Ghost Recon
  • Hoz_Hun
    #381
    Nah megoldottam a problémát.
    Elolvastam egy csomó külföldi fórumot. A probléma nem egyedüláló, sőt ennél több tipushiba is előfordulhat. Az Ubi-ok általában mindig azt válaszolták, hogy frissitse az illető a driverjeit (95% ezt válaszolták), de lényegében ez nem segít. A probléma az hogy szarul van megírva a progi és az újabb konfigokkal lehetnek gondok. A patchek meg össze vannak gárnyolva. Bár a v1.3 jónak tűnik, a v1.4 csak akkor tegyétek fel ha elkerülhetetlen, mert gondok lehetnek vele. Jobban mondva vannak, ezt az Ubi-ok is elismerik és - állítólag - dolgozank már rajta.
    Ha valaki hasonló gondba ütközik egy két tipp:
    - *új driverek* ez csak azért mondom mert az Ubi-sok mindenre ezt válaszolták.
    - Hiába javították még mindig gondot okozhat az árnyékok lekezelése. Vedd le, segíthet.
    - Modok közül egy legyen aktív, a többit tedd inaktivvá, mert összeveszhetnek.
    - Eax is gondot okozhat. A kikapcsolása segíthet.
    - A legfontosabb (nekem ez segített), tisztán újratelepíteni a játékot és sorba pakolni fel a cuccokat. Ha van elég hely, akkor csinálj másolatot a GR-röl mielött uninstallálod. Ez különösen akkor segít ha missiok betöltése alatt szimplán kilép a Win-be. Ilyenkor a régi GR-böl a megfelelő mappot cseréljük le. Nem tudom a logikáját, de ez nem csak nekem vált be.

    Mindenkinek további jó játékot.