Viccek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Stann
#31433
-Angol nyelvterületen országod említésekor mindig enni adnak.
-A havazás minden télen meglepetés erejével érint minket.
:-))))

Milyen igaz!

Tavasszal ugye elolvad a hó. De hova tűnik a fehér?

ates84
#31432

12 ok, amiért érdemes magyarnak lenni...

-Nincs még egy olyan ország, amely önmagával lenne határos
-Minden külföldit kibeszélhetsz, úgysem értenek belõle egy büdös szót sem.
-Nem sok olyan ország volt, amelynek ebben az évszázadban 3 pénzneme volt (sõt, ha a történelmi Magyarországot veszem + Jugoszlávia, Csehszlovákia, Szovjetunió szétbomlása számolja ki valaki..)
-Olyan se, amely királyság volt, de nem volt királya, hanem kormányzója, aki tengernagy volt, de az országnak nem volt tengere
-A káromkodások buja sokszínûsége. Melyik más nyelvben tudsz öt percig folyamatosan szitkozódni szóismétlés nélkül?
-Az a rengeteg Nobel-díjas.
-Angol nyelvterületen országod említésekor mindig enni adnak.
-Ellentétben a (külföldi) közhiedelemmel Magyarországon van csapvíz, elektromosság, tv és autó.
-Öngyilkossági arányban a finnek még mindig megelõznek bennünket.
-Mi vagyunk a brazil sorozatok legnagyobb felvevõpiaca Európában.
-Olyan jól élünk, hogy megengedhetjük magunknak azokat az adósávokat és TB kulcsokat, amik vannak.
-A havazás minden télen meglepetés erejével érint minket.

Dzsini
#31431
Pistike: Mit csinál a nõvéred a pasijával?
Móricka: Nem láttam pontosan a sötétben, de ami ennyi fürdéssel jár, az csak jó nagy baromság lehet!

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

LSSAHPAUL
#31430
😄

Ha a támadás feltűnően jól halad, csapdába sétáltok.

zeli
#31429
ÍFD:Édfs-fdsgfs.é
Két tehén zoknit köt a fa tetején.

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

RiCSi1234
#31428
Két tehén zoknit köt a fa tetején. Egyikük megszólal:
- Bööööö.
Mire a másik:
- Honnan tudod, még fel se próbáltad?

GTA V (*.*)

#31427
Egy részeg faszi hugyozik a parkban. Egy nõ elmegy mellette, és megjegyzést tesz:
- Micsoda állat!
- Nyugi, nyugi, két kézzel fogom...
Vaxi
#31426
úúúúúúú 😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Stann
#31425
A tej nem túl laktató vacsora... :-)

Tavasszal ugye elolvad a hó. De hova tűnik a fehér?

#31424
Székely viccek:
Kolozsváron János és Pista kocsmázni mennek. Futva közeleg feléjük egy úr:
- Legyenek szívesek, mondják meg, hol van az állomás. - kérdi románul.
Mire János:
- Mi nem tudni.
Az úr továbbszalad, Pista pedig megkérdi:
- Te János, miért nem mondtad meg, hogy hol van az állomás? Lekési az az ember a vonatot!
- Hagyd csak! Azt mondják, hogy már 2000 éve itt vannak, tudhatnák, hogy hol van az állomás!

Az öreg székely a lakodalomban kimegy vizelni. Mellette ott könnyít magán a fiatal plébános is, aki az új párt összeadta. Az öreg átnéz, majd odaszól:
- Plebános úr, nem cserélünk szerszámot?
- Miért, Jóska bátyám? - kérdi a pap.
- Hát csak azért, mert maga az enyémmel még tudna misézni.

Az öreg székelynek 100 litert tejelõ Riska tehene van, csodájára is jár az ország-világ. Kimegy a bácsihoz a riporter is érdeklõdni:
- Bácsika! Hogy lehetséges, hogy az ön tehene ennyi sok tejet ad?
- Áááá, semmiség az egész, minden a kedvességen múlik.
- ??
- Minden reggel kimegyek az istállóba és megkérdem a Riskát, hogy "Mi lesz ma vacsorára? Tej vagy marhasült?"

