IL-2 Sturmovik: Battle of StalingradTeam Fusion FB oldalIL-2 1946 MOD telepítésLőszer leírás Vogeltől!Kép feltöltése

IL-2 BoS: Aircraft Familiarisation IL-2 BoS Tutorials CloD: New Pilots

Nem jogtiszta játék letöltésében, telepítésében és használatában nem tudunk és nem is akarunk segíteni.

Az ilyen jellegű hozzászólások válaszolatlanul lesznek, vagy minden további értesítés nélkül törlésre kerülnek.
  • DummyBoy
    #37803
    Úgy értettem, hogy melyiket használjuk gyakrabban? A motor vezérlést vagy a trimet? (ROF-ban nincs Trim, BS-ben meg nincs fontosabb vezérlés mint a trim :) IL-2-höz meg nem értek ... ezért kérdezek ...)

    Volt tegnap pár killem ... a bombázók jobban lenyomják a gépet mint a sima kutyaharc ... Lőttem pár olasz gépet, meg 2 hurit ... (Realisztika maxon CEM nélkül egyelőre ...)

    Volt olyan, hogy meglőttek, kicsit bepirosodott a képernyő és minden nagyobb terhelésű manővernél mintha felszisszent volna a pilóta :)

    Sorban jönnek az apróságok :)