IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • Her Laca
    #70447
    Nekem semmi bajom velük.
    Pár alapszabályt betartok. Nem beszélek velük. Nem vásárolok tőlük. Nem adok el nekik semmit. Nem dolgozom nekik.Nem dolgoztatok velük többnyire. Bár volt rá példa és kellemesen csalódtam azt meg kell mondjam.
    Mindaddig ez így is lesz amíg a kölcsönös tisztelet és megértés nem alakul ki a roma társadalomban és nem fogadják el azon elveket ahogy a többség él.
    Jelezném ők még egymást sem fogadják el teljes mértékben.
    Jól mondod. Ha van egy erős és kemény ,ámde igazságos hozzáállás velük szemben is,és nem lehet takarózniuk a származásukkal akkor előbb utóbb helyreáll a rend .Ez jószerivel politikai kérdés .
    Persze szerteágazó a dolog nem is kicsit .