IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • croatianus
    #80170
    A CloDhoz leraktak egy olyan motort, amiben brutális potenciál van.
    A részletek ügyében Tomot kell kérdezni.
    A CloD nem azért hasalt el, mert rossz alapokon indították (mint ahogy ezt már látjuk a BoS-nál), hanem pont azért, mert olyan sokat akartak markolni, hogy ennek a fejlesztési erőforrás és idő igényét rohadtul nem tolerálta a kiadó.
    Amit viszont leraktak addig, abban csírájában minden benne van ami "A" szimulátorhoz kell.
    Hogy csak az üzleti türelmetlenség miatt lett félbe (negyedbe) hagyva az kiderül abból, hogy mára a Team Fusion "társadalmi munkában", forráskódok nélkül, összetákola annyira, hogy tökéletesen élvezhető legyen online (100 fős szerver). Egyedüliként a legújabb generációs szimek közül! Mi lehetne mára belőle, ha az az erőforrás mögötte lenne, ami a BoS mögött?!
    Lehet sok mindenről beszélni, de attól még egyértelmű, hogy jelenleg - józan ész alapján - csak a CloD-al kapcsolatban érdemes reménykedni. ha hagyják tovább dolgozni a TF-t.
    Az EDGE zsákbamacska és egyébként is még tíz év, a BoS pedig csak blöff volt, mint kiderült - soha nem is akart az lenni aminek ígérték, hisz a motor eleve nem képes rá.
    Utoljára szerkesztette: croatianus, 2014.11.21. 22:02:03