195
Uj v. Bevált Puskázás Gimiben
  • doki100
    #195
    Már elérhető egy új és eddig ismeretlen puskázási módszer. A karórába van beépítve egy LCD kijelző amin txt file-ként tudod olvasni word-ben megírt tételeket. A memóriája 2 GB ez szinte korlátlan mennyiségű adat tárolására képes. Itt találtam rá: www.mp4ora.hu vagy itt: www.cyber-watch.hu Egyébként egy csomó minden mást is tud, de engem ez a funkció érdekel. MP4 videó lejátszó, színes kijelző, MP3 lejátszó, Diktafon, FM-rádió, Képnézegető stb... Nézzétek meg. Remélem ti is tudjátok majd használni. Ja és az ára is elég baráti: 20.000 Ft-tól már találsz jót. Garantáltan lebukásmentes puskázási tipp. Ez a legjobb puska. Üdv.: Doki
  • Lifer092
    #194
    Amint látom jól félbemaradt ez a téma, az utolsó hozzászólás idejét nézve... :D Na nembaj, leírom hátha elolvassa valaki... Én olyan módszert találtam ki, amit úgy kell megoldani hogy, egy papírcsíkra, pl.: egy A4-es lapból vágsz ki annyit ami ráfér a combodra, ráírod a cuccokat, majd sebtapasszal felrakod a combodra, persze nem árt ha akkor ha térdgatyába mész... Mert ennél lehet jól alkalmazni... :P :DD
  • Zizou5
    #193
    Wirdbe legepelem az anyagot kb fel ora, elkuldom emailcimre es megnyitom. Jobb kezes vagyok bal padsor szepen ulok elso padba. Berakom az alkaromhoz a telot bal kezzel pici mozdulatokkal mozgok a wordbe tanar az eg vilagon nem vesz eszre semmit. Ha meg igen lenyomod hold aztan csoki. De En mar lassan fel Eve hasznalom es kb 4-5 osok:) de amugy vagyok annyira pofatlan h spanyol tznel legepelem fordito progiba es leirom a momdatokat illetve ha valamit nem talalok meg a puskamba vagy varatlan ropdolgozat akkor ott a google.:) sok sikert hozza:)
  • Verseghy
    #192
    Jaja én is szoktam.:D
    Te, hogy használod?
  • Zizou5
    #191
    iphone... ennel jobb 21. szazadi puskazasi lehetoseg nincs. nameg persze a tobbi erinto kepernyos telefon:)
  • gee69
    #190
    Legjobb megoldás, ha te írod meg a puskád magad (nem elkéred) így nagyjából meg is tanulod... és csak akkor kell elővenned ha tényleg nem emlékszel vmire... így ha egy szót vagy mondatrészt kiolvasol belőle már eszedbe jut, hogy mi következik. Amúgy ismerek pár embert aki 4. éves hallgató és a 70%-át a ZH-knak kipuskázta. Persze én se panaszkodhatok, mert én is kaptam már úgy 4-est 5öst, hogy fingom sem volt miről van szó. De kaptam 3mast úgy is, hogy a tanárt sem ismertem, és ZHra mentem be először úgy hogy a könyvet és egy betű anyagot se láttam még de puskám NEM volt és padtársam sem... de mégis megírtam... ezt hívjuk bemákolásnak szaknyelven :D:D:D
  • DJKonya
    #189
    nekünk a kémi a tanárt általánosba nem érdekelte hogy puskázunk csak meglegyenek írva a dogák és mindenki ott lapozgatta a füzetet.....
  • chhaya #188
    lusta vagyok puskát csinálni, megtani gyorsabb. :Ð meg míg megírom a puskát, addig kb meg is jegyeztem. :Ð
    volt osztolytársam, aki több oldalas puskát nyomtatott magát. aztán a végén annyira nem talált meg benne semmit, hogy tartalomjegyzéket is csinált hozzá. :Ð
