Viccek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#31783
"Válasz 'ates84' üzenetére (#31760)"

Falcon87
#31782
Hát ez ritkaszar -.-

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

#31781
Én?
kraawz
#31780
na tudod te hova menj<#falbav>

Ha érdekel 8500 ft szinte ingyenes sportfogadási bónusz, írj üzenetet!

GhostRider1
#31779
<#levele><#zavart2>

&#9733;

kraawz
#31778
13 éves csak, hagyjad...

Ha érdekel 8500 ft szinte ingyenes sportfogadási bónusz, írj üzenetet!

#31777
Nem tudom.Csak a barátom mondta.
#31776
Ebben mi a vicc?

#31775
Milyen biciklije van a parasztnak? Parasztbike.
Scottt
#31774
Köszcsysh cunci mókucim, hogy beírcsyzhhted😊

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

eightmiles
#31773
Akkor már nem is pozitiv értékû? 😊

LES FORZA INTER
#31772
áááááh a felénlé annyira belefáradtam, hogy az uccsit összekevertem az unikummal, az iccsit meg az innivel<#falbav><#pias>

-Ki volt az a hülye aki feltalálta a munkát? -A többiek mért nem verték meg?

szjuca
#31771
"olyan depi voltam, hogy majdnem öngyi lettem"

Évekkel ezelõtti

Molnibalage
#31770
20 pontot zuhant az IQ-m. 😊

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Frozen Whispers
#31769
jesszus <#csodalk><#ijedt>

Sírfelirat: \"Megszületett, virágzott,eltemettük, kimászott\".

zsutyesz
#31768
hát ez kemény <#taps>

😄DDDDDDDDDDDDDD

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

poppe
#31767
A vekti mértéke uccsi per iccsi.

😄DDDDDDDDDD

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

ivan924
#31766
<#banplz><#wilting><#csodalk>

\"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, és közben elfelejt élni - ezt jól vésd az eszedbe.\" Nem a képességeink mutatják meg, kik vagyunk. Hanem a döntéseink.

eightmiles
#31765
😄DD

kas123
#31764
köszcsi emcsi szupcsi vitzcsit, naggggyoon rendcsicske vo(L)tál hozzánk 😊
puszcsi

<#eplus2>

Gladiator
#31763
Nem birtam vegig olvasni😄

bboyatty
#31762
Juj... na ezt nem varom!!!<#gun><#csodalk><#hehe>

Be original, be creative, be fresh, be righteous, be yourself and let no one stop you! B.Boy4life!

#31761
MTA-t rájuk küldeni😄
ates84
#31760
Milyen lesz a világ, ha a cukiság végképp leigázza?...

-Irodalom:
Petcsi Sanyi híres magyar kölcsi, Kiskörcsin szülcsizett 1823-ban. Híres verijei a Reszket a bokcsi, a Nemcsi dal, a Szepti végén és az Anycsi tyúkcsija.

-Fizika:
A sebcsi (jelcsije: v) egy vektis mennyiség, amely a mozgi nagyságát és ircsijét adja meg. Meghatározása: az egységnyi iccsi alatt megtett uccsi. A vekti mértéke uccsi per iccsi. Az SI mértékegysirendsziben méccsi per szekcsi. A sebcsit úgy számíthatjuk ki, ha az iccsit elosztizzuk az uccsival.

-Csillagászat:
A Fölcsi a Napcsirendszerrel együtt a Tejcsiuccsirendszer nevû gali része. A Tejcsiuccsi lényegében egy ezüstös sáv, amely az egész éjszakai égcsin áthúzódik, és fõleg olyankor figyizhetõ jól meg, amikor tiszta a levi és kicsi a párcsitarcsi. A Tejcsiuccsirendszerben négymilcsi csili található. Galink csak pari része a vilcsiegyinek, amely nyolcmilcsi galiból áll.

