IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • VO101Tom
    #90040
    Nem jól veszed ki. :(

    Folyamatosan fut a teszt már hónapok óta, az éppen aktuálisan betett dolgokat teszteljük, ne mindent a végén kelljen megnézni. Viszont nincs olyan, hogy "végső" teszt. Sok gép importálva van, de vannak amik még nem. P-40, wellington pl még nincs importálva (3D tkp kész, de kódolás még hátravan), mesza az szerintem már jó, kis igazítás, néhány kapcsoló kell még a kabinba, és a Z változatok kódolódnak jelenleg, de az nem vészes. Hurricane import csak most kezdődött, mc202 is importra vár, Ju 88 is. Ez azért qrva nagy csomag, ha az összes gépet végignézed, és akkor nincs szó térképről, hajókról, földi cuccokról (szerencsére azok nagy része csak új skint kapott BoB-os cucc), Egyéb fícsörökről. Vettünk pl egy külsős időjárás engine-t (én azt hittem ez még titok, de már facebookon és dev update-ben írtak az új "weather" engine-ről), a TrueSky-t, ennek az integrációja is elvitt egy kis időt, de szerintem rohadtul megéri. Igaz, inkább a BoB térkép fog ebből profitálni, bár a sivatagi homokvihart is ez az engine fogja kezelni. Lesz eső, hó, felhőket, komplett időjárást teljesen másképp kezeli, mint a jelenleg engine, de ami a legjobb, hogy indie stúdióként nevetséges áron kaptuk meg, amiért nagy pacsi a Simul-os fejlesztőknek. Szóval a gépek importja mellett sok más is készül, ami ugyanúgy a csomag része lesz.

    Félkészen vagy bugosan nem fogjuk kiadni, mert azt nem engedhetjük meg magunknak. Majd kiadjuk ha kész. Tudom, hogy júzerként ezt utáljuk a leginkább hallani, de nincs értelme tippelni, ha mi sem tudjuk biztosra, hogy mikor mibe futhatunk bele, mi mikor lesz kész.