IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • sakkay
    #89817
    A netkód már egyáltalán nem olyan rossz. Viszont veletek ellentétbe én nem értek a repüléshez-vagy legalábbis a ti szintetekkel nem tudnám párhuzamba állítani. Ellenben 42 éves vagyok és C64-el kezdtem szimulátorozni
    Nem hiszem el:
    1.a K4 full előre trimmelve épphogy stabil, gyakorlatilag ezt a trimmelés dolgot onnantól alig kell használni.
    2."Középre engedett botnál már csűr is balra. Ha gázt adsz rá, ez még durvább. Ez ott tűnt föl, hogy Merge után ha a Spit jobbra húzta el, akkor nem csinálhattam Immelmannt, mert az immelmann tetjén ha nagyon kiengedtem felfelé a gépet, akkor nem lehet jobbra fordulni, csak balra. " !!!!! Mi van????És igaza van Tomnak tényleg ez van!
    3.leszálláskor fékezni kell!! kicsit talajfogáskor, úgy a legstabilabb, akkor lehet vele tök egyenesen gurulni.
    4. bármi más furát, akár még el is hiszek-de ezeket nem.
    Utoljára szerkesztette: sakkay, 2019.01.07. 20:48:15