Arctalan eladók a pult mögött...
  • TheZsenyka
    #32
    Ha már lúd, legyen kövér... előbbi történeteimhez (és persze a tiétekhez) csatolom az alábbi esetet:

    Lévén gyakran vásárlunk az Aqua-ban, egy barátomat is oda irányítottam házat venni, sajnos nap közben nincsen lehetőségem elszabadulni a melóhelyről ezért nem kísérhettem el. Elmondtam neki kb 1000x hogy nagyon figyeljen oda arra, hogy ne "álcázott" 6 helyes házat vegyen, kifejezetten figyeljen arra, hogy az alaplap ne lógjon bele az alsó 5 slotba (jó, enyhe túlzás, de 3 slot kiütése nem ritka a gagyéró házaknál). Boldogan jön vissza egy multidizájnos gömbölyített, elől jack dugós, 12342db ventillátorfelfüggesztésű szarral amiben 2(!) db hely volt használható a többit mind fogta az alaplap... Kérdem: "Mi volt haver?", aszongya "Volt olyan ház amit mondtam, de az eladó mondta hogy ebbe ugyanúgy befér minden és sokkal szebb is..."... nem szóltam semmit, letaszítottam a dizájnos burkolatot és natúrba' belevágtam a lapot... szegény barátom a fejét fogta, nem akarta elhinni... visszairányítottam azzal hogy eszébe ne jusson mást elhozni mint amit elmondtam. Kurva nehezen kidumálta a dolgot... Kerek 1 ezer forinttal került többe a dizájnmentes de kellemesen tágas, hathelyes házra! Kapják be az ilyen szemét figurák... Nem azt mondom, hogy hogy egy kereskedő ne legyen rafinált, ne próbáljon drágábbat eldani ha van raktáron, de hogy becsapjanak embereket, az már szemétség.