51
ua
  • metosz
    #51
    Sziasztok!Van vkinek a Halo pc-s játékról játékleírása?Ha van vkinek,légyszi küldje el a [email protected] címre.
  • MIMACSKA
    #50
    Imuska! Ezt nálam is lehet!!
  • Vlala #49
    Elfelejtettem:
  • Vlala #48
    A véleményem érdekel?
    Bocs, előtte néhány beállítás:
    @echo off
    set tolerance off
    set moderating off
    @echo on

    Most jöhet:
    Tehát: én fizetek az eredeti játékokért, így a hozzá járó leÍrásért is. Nenm fogok a fejemből segget csinálni, hogy néhány warezos bunkónak ingyen bescanneljem a leírásokat, de még a borítókat sem. (egyszer csináltam ilyet, de egyszer volt Kutyán Budavásár.)
    Ha leírást akarsz, meg kell venni a játékot, nehogy már azokat húzd le a nyálas modoroddal, akik tényleg hajlandók KIFIZETNI a játékokat!
    "arra gondoltam, hogy egy csomó ember illegálisan szerzi be játékait " én is arra gondoltam, meg arra, hogy dögöljenek meg.
    Caviar: "Ez tényleg nem illegális, tehát legális!" Lószaft.
    "A szerzői jog az irodalom, tudomány és művészet alkotásait védi (Szjt.1.§ (1) bek. ) (1*) a törvény végrehajtási rendelete pedig ( Vhr. 1. §(1) bek.2*) az Szjt védelme alá tartozó alkotásként említi meg a számítógépi programot és a hozzájuk tartozó dokumentációkat ( szoftver). A hozzájuk tartozó dokumentáció kifejezés azt jelenti, hogy a zsoftverrel kapcsolatos minden előkészítő, kísérő, eligazító, felhasználást elősegítő, stb. anyagok a szoftver kategóriához tartoznak." /forrás:www.bsa.hu/

    Nah mielőtt felrobbanok:

    set tolerance on
    set moderating on

    perierr #42: a PlayTime! magazin egyik számában a kis könyvecske végig ezzel foglalkozott. Előáshatom, ha gondolod... de hogy kapod meg?
  • blassius theomo
    #47
    Shrek2-höz keresek játékleírást, tud valaki segíteni?
  • Drizzthsz
    #46
    Köszi...

    Amúgy: valaki nem csinál valami igényes játékleírásokkal foglalkozó site-ot közületek? Nagyon szívesen írkálnék oda én is.
  • BBird
    #45
    hcgamer.hu,hardwired.hu,playware.hu,pcdome.hu,sg.hu,gamechannel.hu,pclife.hu,pcpult.hu,gamekapocs.hu,gamestar.hu,... soroljam meg? :-P
  • Drizzthsz
    #44
    Ööö... engem az érdekelne, hogy jó magyar játékleírások a neten(nem kézikönyvek...) hol találhatók? Én csak a pcdome-ot, meg az sg-t ismerem...
  • Ramza
    #43
    A www.gamefaqs.com-on biztosan van, de ha a designos verziókat jobban szereted, akkor a gamespoton van (asszem gamaguides.gamespot.com, de ha nem ez, akkor is megtalálod). Ez szép pdf leírás, de sokkal kevésbé informatív, mint a gamefaqs-osok!
    ja, ugye nem arra gondoltál, hogy magyarul kellene? :) Ha igen, akkor szerezd be az egyik első playtime-ot a kiadótól (Vogel), ahhoz jelent meg külön Chrono Cross könyvecske.
  • perierr
    #42
    Sziasztok!Egy barátom megkért hogy segítsek neki megszerezni a "chrono cross"játékleírását.Ha valaki tudna ebben segíteni azt nagyon megköszönném! címem:[email protected] köszi
  • Mr.Macho
    #41
    oké, amúgy nem sértődtem meg
  • IMYke2.0.0.0
    #40
    Bocs Mr.Macho! Azt hiszem, megsértettelek, vagy mi, tehát kérlek, ne haragudj!
    De azért, ha már készítesz egy site-ot (ami tényleg nem nagy ördöngősség!), akkor simán-lazán feldobható a remélhetőleg bőséggel áradó manuálok tömkelege...

    Drukkolok!
    S amint lehetséges, én is küldöm a nekem meglévő cuccosokat!