Bemegy a székely legény a kocsmába és elkiáltja magát:
- Ki meri megütni az apámat?!
Néma csend, a legény még egyszer elkiáltja magát:
- Ki meri megütni az apámat?!
Erre odalép egy szekrény nagyságú ember és durr, az apának egy nagy pofont lekever.
Erre a székely legény:
- Jöjjön innen édesapám, mert itt még agyonverik magát!

iMac

#31423
Két nõ beszélget:
- Te... figyu... milyen az a szex?
- A szex az olyan, hogy kicsíped magad, elmész egy bárba, szemezel egy pasival, meghív egy körre, dugtok, és otthagy az asztalon egy kis pénzt.
- És milyen a jó szex?
- Hát az olyan, hogy kicsíped magad, elmész egy bárba, szemezel egy pasival, meghív egy körre, dugtok, és otthagy az asztalon sok pénzt.
- És milyen az a szerelem?
- Áááá... azt a zsidók találták ki, hogy ne kelljen fizetni...

iMac

#31422
Milyen a jó pornófilm?
nyögvenyelõs<#falbav>
bboyatty
#31421
Egesz jo nekem tetszik... 😉

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

atlagember
#31420
Angol humor:
Egy férfinek az úton megáll az autója. Kiszáll, nézegeti, de semmi baja. Mire megszólal egy hang:
- Kifogyott a benzin.
Az ürge körülnéz, de az égegyatta világon senkit sem lát, csak a mezõn egy fekete lovat. Csodálkozik rajta, de nincs mit tenni elbattyog a legközelebbi benzínkúthoz, ahol elújságolja a kutasnak, hogy micsoda fura eset történt vele. Erre a kutas:
- Szerencséje volt, hogy a fekete lóval találkozott.
- Miért?
- Mert van ott egy fehér is.
- És az mit tett volna?
- Semmit. Az ugyanis semmit sem ért az autókhoz.

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

kispeki
#31419
Angol-Magyar...

He dag one - Hideg van
Beer lack - Bírlak
Soul a new - Szól Anyu!
Tap eat a - Tapéta
All cut race - Alkatrész
Hole a new see - Hol a nyuszi?
One Kate much come - Van két macskám
Chew seek a cheek cow - Csúszik a csikó
Sheer I toy ash - Sirály tojás
Kate fare fee one a bock Ron tool - Két férfi van a bokron túl
Tape at war you one a wash on - Tépett varjú van a vason
Fog peace call low - Fogpiszkáló
One hut bitch come - Van hat bicskám
Luke ash tree cow - Lukas trikó

Bár nem viccek, de nekem tetszik 😊

SoF II: C4z0rla

Scottt
#31418
😄

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

Dark Angel 666
#31417
- Mi a hasonlóság a nõ szeme és a piszkos cipõje között?
- ???
- Mindkettõ fénylik ha kefélik!

RiCSi1234
#31416
Egy fickóhoz beállít a barátja, hadd maradjon ott néhány napig. Egyik nap a barát megkéri vendégét:
- Hozzd le légy szíves a papucsom az emeletrõl.
- A te házadban én hozzam le a papucsodat?
Végül rááll. Az emeleten találkozik a ház asszonyával és a nagyobbik lánnyal. Megkérdi az asszony, hogy mit keres itt fenn.
- A férjed küldött, hogy hágjalak meg benneteket.
- Nem hiszem - válaszol az asszony, mire a barát lekiabál:
- Hé Joe! Mindkettõt?

GTA V (*.*)

#31415
ma még nem vóóóóót

CaviaR
#31414
angol vicc, ott ellentétes irányban forog a körhinta. 😊 de jó felvetés <#taps>

Nem mondtam, hogy nem bízom benned, de azt sem, hogy igen. Pedig nem. Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

zsutyesz
#31413
<#taps>

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

poppe
#31412
Két ügyvezetõ igazgató beszélget:

-Te fizetsz az embereidnek?
-Én nem.
-Én sem. És bejárnak?
-Be.
-Az enyémek is. Te, nem kéne ezektõl belépõdíjat szedni?

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

Dzsini
#31411
nekem csak olyan eset rémlik, hogy jobb oldalt volt a szakadék...

