Viccek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)
1. Amikor valaki beszáll a liftbe, kérdezd meg tõle hogy megnyomhatod-e helyette a gombot.
2. Utazz a liftben folyamatosan, úgy hogy a sarokba fordulsz és sehol ne szálj ki!
Everybody repeat after me... We are all individuals. If you're going through hell, keep going.
-Kétezer
-Rendben viheti
1. Ebédidõben, ülj a kocsid tetején napszemüvegben, és egy hajszárítóval célozz az elhaladó kocsikra. Figyeld meg, hogy lelassulnak-e.
2. Hívd saját magadat a hangszórón. Ne változtasd el a hangodat.
3. Ahányszor valaki megkér valamire, kérdezd meg hogy kér-e vele sült krumplit.
4. Tedd a szemetesvödrödet az íróasztalodra, és írd ki rá, hogy bejövõ posta.
5. Tegyél koffeinmentes kávét a kávéfõzõbe 3 hétig. Ha már mindenki kigyógyul a koffeinfüggõségbõl, tegyél bele újra rendes kávét.
6. Az összes csekkednek a "megjegyzés" részébe írd be, hogy "szexuális szolgáltatásokért".
7. Minden mondatodat úgy fejezd be, hogy "a próféta prédikációja szerint".
8. Ne hasznalj ekezeteket.
9. Amilyen gyakran csak lehet, szökdécselj járás helyett.
10. Kérdezz meg embereket, hogy milyen nemûek.
11. A Drive ablaknál jegyezd meg, hogy a rendelés elvitelre lesz.
12. Az operában énekelj együtt a darabbal.
13. Menj el egy versmondó estre és kérdezd meg, hogy a versek miért nem rímelnek.
14. Tegyél szúnyoghálót az íróasztalod köré és játsszál egy dzsungel hangokat tartalmazó relaxációs kazettát egész nap.
15. Öt nappal korábban mondd a barátaidnak, hogy sajnos nem tudsz majd elmenni a bulijukra, mert nem vagy olyan hangulatban.
16. Amikor a pénz kijön a bank-automatából, kezdjél kiabálni, hogy: Nyertem! Nyertem! Már harmadszor ezen a héten!!!!!"
17. Amikor kifelé mész az állatkertbõl, kezdjél a parkoló felé rohanni és ordítani, "Fussatok!!! Kiszabadultak!!!"
18. Vacsora közben mondd azt a gyerekeidnek, hogy "a rossz gazdasági helyzet miatt egyikõjüktõl meg kell válnunk.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
Igazából egy jó elõadóval akárhányszor hallod, mindig röhögsz rajta (még ha mindig kicsit másképp is mondja el).
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
akkor így lesz:
Sámsonról elhíresztelik, hogy buzi. Nagyon bántja, ezért elhatározza, hogy magáévá tesz 1000 nõt az arénában. 8000 fõs tömeg gyûlik össze, el is kezdi, 500-ig semmi gond, 750-nél kezd fáradni, 900-nál már nagyon ki van, úgy néz ki, hogy 950-nél nem tud többet. Skandál a tömeg buzdítván Sámson-t, hogy SÁM-SON! SÁM-SON! Azután, mikor a 999-ikhez ér, már teljesen kivan és gyöngyözik a homloka, de nincs mit tenni, a tömeg exsztázisban übölti a hõsük nevét, így hát nekivág. A tömeg skandál: SÁM-SON! SÁM-SON! Sámson izzad, szenved, de hiába minden igyekezete, egyszercsak ájultan fordul le a nõrõl. Döbbent síri csend, majd a a tömeg egyemberként rákezd: BU-ZI! BU-ZI!
I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3
- Ennyi, nem megy több.
Erre a tömeg:
- Buzi! Buzi!
- Pistike, hol van anyukád?
- Kórházban!
- Értem. Apukád?
- Õ a rendõrségen van.
- Nahát! Akkor add a nagymamát!
- A pincében van!
- Hát akkor kérlek szólj a nagyapádnak!
- Nem tudok, a padlásra ment!
- Pistike, mit keres anyu a kórházban, apu a rendõrségen, a nagymama a pincében, a nagypapa a padláson???
- Engem...
- Jaj, istenem, jaj-jaj!
- Nem beszarni! A tengerimalacért jöttem.
- Uram, szeretném feleségül venni az Ön lányát!
- A feleségemmel már beszélt?
- Igen, de ha lehet, én mégis a lányánál maradnék!
- Mert fészket rak.
- Te, aggyá mán egy kis húst, három napja nem ettem!
- Elõször igyá meg egy liter vizet! - megissza.
- No, Gazsi most mán ide azt a húst!
- Igyál meg elõször még egy liter vizet.
- No most má tényleg aggyá húst!
- Ha még egy liter vizet megiszol, adok. - nagy nehezen megissza.
- Te Gazsi, én má nem is bírok enni.
- Látod, nem is éhes voltál te, hanem szomjas!
- Látja, itt ez a zöld beszél németül, angolul, kívülrõl ismeri a telefonkönyvet. 100 dollár. A kék ismeri az összes játékautomata kódját. 150 dollár. A sárga 200 dollár. Rokonságban van az Interpol fõnökének papagájával.
- Fantasztikus! És az a kopasz a sarokban mit tud?
- Azt én sem tudom, de 500 dollárnál nem adom alább, mert a többiek csak fõnöknek szólítják.
Mondja neki a bolt tulajdonosa:
- Az én boltomban a rábeszélõs módszert kell alkalmazni. Figyelj, megmutatom!
Bejön az elsõ vevõ:
- Egy fûnyírót kérek.
- Egy fûnyíró és egy gereblye rendel!
- De hölgyem én nem kértem gereblyét!
