gondok az XP körül
  • CSOCSO
    #312
    Hi nahmost jöjjön az én hibám....
    Egész örültem az Xp nekez az első OP ami birta huzamosabb ideig alattam és nem dölt össze midnentől..de most.. most megjött amitől féltem...
    elöször a CD-k szálltak el.. a BIOS látja öket de az XP nem...
    amugy a gép indulásánál nyomtam egy Pause-t hoyg anyám megnézhesse milyen szép uj a boot up képem..
    nyomtam megint pause hogy menjen tovább a gép de semmi..
    hiába csináltam akármit semmi..okay reset
    elindul a gép de CD-k sehol...
    huhh hát az szar..
    felhivom embereimet egyik mondja hoyg neki is volt már Xp ujratelepit mást nem lehet..
    felhivom másikat anyit tudott mondani hogy távolitsan el a vezérlöpult/rendszer-ből..majd ujraindit.. megtettem fel is ismerte a köv. inditásnál de kiirta hogy hibásan fognak működni...
    kurvajó...
    szal jött az ujratelepít... DOS-ból..
    megtettem felment... de most a boot up után csak a kék háttér képernyőt látom meg a start menűt de egy ikon sehol és ez igy áll 4 percig..elég idegesítő!!!
    majd akármit akarok elinditani...legyen az explorer ablak vagy egy program akkor a devldr32.exe
    hibát okoz...nagyon szar..és midnnenél ezt csinálja alig futnak a proijaim de amik futnak azok is vagy lefagynak vagy rohadt lassan indulnak el...
    meglehet csinálni azt hogy ugy letörölni az egész rendszert tehát hogy friss legyen ha ujratelepíten szoval hogy pár mappa megmaradjon...
    pl az MP3 mappa amiben 6 giga van..nincs vinyo kzelben amire átmásolhatnám.. arról nem is beszélve hoyg hiába tettem fel Javát a legujabbat egy csomo midnen nem müxik...és azok fontosak lennének..nemtom megnézni ithonrol a bankszámlát nemtok átutalni meg semmi:((((