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

szjuca
#31410
<#idiota><#taps>

poppe
#31409
Kvízkérdés

Kabriód volánjánál ülsz, és egyenletes sebességgel száguldasz.
Hajadat borzolja a menetszél.
Tõled balra egy szakadék.
Jobbra egy szirénázó tûzoltóautó, mely ugyanannyival hasít, mint te.
Elõtted egy autódnál lényegesen nagyobb malac nyargal.
Hátulról egy helikopter követ, szinte a földet súrolva.
A helikopter és a malac sebessége egyébként szintén megegyezik a tiéddel.
Hogy rázod most le ezeket???

Gondolkozz!

nem megy?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Leszállsz a körhintáról és hagyod a szerencsétlen gyerekeket
játszani!!!

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

#31408
<#eljen><#hehe>

ASUS M4A785TD-V EVO, Phenom 2 555, Samsung f3 500Gb, 2Gb DDR3 1333 MHZ, Corsair CX400, 4890 TOXIC Iphone 3G 16G

cement
#31407
most mé? 😄 én röhögtem rajta 😄

respect to the man in the ice cream van

Gladiator
#31406
Hat ez... fergeteges volt. Koszonjuk.

Gabesz amd64
#31405
Egy rab megszökik a börtönbõl, ahol 15 évig volt fogvatartva. Nemsokára talál egy házat, ahová be is tör. Egy fiatal párt talál ott az ágyban. Kiszedi a fickót az ágyból, és a székhez kötözi, a nõt pedig az ágyhoz, és ahogy kötözés közben fölé hajol, megcsókolja a nyakát, azután felkel, és elmegy a fürdõszobába. Amíg ott tartózkodik, a férj azt mondja a feleségének:
- Ez a fickó egy rab, láthatod a ruháján. Valószínüleg egy csomó idõt töltött a börtönben, és évek óta nem látott nõt. Ha szexelni akar, ne állj ellen, ne panaszkodj, csak tegyed, amit mond neked, elégítsd ki. Az az ember veszélyes, ha bedühödik, megölhet bennünket. Légy erõs, szeretlek!
A feleség erre azt mondja:
- Örülök, hogy így gondolod. Biztos, hogy nem látott nõt évek óta, de õ nem a nyakamat csókolta meg az elõbb. Azt suttogta a fülembe, hogy nagyon vonzónak talál téged, és azt kérdezte, hogy tartunk-e vazelint a fürdõszobában. Légy erõs drágám! Én is szeretlek.

DFI UT NF590 SLI-M2R/G,4x1Gb Geil Black Dragon,4200+ AM2, H2o Cooling ,Dell E207WFP, MSI 8800GTS 640Mb Oc,TT Armor,Tagan 600Watt,320Gb Seagate

#31404
Egy kérésem van ....

Egy kérésem van mikulás,
ne hozz olyat ami kulás.
Kifolyt már a budi leve,
nem kell idén wc kefe.

Hozzál inkább dögös verdát,
de Rudolfot idén ne verd át.
Kell még bele nafta is elég,
Afrikáig az még elég.

Feszes már a telizsákom,
Elõveszem a virgácsom.
A krampusz lányok csípik a kocsit,
Kapnak tõlem seggre pacsit.

Egy kérésem van mikulás,
tényleg ne hozz olyat,ami kulás.
Tavaly kapta olyan fánkot
Kiszartam egy elefántot.
nandorb
#31403
Egy nap a favágó egy a folyó fölé behajló ágat kezdett el levágni. Hirtelen a favágó baltája beleesett a vízbe. A férfi olyan keservesen sírva fakadt, hogy megjelent elõtte az Úristen maga. Megkérdi a szegény embert, hogy mi az oka a reménytelenségének? A favágó elmeséli, hogy a baltája beleesett a vízbe. Legnagyobb meglepetésére az úristen belevetette magát a habokba, és feljõve a kezében tartott egy színarany baltát.
- Ez volt a te baltád, kérdezte a szegény embert? A favágó azt válaszolta:
"Nem." Az úristen visszaugrik a vízbe, és visszatérve kezében tartott egy ezüst baltát.
- Ez volt a te baltád, kérdezte a szegény embert? A favágó azt válaszolta:
"Nem." - Az úristen visszaugrik a vízbe, és visszatérve kezében tartott egy acél baltát.
- Ez volt a te baltád, kérdezte a szegény embert? A favágó azt válaszolta:
"Igen."
Az úristent mélyen meghatotta szegény ember becsületessége, és neki adta mind a három baltát. A favágó határtalan örömmel tért haza.