<#bdead><#wilting><#help>

chhaya
#31759
A bölcs tanártól megkérdezik a tanítványai, mitõl jó a kávé.
- A kavarástól. - feleli.
- A kavarástól? És minek kell bele cukor?
- Hogy tudjuk meddig kell kavarni.

you are like a butterfly, a caterpillar's dream to fly

Ron Ragm
#31758
Inkább:
-Mondja bátyám, hogy jutok el innen Pestre?
-Autóval van?
-Nem.
-Hát... akkor gyalog.

-Thirty seven. My girlfriend sucked thirty seven dicks! -In a row?

#31757
A titkárnõ iratsemmisítõt használ egy irodában. Megyszólítja a fõnöke:
- Kisasszony, tudja mûködtetni ezt a masinát? Sajnos én nem értek hozzá, és itt van ez a két dokumentum...
- Hogyne, igazgató úr! - válaszolja a titkárnõ, s rögtön be is teszi a papírokat a gépbe.
- Akkor 2-2 példányban kérném!

cement
#31756
😄DD

respect to the man in the ice cream van

Sephi
#31755
A parasztbácsihoz odamegy egy turista:
- Mondja bátyám, hogy jutok el leggyorsabban Budapestre?
- Gyalog van, vagy autóval?
- Autóval.
- Há akkó... szerintem autóval...

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

#31754
#31694

#31753
aha és a pogácsák sem tudnak beszélni. felvételizni sem.

Pipör
#31752
Három nõ várakozik a zöldséges stand elõtt.
- Kérek egy jó nagy uborkát! - mondja az elsõ.
- Nekem egy közepes kell, de rücskös legyen. - mondja a második.
Mire a harmadik:
- Nekem teljesen mindegy, én salátának viszem... <#idiota><#idiota><#idiota><#idiota>

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.

Scottt
#31751
😄

\"A békefenntartás nem a katonák dolga, de csak ők értenek hozzá\" \"De ki a fasznak kell ez?!Én inkább ezt választom!Imádom\" \"Brothers everywhere Raise your hands into the air we\'re WARRIORS\"

jax
#31750
XDXDXDXDXDXD
ezek iszonyat nagy viccek, behalok télleg😄
😄😄

broke the rubber/ busted a nut up in ya mother/ so how you feelin\' about havin\' another little brother? nasty motha uffer

cement
#31749
ez jo😄

respect to the man in the ice cream van

Gladiator
#31748
1. ez egy vicc
2. ez egy vicc
3. izlesek es pofonok

biomage
#31747
1:szexuális probléma egy gyereknél?
2:azt a szót kisem tudná ejteni, vagy még nem is tud erröl a szóról
3:gyenge vicc <#beka2>

Aktiv:ASUS PRIME H610M-E D4-CSM | INTEL I3 12100F | Kingstom 2x16GB 3200 MHZ Ram | Sapphire RX 6600 XT 8GB | Chieftec GPS600A8

Gladiator
#31746
Egy partin:
- Ön pszichológus?
- Miért kérdi?
- Ön pszichológus.

Gladiator
#31745
Egy nõ találkozik egy igazán kellemes férfival egy bárban. Beszélgetnek, majd együtt sétálnak a férfi lakására. Miközben a férfi körbemutogatja a lakást, a nõnek feltûnik, hogy a hálószoba tele van puha, aranyos játékmacikkal. Többszáz maci, sorokba rendezve, eltakarják az egész falat. Látszott, hogy a férfi rengeteg idõt és energiát áldozott a gyûjteményre, s a nõt ez azonnal megragadta. A macik három polcon helyezkedtek el; kis macik az alsó polcon, közepes méretû macik a középsõ polcon és nagy macik a felsõ polcon. A nõ kicsit furcsának találta, hogy egy ilyen fiatal ember ennyi játékmacival rendelkezzen, de nem mondta neki, sõt, nagyon lenyûgözte. Mindeközben arra gondolt, hogy ez a férfi lehet a nagy Õ, gyermekei apja. Egymás felé fordultak, megcsókolták egymást... majd ruháikat letépve egymásnak estek. Az egész éjszakányi intenzív szex után, ahogy egymás mellett feküdtek, a nõ a férfi felé fordult, megsímogatta mellkasát, és huncutul megkérdezte:
- Nos, milyen volt?
Mire a férfi:
- Válassz egy nyereményt az alsó polcról...