  • chilios
    #187
    Átlátszó toll,sötét lap bele,és körbe ráírni.Cak full közelről lehet látni,nekem bevált :D
  • Zizou5
    #186
    dolgozatnal ceruza? altalanos suli?
  • Rapidboy11
    #185
    Én egy módszert használok.A tolltartóm aljára ragasztom a puskát.És mindig kitöröm a ceruzáim hegyét és mindig benyúlok egy újjért v.radírért.És közben mindig magam felé fordítom az alját leolvasom amit kell azt csá.
  • techgirl
    #184
    miért olyan gáz az ha vki puskázik? én mindig szétpuskázom az agyamat
  • Molnibalage
    #183
    Ilyenekkel buknak le az emberek sorban a vizsgákon. Meredeken zuhan hálistennek a sikeresen puskázó emberek száma.
  • procod2gamer
    #182
    hnap nyelvtan érettségi tételekből felelés:D 20tétel. rövidített órák lesznek kb 20an felelnek szal ez lehetetlen h egy oran mindenki lefeleljen. teháááááááát irni fogunk :D az meg egyszerü, az alább említett 1es módszer :D tételek kisméretbe lefénymásolva és késsssssz:D;) szurkoljatok nehogy feleljünk :SSSSSSss
  • procod2gamer
    #181
    ha meg gimibe v közepsuliba v mittomen hol az a léyneg ne nagyon ismerjenek a tanárok de te annál jobban ismerd őket és ha doolgozat utan kell bediktálni a jegyet egyszerüen diktálj jobbat :Dha visszaszedi meg ne add vissza ugyse nézi meg... de azé ne legyen nagy a diferencia pl. 1est kapsz és 5öst diktálsz :D 1 esnél 2est esetleg 3as. max 2vel legyen nagyobb! én kémiábol segghülye vok midnig 1est irtam és 3as lettem :D
  • procod2gamer
    #180
    én 2 tuti mmódszert használok, nekem ezek lebukásmentesek voltak eddig:D és télleg non nehez lebukni velük:) 1: kisbetüméret, tenyérnagyságú papír, (v kissebb) tételeket sorba megszámozod, pulover alá be, mig osztja a dogat a tanár gyorsan kikeresed a megfelelöt, székre rá a 2 lábad közé, könyökölsz ill. ugy csinalsz mint aki gondolkodna és leovlasol mindent, ha jön a tanár arra láb összezár, legrossazb esetbe ha felállít ( naon balfasznak kell lenni) akk mikor állsz fel a comboddal hátra kilököd a papirt aztán rátaposol:D 2: (ezt én találtam ki az osztályba, tutijóó:D:D) annyi a teendő h megjegyzed melyik oldalon van a bizonyos anyag(ok), KÖNYV MINDIG A PULOVER ALATT LEGYEN mer pl nálunk a geci tanárok megnezik a padot stbstb., nah miutan megnézte könyv elő, leteszed a lábad alá XD, cipö levesz és lazán lapozgathatod :D legnagyobb modszer !! nekem ezzel minden sikerül. ha meg jön arra a tanár kijjebb rugod a könyved mint ha az asztalrol esett vna le, mikor elmegy visszahuzhatod :D egyszerü, nagyszerü:D Van egy 3. módszer azt cask irodalomórán lehet hasznalni, TZnél nekünk lehet szöveggyüjteményt haszánlni aztán a helyett a TK-t rakod ki de legyen benne 1 oldal a szövegygyüjteményből ha arra jön a tanár ne lássan h a TK-t olvasod:D de sztem erre midnenki gondol mer nem hülye:D
  • Molnibalage
    #179
    Barátom még a vizsga kezete előtt bukott le, ezért hagyták hogy egyáltalán elkezdje.