Néhány nappal késõbb a folyón csónakázott a favágó és a felesége, mígnem az asszony beleesett a vízbe, és elmerült. A favágó keserves sírására megint megjelent az úristen. Megkérdezte az embert mi az oka a bánatának. A favágó elmesélte, hogy most a felesége esett be a vízbe. Az úristen most is belevetette magát a habokba és hamarosan visszatért, s kezében hozta Jennifer Lopezt. Mikor megkérdezte a favágót, hogy: - Õ volt a te feleséged? az azt válaszolta, hogy "igen."
Az isten nagyon mérges lett, és dühösen rátámadt az emberre. A favágó rimánkodva kérlelni kezdte: - Kérlek, bocsásd meg nekem! Mit is válaszolhattam volna? Ha azt válaszolom, hogy "Nem", akkor legközelebb a Catherine Zeta-Jones-szal térsz vissza. És, ha megint azt válaszolom, hogy "Nem", akkor visszatérsz az igazi feleségemmel. Akkor azt válaszoltam volna, hogy "Igen". Erre Te jutalmul, mint az elõzõ alkalommal, nekem ajándékozod mindhárom asszonyt. De én egy szegény ember vagyok, és hogyan is tarthatnék el három asszonyt. Ez volt az egyetlen oka, hogy én a hazugság szégyenét vettem magamra. Ezért mondtam neked elsõre "Igent".

Mi az erkölcsi tanulsága ennek a történetnek?

Ha férfiak hazudnak, annak oka mindig teljesen tisztességes, és mindenesetben megmagyarázható.



Kommandós versenyt rendeznek a sivatagban. A feladat az, hogy egy elrejtett tevét kell felkutatni. Elindul egy 40 fõs amerikai kommandó.

Fél óra múlva hozzák a tevét.
- Hogy csinálták? - kérdi a zsûrielnök.
- Mûholdjaink segítségével hamar megtaláltuk, titkos jármûveinkkel odamentünk és már hoztuk is.

Kimegy egy 20 fõs orosz kommandó. Egy negyedóra múlva hozzák a tevét.
- És maguk hogy csinálták? - kérdi ismét a zsûri feje.
- Csatárláncba álltunk, és végigrohantunk a Szaharán.
Kimegy egy 5 fõs szerb kommandó. 10 perc múlva hoznak egy kékre-zöldre vert, kiszúrt szemû, törött lábú, letört agyarú elefántot. A zsûrielnök el van ájulva a kiváló idõeredménytõl, de azért megjegyzi:
- Az idõ az egyszerûen fergeteges, csak az a hiba, hogy ez nem teve, hanem elefánt.

Mire az elefánt:
- Teve vagyok! Teve vagyok!




Nagyszerû filozófus

Az ókori Görögországban Szókratészt nagy becsben tartották tudása miatt.
Egy nap egy ismerõsével futott össze az utcán, aki azt mondta:

- Szókratész, akarod tudni, hogy mit hallottam a legjobb barátodról?

- Várj egy pillanatot! - válaszolt Szókratész. - Mielõtt bármit mondanál, szeretném, ha megfelelnél három kérdésre. Ezt hívják a tripla szûrõnek. Az elsõ szûrõ az Igazság. Teljesen megbizonyosodtál arról, hogy amit mondani akarsz igaz?

- Nem. - Válaszolta az ember. - Éppenséggel csak hallottam róla, és ...

- Rendben, szóval nem igazán vagy biztos benne, hogy igaz-e vagy nem. Most próbáljuk meg a második szûrõt, a Jóság szûrõjét: az, amit mondani akarsz a barátomról, valami jó dolog?

- Nem, épp ellenkezõleg ...

- Szóval - folytatta Szókratész - valami rosszat akarsz mondani róla, de nem vagy benne biztos, hogy igaz. Semmi baj, a harmadik szûrõ még vissza van: a Hasznosság. Amit mondani akarsz a barátomról, az hasznos lesz nekem?

- Nem igazán.