Gladiator
#31744
Egy kisfiú az ovodában az egyik délelõtt így szól az ovónéninek:
- Elnézést kérek, ovónéni, de szeretnék most elmenni haza, mert .... szexuális problémáim vannak.
Az ovónõ kicsit hüledezik, de elengedi õt haza.
Másnap az eset megismétlõdik, az ovónõ legnagyobb megrökönyödésére, de a kisfiút ismét csak hazaengedi.
A harmadik napon viszont már nem tudja türtõztetni magát és izgatottan megkérdezi:
- Ugyan nem akarok az intim dolgaidban turkálni,...deee... khmmm... neked milyen szexuális problémáid vannak?
- Tele van a tököm az ovodával.

Gladiator
#31743
Pszichológus a betegnek:
- Nos, van egy rossz és egy jó hírem. A rossz hír az, hogy a vizsgálatok alapján Ön elfojtott homoszexualitásban szenved.
- Úristen! És mi a jó?
- Az, hogy egy ilyen kis cuki fiú vagy...

Gladiator
#31742
Az óceánon léket kap egy utasszállító hajó, és elkezd süllyedni. Az utasokat valahogyan be kellene terelni a mentõcsónakokba, de ellenállnak a kérésnek. Erre a kapitány kitalálja, hogy nemzetiség szerint különbözõ módszerrel veszi rá õket.
Az angoloknak azt mondja, hogy ez a legsportszerûbb dolog, amit tehetnek.
A franciáknak azt, hogy ez a legokosabb.
A németeknek azt, hogy ez az utasítás.
A magyaroknak meg azt, hogy ez tilos.

Gladiator
#31741
Ez (is) regi, de jot kacarasztam rajta ismet😊

Így zuhanyoznak a nõk

1. Levetkõzik, és berakja a ruhadarabokat két különbözõ szennyes tárolóba - egy tároló a fehér színûeknek és egy másik a színeseknek.
2. Magára ölti a fürdõkabátot, és elmegy a fürdõszobába. Útközben találkozik a barátjával/férjével, és szorosabbra húzza a fürdõkabát övét, és apró lépésekkel szalad a fürdõszoba felé.
3. Oda áll a tükör elé, és alaposan szemügyre veszi magát. Elereszti a hasizmokat úgy, hogy a hasa picit lesüllyed, majd elgondolkozik azon, hogy milyen kövér lett az utóbbi idõben.
4. Beáll a zuhanyzó alá. Elõveszi a tárolószatyorból a mosdókesztyûket: az arcra valót, a karra valót, a lábra valót és a hátra valót a hozzátartozó hátmosókefével, valamint a bõrreszelõt a kemény bõr eltávolítására a talpa és a sarka alatt.
5. Megmossa a haját egy speciális samponnal, amely avocadot, mézet és 83 különbözõ vitamint tartalmaz.
6. Még egyszer megmossa a haját ugyanazzal a samponnal.
7. Bebalzsamozza a haját egy balzsammal, amelyben citrom és méz van, majd hagyja ezt hatni 15 percig.
8. 10 percig mossa az arcát egy borzalmasan drága szappannal, amely körtét tartalmaz. Ezután az arca színe a homáréra hasonlít.
9. Megmossa a testét egy szintén borzalmasan drága szappannal, amely diót és áfonyát tartalmaz.
10. Hajából kiöblíti a balzsamot - ez 10 percig tart. Biztos akar lenni abban, hogy minden balzsam eltûnt a hajából, mivel máskülönben a frizura nehéz és lapos lesz.
11. Megborotválja a hónalját és a lábszárát, de elhatározza, hogy a bikini vonalon epilátort használ.
12. Sikít, amikor barátja/férje elzárja viccbõl a melegvizet.
13. Elzárja a vizet.
14. Lerázza magáról a vizet a zuhanyzóba.
15. Kilép a kabinból egy akkora törölközõvel, mint Afrika, és alaposan szárazra törli az egész testét.
16. Becsavarja a haját egy különleges vízfelszívó törölközõbe.
17. Átvizsgálja testét szõrszál, pattanás és bõrleválás után kutatva, és ezeket vagy körömmel, vagy csipesszel letámadja.
18. Elmegy a hálószobába, a már említett köntösben.
19. Útközben találkozik barátjával/férjével, jobban magára húzza a fürdõkabátot, és apró lépesekkel szalad a hálószobába. Most már csupán a felöltözködés van hátra, ami másfél óra.

