IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése
IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots
Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.
Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
-
artivizsla #58705 Ha csak nem háttal ment ki, akkor bentről lőtték le, már ha egyáltalán kiment az épületből, mint az a szemtanúk visszaemlékezéseiből sem egyértelmű.
Csak adalék az 60-es évekből. A mai napig nincs adat arról, hogy amikor a munkásőrség lecserélte a PPS-t AK-ra, azok hová kerültek.
A már korábban említett ferencvárosi kollégám volt történetesen a helyi munkásőr zászlóalj hírfőnöke és 89 októberében ő maradt bent egyedül a helyi pártbizottságon levő munkásőr bázison, várva a katonákat, hogy elvigyék a fegyvereket. ( Magyarul, amikor marha gyorsan a katonasággal leszereltették az MSZMP fegyveres alakulatát, nehogy eszébe jusson egyeseknek nosztalgiázni. ) Szóval, mondták neki, hogy várjon a katonákra és majd adja le nekik a fegyvereket. Három napig várt ott egyedül, mire odaértek a katonák. Semmi átadás / átvétel, csak felbaxtak mindent a platóra, oszt annyi. A mai napig bánja, hogy nem vitt haza valamit az ott tároltak közül.