- Nos - vonta le a következtetést Szókratész - ha mondani akarsz nekem valamit, ami nem igaz, nem jó és nem is hasznos, miért mondanád el egyáltalán?

Ezért volt Szókratész egy nagyszerû filozófus és ezért tartották igen nagy becsben.

És ezért nem jött rá soha, hogy a legjobb barátja lefekszik a feleségével.


REg koptem ide be mar viccet😊

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

nandorb
#31402
A trükk

Jack nyugdíjas éveire Floridába költözik, hogy ott élje meg az nyugodt öregkort. Azonban a környéken van egy iskola is. De június van, nincs ott egy lélek sem. Jack minden percet élvez a nyugdíjas évek kezdetén.

Azonban szeptemberben kezdõdik a suli, és az elsõ nap, tanítás után 5 rosszcsont nebuló hazafelé menet hatalmas robaj közepedte rugdossa fel a fémkukákat az utcában.

És ezt minden nap eljátszák. Jack tûri két napig, azonban a harmadik nap széles mosollyal oda áll a srácok elé:
"Szevassztok! Jó arcok vagytok... Én is ilyen eleven voltam fiatal koromban. Kaptok minden nap egy dollárt ha suli után az összes kukát szétrúgjátok - de nem hagyhattok ki egyet sem!"
A fiúk hamar rábólintanak a dologra. Másnap is jönek. Hiba nélkül végrehajtják a feladatot. Kapnak is egy dollárt.

Harmadnap Jack kicsit szomorúan áll eléjük:
- Srácok, tudjátok ez a gazdasági helyzet eléggé rányomja a bélyegét az életemre... Mostantól csak 50 centet tudok adni.
A fiúk húzzák a szájukat, de a következõ nap is jönnek és nagy élvezettel rugdossák a kukákat.

Néhány nappal késõbb fizetéskor a frissnyugdíjas ismét kiáll eléjük szemlesütve: "Srácok nem kaptam még meg a nyugdíjat. Csak 25 centet tudok adni a mûsorért."

- Tetves 25 cent? - fakad ki a bandavezér.
- Csak nem gondolod öreg, hogy arra fogjuk pazarolni a drága idõnket, hogy negyed dollárért minden áldott nap erre jövünk kukát rugdosni??? Felejtsd el. Kiszálltunk!!!

És Jack azóta is nyugodtan él ...

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

nandorb
#31401
Az életben csak két dolog miatt kell aggódni:
Egészséges vagy? Megbetegedtél?

Ha egészséges vagy,
nincs okod aggódni.

Ha beteg vagy,
csak két dolog miatt aggódj:

Meggyógyulsz-e vajon?
Vagy netán meghalsz?

Ha meggyógyulsz,
nincs okod aggódni.

De ha meghalsz,
csak két dolog miatt aggódj:

A mennybe jutsz, vagy a pokolba.

Ha a mennyországba jutsz,
nincs okod aggódni.

de ha a pokolba kerülsz,
annyira elfoglalt leszel a barátaid üdvözlésével,

hogy nem marad majd idõd az aggodalomra.
Tehát, miért aggódsz?

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

cement
#31400
D?:?DPOLDS:ÉDSLDÕS😄:S:😄

respect to the man in the ice cream van

nandorb
#31399
a nyuszis vicc KIRALY

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

ates84
#31398
Asszony este a férjének:
A:-Szeretsz drágám?
F:-Szeretlek.
A:-Nagyon szeretsz?
F:-Nagyon szeretlek?
A:-Mondj valamit magadtól is!
F:-Aludj már ba'meg.

szjuca
#31397
Százágra süt a Nap. Nyuszika vígan szalad az erdõben, amikor
egy fa tövében meglátja szivarozni a szarvast
-Mit csinálsz? Megbolondultál? Egy ilyen szép napon a jó levegõ
helyett mérgezed a tüdõdet? Gyere inkább, s szaladj velem,
hogy oxigénnel teljen meg a tüdõd!
Igazad van! - mondja a szarvas és elkezd szaladni a
nyuszikával.
Amint szaladnak, meglátják a rókát, az orra a kokainba lóg.
- Hé te! - mondja a szarvas, itt a természet közepén
kokainozol?
Gyere inkább, és szaladj velünk, hogy oxigénnel teljen meg a
tüdõd!
Igazad van! - mondja a róka, s elkezd õ is rohanni a
többiekkel.
Egy kicsit késõbb találkoznak a medvével, amint az épp egy
injekcióstût tart a kezében egy adag tiszta heroinnal.
- Hé, itt a természet lágy ölén akarod belõni magad? Gyere
inkább
szaladj velünk, hogy teljen meg a tüdõd oxigénnel! - mondja a
róka.
- Menjetek a picsába! Minden alkalommal, amikor a nyuszika
bekap egy
extasy-t, nekünk rohannunk kell az erdõben?