- Igen, de ha lenyírja a füvet valamivel össze kell szedni!
- Igaz, akkor egy fûnyírót és egy gereblyét kérek!
- Egy fûnyíró egy gereblye és egy kosár rendel!
- De hölgyem én nem kértem kosarat!
- Igen, de ha lenyírja a füvet utána összegereblyézi és valamibe össze kell gyûjteni!
- Jó akkor kérek egy fûnyírót, egy gereblyét és egy kosarat!
Megkapja, majd elmegy. A boltvezetõ önelégült arccal fordul a tanonchoz.
- Látod, így kell ezt csinálni! Na most te jössz!
Bejön a következõ vevõ:
- Egy tampont kérek!
- Egy tampon és egy fûnyíró rendel!
- De hölgyem én nem kértem fûnyírót!
- Igaz, de ha baszni nem tud legalább a füvet nyírja le!
− És te fogod mondani a köszöntõt?
− Hát... amíg bele nem sülök...
− Ó, ha kölcsönadhatnám neked a nyelvemet!
Forgalmi ellenõrzés.
Kérném a jogosítványt és a forgalmi engedélyt.
Nincs forgalmim.
Niiincs?!
Akkor azonnal kezdheti leszerelni a rendszámot.
Rendszámom sincs!
Nincs rendszámaaa?!
Nincs.
Honnan is lenne?
Ez segédmotor.
Jaaaaaaa aha!
- Ne haragudj, ki énekel?
- A Demjén Ferenc.
Erre a papa megkérdezi:
- Szép hangja van, és hányadikos a Feri?
" 3 típusú nõ létezik:
1. Van, aki facér.
2. Van, aki nagyon facér.
3. Van, aki nagyon odavan a facér."
Három nõ beszélget egy angol egy francia és egy magyar.
Mondja a francia:
- Képzeljétek el hogy megkért a férjem hogy vasaljam ki a ruháit, mondom neki hogy ha akarja vasalja ki ,mert én ugyan nem fogom...
Elsõ nap nem láttam semmit, második nap nem láttam semmit, harmadik nap ki volt vasalva a ruhája
- Ez semmi -mondja az angol - az én férjem megkért hogy fõzzek vacsorát,mondom neki hogy ha enni akar akkor fõzzön magának...
Elsõ nap nem láttam semmit,második nap nem láttam semmit, harmadik nagy az aztalon volt a fõtt vacsora.
-Ez még mind semmi - mondja a magyar - az én uram megkért hogy fejjem meg a tehenet,mondom neki hogy Józsi ha akarsz tejet inni akor fejd meg magad...
Elsõ nap nem láttam semmit, második nap nem láttam semmit, harmadik nap kezdtem egy kicsit látni a jobb szememmel...
Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.
#17604
#20383
#21416
#30812
#31018
V:háát a házban bent egy bentley és kint egy kintley
(bentley ejtés:bentli)csak azért aki nem tudná😄
Az alábbiak szószerinti idézetek bírósági jegyzokönyvekbol.
K: Mikor van a születésnapja?
V: Július tizenöt.
K: Melyik évben?
V: Minden évben.
K: Ez a myasthenia gravis befolyásolja a memóriáját?
V: Igen.
K: És milyen módon befolyásolja a memóriáját?
V: Nem emlékszem.
K: Szóval elfelejtette. Mégis, tudna egy példát mondani valamirol, amit
elfelejtett?
K: Hány éves a fia, aki magával lakik?
V: Harmincöt vagy harmincnyolc, nem tudom pontosan.
K: Hány éve lakik magával?
V: Negyvenöt.
K: Maga a helyszínen volt, amikor ezt a képet csinálták magáról?
K: Szóval a teherbe esése napja Augusztus 8?
V: Igen.
K: És maga mit csinált ez alatt?
K: Szóval van három gyermeke, igaz?
V: Igaz
K: Hány fiú?
V: Egy sem.
K: Hány lány?
K: Hogy végzodött az elso házassága?
V: Halállal.
K: Kinek a halálával?
K: Tudna egy személyleírást adni az alanyról?
V: Közepes magasságú, szakállas.
K: No vagy férfi?
K: Tehát azt mondja hogy a lépcso lefelé vezetett a pincébe?
V: Igen.
K: Lehetséges hogy ugyanez a lépcso felfelé is vezetett?
K: Doktor úr, hány boncolást végzett hullákon?
V: Minden boncolást hullákon végzek.
K: Kérem, hogy minden válasza legyen orális, rendben? Milyen
iskolába járt?
V: Orális.
K: Emlékszik hogy mikor vizsgálta meg a holttestet?
V: A boncolás kb. Este 8:30-kor kezdodött.
K: És Kovács úr halott volt ebben az idopontban?
V: Nem, ott ült az asztalon és csodálkozott hogy miért boncolom.
K: Doktor úr, mielott elkezdte a boncolást, ellenorizte az egyén
pulzusát?
V: Nem.
K: Ellenorizte a vérnyomását?
V: Nem.
K: Ellenorizte a légzését?
V: Nem.
K: Tehát lehetséges hogy az egyén életben volt amikor elkezdte a
boncolást?
V: Nem.
K: Miért olyan biztos ebben, doktor úr?
V: Mert az egyén agya az asztalomon volt egy üvegtartályban.
K: Mindennek ellenére, mégis lehetséges az, hogy az egyén életben
volt?
V: Igen, lehetséges hogy az egyén életben volt és ügyvédként
praktizált valahol.
One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all... and in the darkness bind them.
"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
de ez akkor is szar vicc 😊
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
A cucc viszont nem pont erre van kitalálva 😄
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
nem nevettet meg az h csávókám egy ingyenreklámmal akarja közzétenni hogy dinnyét 😮
de nem üvöltöznek közben.
Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)