    "Nem kell semmi kütyü egyetemre sem csak azok szarnak akik nem vmi bátrak és még a lehetetlenből is kimagyarázom magam"

    Aha. És hol? Melyik suliban? Lebukás után?
  • SpeedXHUN
    #178
    Nem kell semmi kütyü egyetemre sem csak azok szarnak akik nem vmi bátrak és még a lehetetlenből is kimagyarázom magam:D
  • SpeedXHUN
    #177
    füzet a padban(hátúl ülök és driftelek xD:DD:D:D)
    vagy nyomtatok 6 os méretű puskát 1 oldal kb a tenyérbe belfér.
    vagy a számológépemnek a tartójába:P
  • Molnibalage
    #176
    Amikor elsőéves voltam akkor még nagyon pofátlanul csinálták egyesek sőt később is. Matek B2* 1.ZH-n lett a nagy lebukás, mikor vagy 20-30 ember ugyanazt a hibát vétette két helyen is. Na a második Zh.-n szinte ott volt a fél tanszék és olyan példasort raktak össze, hogy azt hittük rosszul látnuk. Volt olyan srác aki úgy lett matekból 4-es, hogy egy órán sem volt bent és persze semmit nem tudott. 1 év után már nem járt oda ő sem.

    Később olyan is előfordult, hogy valaki az indexben átragasztotta a fényképet és mást küldött be maga helyett. Fél évig két igazolványt kértek. Mikor oda kerültem még a személyazonosságot sem ellenőrizék, egy csak kétszer írta meg ugyanazt a zh-t mert két csoport írta. Elsőre eltolta, levette a pulóverét, leengedte a hejtá, felvette a szemüvegét az beütl megírni még egyszer a másik csoportot. Ma mindez már elképzelhetetlen.

    Nálunk az Energetikai tanszék kezdte a bekeményítést. Ha az évközi 7 zh bármelyikén puskáztál akkor nem kaphattál aláírást a félévben. Ha vizságn, akkor abban a félévben nuku több vizsga és a következő féléven a vizsgalistán bizony meg volt jelölve a srác és a tanári asztalnál írta a köv félévben. Ja és gondolom a tanszékek között is terjednek a hírek...
  • nothes
    #175
    Egyetemen puskázni értelmetlen, sőt lehetetlen. Gimnáziumban a PDA módszer még elmegy, de ott is figyelnek ezért nem sokszor élek/éltem vele, csak ha nagyon muszáj, akkor is csak bizonyos órákon(fizika, biosz, kémia).
  • Molnibalage
    #174
    "dolgozat eredménye pedig 100% lesz , magam garantálom"

    Ezen csak röhögni tudok erőteljesen.
    A PDA a pulóvr alá is lejátszott, pont ilyen sráott hajítottak ki mögülem 2. percben. Kettővel mellettem is lebukott valaki. Ezután nem volt több próbálkozó. Egyébként, mert MINDIG körülöttem buknak le az emberek. Szóval aki mellém ül annak annyi. :)

    "Igaz, hogy csak 2x puskáztál, de még mindig ott ülsz a padban, igaz "kolléga"? :D "

    Naná, hisz ingyen van nekem. Majd hülye leszek ezt nem kihasználni. Utálok otthon tanulni, nem azért járok haza... Abból élek amit órán hallok és jó a memóriám,az estek nagy többségében a ZH. előtt 2-3 óra tanulással elég egy 2-3-as jegyhez zsengébb tárgyaknál még jobbra is.
    Olyan tárgy is volt amin vizsga nélkül a tanár megadta a jelest, mert bent voltam az összesen. Holnap is vizsga, két nap alatt tanultam rá 3 órát és akkor még sokat mondtam. Mellesleg az, hogy bent ülök a szar órákon sokat nem jelent. Sokszor előfordult, hogy az agyam máshol járt, de még így is több, mint semmi a bent ülés. Legalább arról lesz képem, hogy mit kérnek vissza.
  • Molnibalage
    #173
    Hát ilyet a BME-n úgy elrakatnak, mint a szél, még mobil sem lehet kint az asztalon, nemhogy ez... Számológépet lehet használni, mást nem.

