Arctalan eladók a pult mögött...
  • zacsko
    #22
    A mistralról lehetne még mesélni. Volt egy gépem, amit ott állítottak össze, garanciamatricával szépen lezárva a ház. Vettem bele egy racket, meg ramot. Kérdezem, hogy rakom bele, ha rajta van a matrica. Jó, eküldenek szervizbe, elkezdik szétszedni a gépet, úgy fordítja oldalra, hogy rábassza az asztalra hadd vigye a gravitáció. Közben megkérdezi, hogy tudod, hogy a szerelés alkatrészenkét 2000 forint? Enyhén meglepődtem, nem én ragasztottam le, beraknám én magam ha nem veszne el a garancia. Jó mindegy lenyeltem, akkor 2+2 év garancia volt a gépre. Elviszi hátra, berak mindent, leragasztja. Benézek a rackbe, a vinyót a hülyéje nem rakta bele. Épp azért kellett volna a keret, hogy ki tudjam venni a vinyót garanciavesztés nélkül. Elküld anyámba ujra szétszedi. És ekkor olyan történt amin teljesen kiakadtam. Egy kb. 10 méterre állo szervizes hirtelen odakiabál annak aki szerelte a gépem, hogy itt a kulcs, dobom, azzal egy bazi nagy kulccsomót odabasszot a srácnak, de célt tévesztett és a szétszedett gépemtől pár centire csapódott az asztalnak, ugy, hogy még a kulcstartó is letört róla. Erre elkezdtek röhögni. Jó következő lépés, berakja a vinyót a keretbe, elinditja a gépem, majd megszólal, van egy rossz hírem tönkrement a vincsesztered. Bassz... És az ráadásul garanciális se volt mert nem ott vettem. Totál kiborultam, a szerencse az volt, hogy végül kiderült ő volt a hülye, mert csak a rack volt hibás. Ezek után visszvásároltattam velük a racket, hazamentem és letéptem a matricát, ba*szák meg a garanciájukat ennyit nem ér meg. Ma már asszem 4-6000 a beszerelés.