Hogyan zuhanyoznak a férfiak

1. Az ágyon ülve levetkõzik, és szétszórja ruháit a padlón.
2. Meztelenül megy a fürdõszobába. Útközben találkozik barátnõjével/feleségével, megmutatja a fütyijét, és üvölt, mint egy gorilla.
3. A tükör elé áll, és behúzza a hasát. Megcsodálja fütyije nagyságát, majd megvakargatja a zacskóját, utána szagolgatja az ujjai hegyét.
4. Beáll a zuhanyzó alá.
5. Nem keresgél semmiféle mosdókesztyût, mivel sohasem használ olyat.
6. Megmossa az arcát egy méregzöld szappannal.
7. Púzik egyet, és majd összeesik a röhögéstõl, mivel nagyon jól visszhangzik a fürdõszoba.
8. Megnyugszik egy picit, de megint röhögõgörcsöt kap, amikor a szag eléri az orrát.
9. Megmossa nemes részeit, valamint az a körüli részeket.
10. Megmossa a seggét a szappannal, és egypár szõrszálat rajta hagy.
11. Megmossa a haját valami samponnal, de balzsamot nem használ.
12. A kezével egy vicces frizurát formál.
13. Megcsodálja új frizuráját a tükörben.
14. Hugyozik a tus lefolyójába.
15. Leöblíti a szappant és a sampont, és azonnal kilép a zuhanyzóból, de nem veszi észre, hogy elfelejtette a drapériát behúzni, és most az egész fürdõszoba csurom vizes a WC papírral együtt.
16. Gyorsan és könnyedén megtörölközik.
17. Megint a tükörbe néz, megfeszíti izmait, és megbámulja fütyije nagyságát.
18. Elfelejti lekapcsolni a villanyt.
19. Visszamegy a hálószobába egy icipici törölközõbe öltözve. Útközben találkozik barátnõjével/feleségével, azonnal letépi magáról a törölközõt és büszkén mutogatja fütyijét, valamint üvölt, mint egy gorilla.
20. A vizes törölközõt az ágyra dobja, és ott hagyja. Két perc múlva már fel is van öltözve.

Gladiator
#31740
December 17.

Elkezdett esni a hó. Az elsõ téli hó, régóta nem esett ilyen gyönyörûen. Nejemmel forró rumos teát iszunk az ablak mellett és gyönyörködünk a puha pelyhek táncában, ahogy a fákhoz tapadnak és lágy paplanná válva betakarják a földet.

December 18.

Csodálatos reggelre ébredtünk. A kristályos fehér hó befedte a tájat. Micsoda látvány! Minden fa és a sövény szûzi fehér köntösben pompázik. Délelõtt havat lapátoltam, remek mozgás, évek óta elõször érzem magam ilyen felfrissültnek. A garázsfeljárót is meg a járdát is megtisztítottam. Késõbb jött egy sárga hókotró traktor és véletlenül rákotorta az útrol az összenyomott havat a garázsfeljáróra. A hókotró sofõrje mosolygott és integetett, visszaintegettem és újra kiástam a garázsfeljárót.