    Karóra, vagy ébresztőóra az lehet kint azt passz, ha nincs más órád akkor IJ. Kérdezd meg a tanárt, hogy mennyi van hátra, amúgy is bemondják, hogy mennyi hátra elég sűrűn, még a hosszú vizsgák alatt is félóránként legalább.

    A táskákat, mindet kirakatnak a terem szélére, még lapot is ők adnak. Lehet próbálkozni. Mostanában vizsgán a puskázós ismerőseim szopnak, mint állat elő sem tudják venni őket. Nem sajnálom őket.
  • nothes
    #172
    Jó pár évvel ezelőtt egy matek dogára menedzser kalkulátorra állítottam be, mert a tudományos izé számgépem elromlott, erre a tanár azt mondta, hogy tilos bármilyen adat tárolására alkalmas cuccot használni doga írás közben. Azt hiszed, ha egy ilyet kiteszel a padra a tanár nem fog kapcsolni? Jah, valószínűleg bevezi, hogy egy ilyen böhöm nagy kijelzőjű gép órának kell...

    A PDA már sokkal célszerűbb erre. Ritkán puskázok, de ha valóban sok a tanulnivaló, akkor az egyiket feltöltöm a gépemre, husszú ujjú pulcsit veszek és annak az ujja alá rejtem.
  • w77d
    #171
    hát nálunk a fősulin nem lehet ekkora ketyeréket a padon tartani vizsga közben..
  • simirizsa
    #170
    Hát nem próbálkoznák meg vele műszaki suliban :D
  • timantes
    #169
    a nintendo dsel még a puska elkészítésével sem kell vesződnöd , egyszerűen eltöltesz egy csomó tételt ( doc , pdf , txt , akármi ) a gépre , vizsgán/órán meg elolvasod , egy percet se kell készülnöd és akár egy révai lexikon mennyiségű adat lesz a kezedben, amiben kereshetsz is , sőt rendezheted is :D
  • timantes
    #168
    ezt a módszert a japánok alkalmazzák , magyarok nem nagyon ismerik de aki ezt használja annak tuti nincsennek puskázási gondjai. éljen a jövő
  • timantes
    #167
    hagyátok a nyomtatott , meg varázstoll meg mindenféle elavult és ócska módszert, EZ A BIZTOS MÓDSZER:



    vesztek egy ilyen gépet , ebbe beleírjátok vagy a letöltött tételt egyszerűen felmásoljátok a gép micro sd kártyájára , dolgozat közbe meg egyszerűen emgnyitjátok és leolvassátok.

    a gép kint lehet a padon , mert egyszerű óraként is használható ( ez a fedőálca ), a tanár se szól érte , mert 95% nem siemri a gépet.

    szóval hajrá fiatalok , kevés ember használ ilyen "modern" puskázási módszert de a lebukás esélye 0 % ,a dolgozat eredménye pedig 100% lesz , magam garantálom :)


    sok sikert
  • PJack
    #166
    hú, ma írtunk töriből tz-t.
    ilyen kis füzetbe volt, amibe több feladat is van, és az egyik barátom bennehagyta a puskát és nem tudta kiszedni, mert már elvette a tanár, aki persze nem vette észre. még.
  • justin
    #165
    Igaz, hogy csak 2x puskáztál, de még mindig ott ülsz a padban, igaz "kolléga"? :D
  • Fabio Capello
    #164
    alátámasztom. szombaton bukott le a csajszi vizsga alatt, repült a vizsgáról, és fegyelmije van a VMSZ súlyos megsértése miatt. Inkább tessék tanulni, vagy tájékozódni már levizsgázott emberektől.
  • noti83
    #163
    puskázásban én is az "egyszerű a legjobb" híve voltam,egy egyszerű cetli legalább megbízható. persze ez csak akkor alkalmazható ha tudod h kb. mi lesz a ZH-ban
    pofátlannak nem tanácsos lenni: ha a tanárból nem mások szeme láttára csinálsz hülyét megeshet hogyha észrevesz is, nem reagál rá
  • Molnibalage
    #162
    1. Ez milyen magyar mondat?
    2. Puskázni szerintem nem éri meg, mert a puskát is el kell készíteni.
    Én egész eddigi diák pályafutásom alatt kétszer csináltam egyanzon tanárnál az egyetemen, mert az első 20 percben fel sem nézett, ő is a vizsgált oldotta meg.

