ua
  • IMYke2.0.0.0
    #25
    Szia Mr.Macho!

    Hát ja, extra-ritkán tudok géphez jutni - tudod, már nem vagyok teremfelügyelő, a közelgő diplomázás miatt... (idö, idö, na meg idö, ugyebár)

    Szóval:
    Szerintem nagyon is célravezető lenne, ha a fiatalság megosztaná saját (vagy baráti) beszerzésű, MAGYAR nyelvű kézikönyvecskéit, ne adj' Isten végigjátszásait (nem a népszerű online újságokról lekapottakra gondolok!), ötleteit, trükkjeit!
    De tapasztalatból tudom, hogy:
    - az emberek lusták, irígyek, önzők;
    - nincs elég idejük,
    - nincs megfelelő technikájuk /értsd: scanner, netán internet, haver akinek van mindez stb./(holott lehet, hogy számos eredeti game csücsül a polcaikon)
    és még sorolhatnám...
    Én azonban támogatom az ötletet. Ezért is osztottam meg néhány általam már bejáratott oldal címét.
    Igaz, - mint annyi minden a mai világban - idegen nyelven íródó leírások, végigjátszások találhatók rajtuk, s tudom, sokan, nagyon sokan nem tudunk megfelelően (vagy szinte egyáltalán nem) angolul (is).
    Ám, ha már vannak ilyen forrásaink, az akár csak száraz, félig-meddig érthető fordítást elvégezhetjük:
    - MobiMouse (2.1 és 3.0),
    - NeuroTran 2000,
    - kis- és nagy szótár,
    - szomszéd bácsi és néni stb.
    segítségével, nem?

    Csak egy kósza ötlet:
    Ne a Supergamezen tároljátok a majdan összegyűlő anyagokat, hanem valamilyen más, talán előnyösebb tárolón. (Az igazat megvallva, bármit is tettem fel, nekem mindig mindent töröltek a Supergamez szerveréről... brühhhühhü!)

    Ja! Nekem van:
    - Darkstone magyar kézikönyvem (kb 40-50 oldal, nemtom)
    - Delta Force 2 manualom
    - Baldur's Gate 1 angol () kézikönyvem (közel 200 oldal)!

    Csá!

    i2k = IMYke2000 - @ - 2001