    Bye! IMYke2000 - - 2001
  • Mr.Macho
    #39
    csá, ha tudtok, akkor előre is küldhetnétek leírásokat zip formátumban, majd később felrakom őket egy oldalra. Fontos lenne, ha valaki elküldené az FA Premier League Manager 2002 leírását, köszi
  • Mr.Macho
    #38
    Hehe, humoros vagy Imyke ! Én nem tudok oldalt csinálni, bár nemsokára (karácsonykor) fogok venni egy html könyvet, aztán majd csinálok egy siteot
  • IMYke2.0.0.0
    #37
    Ja, és hogy a témánál maradjunk:

    Megpróbálhatom bescanneltetni az általam lentebb említett manuálokat, és feltehetjük valami közös oldalra. Mr.Macho barátunk léphetne mondjuk, készítsen egy site-ot ennek...

    Na most már rugdosnak, sorry, húznom kell... brühhühhü!

    Szióka All! i2k = IMYke2000 - - 2001
  • Cobra11
    #36
    Ok, de nekem csak 7végén jó. Bye!
  • IMYke2.0.0.0
    #35
    Az ötlet jó! Régen én is így csináltam.
    Sajna mostanában nem vagyok annyira sűrűn gépközelben, gondjaim is vannak belőle...
    De ezt ne hagyjuk annyiban, majd még jelentkezem, de sajna, néhány perc és zár a számtechterem - (basszus, régebben milyen laza volt, mikor én voltam teremfelügyelő...)

    Na bye!

    i2k = IMYke2000 -- 2001
  • Cobra11
    #34
    Én a cserét úgy gondoltam, hogy egy olyan napon, amikor mind a ketten fennt vagyunk a neten, akkor a Táron regisztrálunk magunkank egy accot és oda feltölti a másik a játékot. Így jó?
  • Cobra11
    #33
    Megvan fullosan rip-ben. Tehát elkértem havertól az ISO-t és feltörtem NoCD crackkel és aztán csináltam CreateInstall-lal egy telepítőt neki. Nekem meg a Sima Unreal (nem tournament) kéne vagy pedig az Unreal Tournament ISO-ban. De esetleg ha megvan a Pro Pinball:Timeshock! vagy a Pro Pinball: Fantastic Journey , akkor azt is szívesen venném. A Sports Car GT-t jövő héten hétvégén tudnám feltölteni (de még az is lehet, hogy holnap ha netközelbe kerülök) mivel nincs nálam a CD.
  • IMYke2.0.0.0
    #32
    Nyertél!

    Tényleg! Nem cserélünk játékokat? :)
    Nekem mondjuk a Sports Car GT kéne - Cd-s változatban...
    De ha megeröltetném magam, akkor még lenne kréésem... :)

    Bye!

    i2k = IMYke2000 - @ - 2001
  • Cobra11
    #31
    Ennél én jobban állok. Van egy scanneres haverom, de, másolt illetve rip játékaim vannak. Egyedül az Age Of Empires 2 eredeti. Már a küldetéslemez hozzá is másolt.
  • IMYke2.0.0.0
    #30
    Nekem van egy scanneres haverom, de csak másolt játékaim vannak... plusz 3 eredeti... :)

    i2k = IMYke2000 - @ - 2001
  • IMYke2.0.0.0
    #29
    Szia Mateos! :)

    Régen voltam...

    i2k = IMYke2000 - @ - 2001
  • Rincewind
    #28
    Hehe :)
    Van egy rakás eredeti játékom, de nincs scanner-em :DDDDD
  • mateos
    #27
    csá Imyke
  • IMYke2.0.0.0
    #25
    Szia Mr.Macho!

    Hát ja, extra-ritkán tudok géphez jutni - tudod, már nem vagyok teremfelügyelő, a közelgő diplomázás miatt... (idö, idö, na meg idö, ugyebár)

    Szóval:
    Szerintem nagyon is célravezető lenne, ha a fiatalság megosztaná saját (vagy baráti) beszerzésű, MAGYAR nyelvű kézikönyvecskéit, ne adj' Isten végigjátszásait (nem a népszerű online újságokról lekapottakra gondolok!), ötleteit, trükkjeit!
    De tapasztalatból tudom, hogy:
    - az emberek lusták, irígyek, önzők;
    - nincs elég idejük,
    - nincs megfelelő technikájuk /értsd: scanner, netán internet, haver akinek van mindez stb./(holott lehet, hogy számos eredeti game csücsül a polcaikon)
    és még sorolhatnám...
    Én azonban támogatom az ötletet. Ezért is osztottam meg néhány általam már bejáratott oldal címét.
    Igaz, - mint annyi minden a mai világban - idegen nyelven íródó leírások, végigjátszások találhatók rajtuk, s tudom, sokan, nagyon sokan nem tudunk megfelelően (vagy szinte egyáltalán nem) angolul (is).
    Ám, ha már vannak ilyen forrásaink, az akár csak száraz, félig-meddig érthető fordítást elvégezhetjük:
    - MobiMouse (2.1 és 3.0),
    - NeuroTran 2000,
    - kis- és nagy szótár,
    - szomszéd bácsi és néni stb.
    segítségével, nem?