Édesapám én meleg lettem.
-Aztán valami ismert médiasztár vagy?
-Nem,apám.
-Akkor van sok százmilliód a bankban?
-Nincs,apám.
-Akkor van rózsadombi villád,meg luxusautód?
-Nincs,apám.
-Akkor te nem meleg vagy fiam,hanem egy hülye kis buzi...


Két ügyvezetõ igazgató beszélget.
- Te fizetsz az embereidnek?
- Én nem.
- Én sem. És bejárnak?
- Be.
- Az enyémek is. Te, nem kéne ezektõl belépõdíjat szedni?


A skót kisgyerek megkérdezi az apjától:
- Apa, mi lesz karácsonykor a fa alatt?
- Hajópadló kisfiam.

Két szõke nõ cseverészik.
- Képzeld idén a karácsony pont péntekre esik!
- Jujj remélem nem 13-ára...


Két rendõr elmegy az erdõbe, hogy karácsonyfát vágjanak maguknak. A térdig érõ hóban gázolva órák hosszat keresik a megfelelõ fenyõfát, de nem találják. A nap lenyugszik, feltámad a szél, a egyszercsak felvonyít egy állat.
Az egyik rendõr odafordul a másikhoz: - Na, ebbõl nekem elegem van! A legközelebbi fát kivágjuk, akár fel van díszítve, akár nincs!

mumpic
#31396
Senki sem mondta hogy bkv 😊
Vannak ám Magyarországon Budapesten kívül még egyéb városok is.

Gundark 1 1
#31395
OFF A BKV bérlet hol érvényes +5 napig? Azok az idõk elmúltak 😊 Egy hónapos bérletek vannak. Amiket tetszés szerinti idõben vehetsz meg. ON
#31394
- Te Joe, ismered a szex-rodeót?
- Még soha nem hallottam róla. Mesélj...
- Szóval: hátulról megleped az asszonyt, s amikor már kellõképpen belemelegedtetek a játékba, gyöngéden a fülébe súgod: "Tudod, drágám, ez az a figura, amit a barátnõm is a legjobban szeret!"
- Na és?
- Na és ezután minimum nyolc másodpercig rajta kell maradni!
Dzsini
#31393
75-12=63, 9-el osztható, ugyanaz a kép van minden 9-el osztható számnál, ami kijöhet (9, 18, 27, 36, 45, 54, 63, 72, 81)
matematikailag: az eredeti szám 10x+y formában felírható. ebbõl x+y-t vonunk ki (a két számjegy összege) - (10x+y) - (x+y) = 9x, tehát az elsõ számjegy 9szerese lesz a szám, amire "gondolsz" - esetedben 9x7=63.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

nandorb
#31392
75-re

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

Ic3 m4n
#31391
<#nyes><#taps>

Dzsini
#31390
akkor nem tudsz számolni / nem olvastad el a szabályokat rendesen 😊

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

RelakS
#31389
Melyik számra gondoltál?

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

nandorb
#31388
nekem nem talalta el😞

\"When no one else will fuck you, I\'m always there.\" - Life

Dzsini
#31387
minden 9-el osztható számnál ugyanaz a jel van, és a szám, ami kijön mindig 9-el osztható. nem vicc, matematika.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

zeli
#31386
Ennek már megoldották a "rejtélyét".

Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.

Pepsi Twist
#31385

Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.

Pepsi Twist
#31384
- Figyelnek! - gondolta Stirlitz...
- Fizess! - gondolta a kocsmáros...

Cadillac Escalade Owner Pepsi Twist nem alszik, Pepsi Twist vár.