IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • majonur
    #58093
    En ugy szoktam, hogy alapjaraton 60 celsius fokig varok, aztan emelem a fordulatot (radiator becsukva),a PP felere veve, fekek behuzva, utana mar gyorsan melegszik a olaj is, viz is.
    Ami szamomra furcsa, hogy repules kozben hiaba huzom vissza akar 1/3 id a gazt, a fordulat alig akar visszaesni, majd ha meg kisseb a gazkar allas, akkor meg elkezd fulladozni.
    Egyszeruen nem hiszem el, hogy ilyen szar lett volna RR Merlin motor korai valtozata. Mondjuk azon mar finomitottak, hogy a karburatorbol a legkisebb negativ G hatasara eltunik a benzin, par patch-el ezelott sokkal rosszabb volt.