    Csak egy kósza ötlet:
    Ne a Supergamezen tároljátok a majdan összegyűlő anyagokat, hanem valamilyen más, talán előnyösebb tárolón. (Az igazat megvallva, bármit is tettem fel, nekem mindig mindent töröltek a Supergamez szerveréről... brühhhühhü!)

    Ja! Nekem van:
    - Darkstone magyar kézikönyvem (kb 40-50 oldal, nemtom)
    - Delta Force 2 manualom
    - Baldur's Gate 1 angol () kézikönyvem (közel 200 oldal)!

    Csá!

    i2k = IMYke2000 - @ - 2001
  • killers
    #24
    Próbáld meg a Netscape-el. Ez a Pc Guru honlapja, tele játékleírással.
  • Mr.Macho
    #23
    csá imike már egy ideje nem láttalak! Látom tucc néhány jó szájtot de az a scanneres dolog nem menne ha megpróbálnánk?
  • liquid
    #22
    Ja joo(?) szokásuk, hogy kiirnak ilyesmit is, sok értelmét én sem látom.
  • IMYke2.0.0.0
    #21
    Ja és találtam néhány Game FAQ-ra utalást:

    http://www.gamefaqs.com
    http://vgstrategies.about.com
    http://www.games.prohosting.com
    http://www.cheatcc.com/
    http://www.cheatinformant.com
    http://home.planetinternet.be/~twuyts

    Nézzegessük végig, mik is vannak ezeken...?

    i2k = IMYke2000 - @ - 2001
  • IMYke2.0.0.0
    #20
    Szerintem Mr.Macho barátunk a még meg nem jelent játékok felsorolása miatt gondolja mindezt...
    Ha rendesen megkukkoljátok a (akár a kategóriánkénti, akár a komplett) listát, akkor találtok pl. ilyen utalásokat:
    Unreal 2
    Halo
    Aliens vs. Predator 2

    Deus Ex 2
    Doom III
    Duke Nukem Forever
    Grand Theft Auto 3
    Harry Potter and the Sorcerer's Stone
    és még sorolhatnám...

    Jó, jó, tuti, hogy akad olyan game is, ami már megjelent, még sincs a címe mellett FAQ, reviwe vagy ilyesmi...!
    Ne legyünk ennyire maximalisták! Ha meg nem jön be ez az oldal, akkor is ott van a http://guides.ign.com/ !


    Hehe!

    i2k = IMYke2000 - @ - 2001
  • liquid
    #19
    Hiányos a gamefaqs? Milyen értelemben? Én mindig megtaláltam rajta bármit, amit kerestem...
  • IMYke2.0.0.0
    #18
    A legjobb hely, ilyen szempontból:
    http://guides.ign.com/

    Igaz, regisztrálnod kell magad, de
    1. teljesen ingyenes,
    2. szinte minden megtalálható!

    Bye!
  • Mr.Macho
    #17
    gamefaqs létezik, de tök hiányos
  • Waterhorse
    #16
    Nem is létezik ilyen oldal, legalábbis az explorer nem talál semmit.
  • liquid
    #15
    Az ultimativ megoldás: www.gamefaqs.com (aki még nem ismerné). Iszonyatos mennyiségü kezelési utmutatoo/tipp/walktrugh/cheat/trainer minden létezö gépre/játékhoz.
  • Szape
    #14
    Tudom, hogy elég gagyi, de nem igazán tudok elindulni a Railroad Tycoon II-ben (DEMO)(pedig az 1-et végignyomtuk)
    Szoval igazán örömmel venném (vennénk), ha tudnátok küldeni 1 EMail-t, vagy mittomén, de vhogy oldjátok már+ légyszi, mert mondom, el sem tudok indulni.
    Előre is kössz.
    ([email protected])
  • Szape
    #13
    Tudom, hogy elég gagyi, de nem igazán tudok elindulni a Railroad Tycoon II-ben (DEMO)(pedig az 1-et végignyomtuk)
    Szoval igazán örömmel venném (vennénk), ha tudnátok küldeni 1 EMail-t, vagy mittomén, de vhogy oldjátok már+ légyszi, mert mondom, el sem tudok indulni.
    Előre is kössz.
    ([email protected])
  • killers
    #12
    A www.pgo.hu tele van leírásokkal (angolul nem tudóknak, meg részben erre van a supergamez is, hogy segítsünk egymáson!!
  • liquid
    #11
    Ja, és még valami: "elveszett" kézikönyv ügyben érdemes ellátogatni a fejleszt?/kiadó oldalára, elég gyakran felpakolják a játékaik manual-ját (pl legutóbb a sierra az arcanumét) pdf-ben.