit órán hallok és jó a memóriám,az estek nagy többségében a ZH. előtt 2-3 óra tanulással elég egy 2-3-as jegyhez zsengébb tárgyaknál még jobbra is.
    Olyan tárgy is volt amin vizsga nélkül a tanár megadta a jelest, mert bent voltam az összesen. Holnap is vizsga, két nap alatt tanultam rá 3 órát és akkor még sokat mondtam. Mellesleg az, hogy bent ülök a szar órákon sokat nem jelent. Sokszor előfordult, hogy az agyam máshol járt, de még így is több, mint semmi a bent ülés. Legalább arról lesz képem, hogy mit kérnek vissza.