    Kis naívak, azt hiszitek, hogy nem látszik a puskázás? Amíg nem túl pofátlanul csinálod ESETLEG nem veszik el. Aki felsőokatási intézménybe készül, az NAGYON lebeszélném erről, mert egyre jobban bekeményítenek. Ha puskázol egyes tárgyakból, akkor nem csak onnan vágnak ki, hanem abban a félévben nem is próbálkozhatsz újra. Egyes tárgyakból meg nincs keresztfélév. Megéri? Nem. Főleg tandíj mellett..

    Egyszer véletlenül külső tanúja voltam a BME AUD.MAX előadójában egyZ H. írásnak, gondoltam bekukkantok, hogy van -e ismerős arc. Kb. olyan 280-300 ember írt egy 600 fős előadóban. EGYETLEN pásztázásra kb. 12 embert láttam piskázni, pedig én nem ismerem a "nagy" trükköket....
    Szóval aki azt hiszi, hogy nem látják az naív. Később úgy is megszívja. Nem sok olyan embert láttam elvégezni egyetemet aki végigpuskázta az eégszet. Én kifejezetten büszke vagyok rá, hogy csak két lényegtelen alkalommal csináltam és, mint utólag kiderült, nem számított semmit. Távol álljon tőlem a stréberség, sőt az egyik leglustább diák vagyok akit a Föld a hátán hordott.
  • nandorb
    #161
    emberek olyan nehez megtanulni ha mar puskat irtok akor legalabb figyeljetek oda nem kell idegeskedni.en akarhanyszor folirom a falra a latin kifejezeseket erek ra hasznalni, az oran oda figyeltek bejon
  • Verseghy
    #160
    Nekem bejött! Én a telómra mondtam, az előadó a tantárgy és a számcim meg a definiált szó. Nekem amugy mindig az alap puskázások jöttek be, berakom a padba a kis cetlit egy füzet alá és a tanár csak a matekfüzetetlátja(persze magyarórán) ugy rakom, hogy a sarka kilógjon, az alatt van a puska amit húzogatok ki és be.. Ugy puskáztam ki dogákat, hogy a tanár egész végig járkált és mellettem, mert az utolsó padba ülök mindig megállt.
  • Zizou5
    #159
    van valakinek felesleges uv-s tolla? megvennem. nagyon nagyon surgos lenne.
  • Looooser
    #158
    hát nem toom én A/4-es re írtam a "puskát" amit eredetileg faterral előző este kidolgoztunk mert nem értettem az anyagot
    jött a tanár jött a doga
    én csak beraktam az A/4 es lapot a másik alá... nem volt felünő pedig még a tanárt is odahívtam hogy segitsen mert nem értettem a kérdést... észre sem vette a puskát....
    amúgy meg a kis lap könnyen észre vehető monnyuk pont rá süt a nap rögtön át láccik hogy a lap alatt van egy kissebb lap... ha teljesen fedik egymást nem lehet probléma...
  • adsa
    #157
    vkinek megvan a Puskázási Módszerek Felsőfokon?
  • Kövesdi A
    #156
    szerintetek menyire rizikos vagy inkáb ugy mondanám le bukás veszélyes a mp3 lejátszóval való puskázás hang felolvasóval felmentem rá a szöveget mp3 ba és felolvastatom vele !
    könyü szerintetek ezel amodszerel le bukni ?

    ha igen tudtok ajánlani valami modszert ami a szóbelin hatásos lehet már mint olyan szóbeli hogy van idöd ki dolgozni a tételt de fel kell olvasnod !