Mielőtt kérdezel használd a keresőt a lap alján!





IGEN, MÁR MEGJELENT! | NEM, NEM TUDJUK HONNAN LEHET LETÖLTENI! | NEM, NINCS MAGYAROSÍTÁS!



ha warez témában írsz, törlődik a kommented
  • Andretti
    #9490
    "...már végre.." Ha ezt kihagytad volna sokkal, de sokkal kellemesebb lett volna olvasni a hsz-ed.

    Most jöhet a tippeljük meg Yurij életkorát: a smiley-k ból én 13-14 évre következtetek. Tehát nem te veszed meg a játékot, hanem apucit megkéred, hogy ugyan már legyen oly kedves. Ha idősebb vagy akkor meg csak neked ciki hogy a magyaron kívül semmit nem értesz.

    Mert 13-14 évesen igazán makoghatnál már valami idegen nyelven. Orosz, német, angol, olasz, francia mindegyik rendelkezésre áll a játékhoz. Mások nyelvvizsgát csinálnak 13-14 évesen, neked úgy látszik csak alpári fórumhozzászólásra telik.

    Alulinformáltságod meg már csak hab a tortán, hogy olyanba sikerül belekötnöd, aki évek óta abban segédkezik, hogy elkészüljön végre egy magyarosítás. Nem baj Yurij, egyszer majd eljön a te időd és sikerül a porba gyaláznod valakit, ami után verheted a melled.

    Ha ilyen a következő generáció, ki fogja a Fifa Manager 2025 magyarosítását megcsinálni???