December 19.

Újabb 20 centi hó esett és a hõmérséklet lement minusz tizenkettõre. Néhány faág letört a zúzmara súlyától. Megint kilapátoltam a garázsfeljárót, nem sokkal rá jött a hókotró traktor és ellentolta a buckát. A hóbucka barnásszürke szinû.

December 20.

Mára kissé felmelegedett, nagy locs-pocs keletkezett, ami délutánra jéggé fagyott. Vettem mindkét kocsinkra szögesgumikat. Le akartam törni egy jégcsapot, de elcsúsztam a garázsfeljárón és hanyatt vágódtam. Az orvos 10.000 forintot kért, szerencsére nem tört el semmim. Az idõjárásjelentés újabb havazást jósolt.

December 21.

Ma jo hideg van. Eladtam a nejem kocsiját és vettem egy négykerékmeghajtású terepjárót, hogy tudjon menni vásárolni. Megcsúsztam a kocsival az úton és nekimentem a korlátnak. A karosszéria jobb elsõ része alaposan behorpadt. Éjjel újabb 25 centi fehér franc esett és mindkét kocsit teljesen ellepte. Ma is lapatolhatok. A nyavalyás hókotró ma kétszer is itt volt.

December 22.

Fogcsikorgató minusz 19 fok, és szakad az átkozott. Már nincs egy fa sem a telken amin van ép ág. Éjjel kivágott a biztosíték, megpróbálva megmenekülni a megfagyástol gyertyákat gyújtottunk. Elõszedtem a régi petróleum melegítõt is, ami felborult és majdnem leégette a házat. A tüzet sikerult eloltanom, de a kezemen másodfokú égési sebeket kaptam és leégett a szempillám meg a szemöldököm. Az autó megcsúszott a zimankós úton a kórház felé és teljesen összetört.

December 23.

A kibaszott rohadt fehér nyavalya csak jön lefelé mintha fizetnének érte. A család összes ruháját fel kellett vennem csak hogy a kurva levélszekrényig el tudjak menni. Ha megfogom azt a gecit aki a hókotrót vezeti, feltépem a mellét és kiszaggatom a szívét. Azt hiszem a sarkon túl bújik el a sárga dög és csak arra vár, hogy befejezzem a lapátolást, és akkor százzal végigsöpör és betemeti a garázsfeljárónkat. Az elektromosság még nem mûködik, a vécé befagyott, a tetõ egyes részei kezdenek rogyadozni.

December 24.

Egész kurva éjjel rohadt kurva fehér szar és jég és még faszom tudja mi a franc szakadt a kurva földre. A fasszopó cigány hókotróhoz hozzávágtam egy baltát de nem találtam el. Nejem elköltözött. Az autó nem indul be. Azt hiszem hóvakságot kaptam. Nem tudom mozgatni a lábujjaimat. Nem láttam a napot hetek óta. Az idõjárásjelentés újabb havazást jósol. Minusz 28 fokos jeges szél söpör végig a letört fák között ...

Gladiator
#31739
Fizikaora. A tanarno felszolitja Pistiket es kerdi:
- Ki volt az hires angol tudos, aki megalkotta a mechanika harom torvenyet?
Pistike gyotri az agyát, de nem jut semmire:
- Nemtom!
- Nagyon jo Pistike! Csak a kiejtesen kell egy kicsit javitani.

Zetorg
#31738
mint a rendõr lábán a diavetítõ 😄D

Frosty01
#31737
az a rajzoló amolyan védjegy-szerûsége

practitioner of the forbidden arts of death

atlagember
#31736
Még egy hozzá:

19. Kiabálj ki az üzletben a próbafülkábõl, hogy elfogyott a vécépapír!

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

atlagember
#31735
És a korcsolya mi célt szolgál?

SecondOrb: A legjobb internetes városépítő stratégiai játék. www.secondorb.hu

degenerator
#31734
napirajz.hu

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)