Viccek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

poppe
#32484
Nem, annak megy a büntetõpon,t aki ez megjegyzi a bannerben jelzett, vagy hasonló szöveggel.
csak h érthetõ is legyen

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club™

Magic Boy
#32483
Nem annak megy a büntetõpont aki ez megjegyzi a bannerben jelzett vagy hasonló szöveggel.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#32482
a bannert ne mugy kell értelmezni, hogy aki beír mégegy viccet ami nemrég votl, az kap büntetõpontot ?!

Magic Boy
#32481
Na akkor a te stílusodban válaszolok.

1. tény: Lényegtelen, hogy a vicc volt-e már.
2. tény: lényegtelen, hogy egy oldalon belül (nem mellékesen, ha csak 10-60 hozzászólásra van állítva egy oldal akkor nem is egy oldalon belül)
3. tény: Nem hiszti volt, de benne van a bannerba, hogy büntetõpont jár érte. Vagy vegyék ki vagy tartsák be. Ha tényleg járna érte büntetõpont akkor sokkal kevesebb lenne az OFF.
4. tény: jókedéjü ember vagyok és általában mosolygok így most is. <#vigyor0>

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Calver
#32480
1. tény: ez a vicc volt már.
2. tény: 1 oldalon belül.
3. tény: ha ennek megemlítésére te ilyen hisztit vágsz le, egy idióta vagy.
4. tény: mosolyogj. <#nyes>

"The trees move. Do you not see it?"

Magic Boy
#32479
és?
Kéne ide tényleg egy moderátor aki az ilyenekért büntet.

Attól még, hogy a sok nethuszár ráér egész nap a gép elõtt lenni és tudja, hogy mi volt vagy nem attól még az átlagember talál egy vicces dolgot berakja és kész.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

Vaxi
#32478
#32417 =(

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

poppe
#32477
<#nyes><#nevetes1><#vigyor><#nevetes1><#vigyor>

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

roleeka15
#32476
1. Tény: Senki sem tudja a nyelvévrl az összes fogát elérbi!








2. Tény: Minden hülye az elsõ tény elolvasása után megpróbálja megcsinálni.







3. Tény: Rájössz, hogy az 1. tény, nem is tény.







4. Tény: Mosolyogj, hogy tényleg hülye vagy

Sztem ez nagyonnagy😄 . Én bedöltem neki.

zsutyesz
#32475
A kilencvenéves Szabó bácsi ellenõrzõ vizsgálatra megy az orvoshoz.
A doki megvizsgálja, és így szól:
- Szabó bácsi, úgy látom nagyszerû egészségnek örvend. Lelkileg is minden
rendben? Jár e még templomba? És milyen a viszonya Istennel?
- Jól vagyok, köszönöm. Istennel pedig nagyszerû kapcsolatom van.
Képzelje doktor úr, minden éjjel amikor kimegyek a fürdõszobába, az Úr még
fel is kapcsolja nekem a lámpát, és amikor visszamegyek az ágyamba, akkor
meg leoltja.
Meghökken ezen az orvos, és délután felkeresi az öreg feleségét:
- Azért jöttem, hogy elmondjam, Szabó bácsi fizikailag teljesen egészséges,
de amikor beszélgettünk, valami furcsát mondott Istenrõl.
Igaz az, hogy éjjel amikor kimegy a WC-re, felgyullad a fény, aztán meg
elalszik?
A néni felsóhajt:
- Jaj, Istenem? már megint a hûtõszekrénybe pisilt!

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

DaemoonHunter
#32474
Háháhááá!<#idiota>

htr93
#32473
ezek sajátok:
-Melyik a jobb kezed?
-a bal.

-Te vagy az egyetlen diákom aki olyan hiperbolát rajzol amelyiknek van töréspontja!!!

Ez már egy tanárom, töri:
( A HUN) Attila sírját azóta sem találták meg....lehet keresni, valahol a tisza környékén találjátok, elég nagy sanszotok van rá! Állítólag tele van kincsekkel szóval majd szóljatok ha megtaláltátok..

#32472
#32470 és #32471:

_AS:ADS_DA_S.a-ds.A

#32471
Biztos itt olvastam, de már rég volt és most eszembe jutott :ASDD

-Miért olyan rövid a malac nyaka?
-?????
-Miközben dugod a fülébe tudd súgni, hogy szeretlek.

A Földet nem nagyapáinktól örököltük, hanem unokáinktól kaptuk kölcsön.

poppe
#32470
de hülye vagyok, nem is nekem jár a bünti 😄
na akkor csak vótmáozzál, és megyek is árulkodni 😄D

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

poppe
#32469
nem érdekel ha vótmá, ne vótmáozzál, menjél és kérj nekem egy büntipontot 😄

Egy nõ vásárol a szupermarketben. Vesz:
- 2 liter 2,8%-os tejet,
- egy doboz tojást,
- egy doboz narancslét,
- egy fej káposztát,
- egy negyed kiló kávét,
- 20 dkg sonkát.
Kirakja szépen sorban a dolgokat a pénztárnál a futószalagra.
Mögötte áll egy részeg a sorban és nézi ahogy pakol.
Amikor a pénztáros üti be a tételeket a pénztárgépbe, a részeg halkan megjegyzi:
- Te biztosan egyedül élsz.
A nõ meglepõdik a megjegyzésen, hiszen valóban egyedülálló..
Végignézi a dolgokat, amit vásárolt, de nem talál bennük semmi
olyant, amibõl a részeg következtetni tudna az õ családi állapotára.
Felülkerekedik a kíváncsiság benne és odafordul a részeghez:
- Tudja mit? Magának teljesen igaza van, de mibõl jött rá, hogy egyedül élek?
Erre a részeg:


- Mer...randa vagy !!!

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

DanielT
#32468
Szó szerint megtörtént 😄DDDDDDDDDDD
RiCSi1234
#32467
Válságvers (a megszorítások miatt csak kétsoros)

Csiribiri, csiribiri, jó Isten,
nem hogy lófasz, ló sincsen!

GTA V (*.*)

Molnibalage
#32466
1999-ben Szerbia felett légiharcban egy szerb MIG-29-es lelõnek. A pióta katapultál. Egy falu mellett ér földet, a felheccelt lakosok azt hiszik, hogy amerikai, ezért elkezdik vasvillával üldözni.
-Mikor utólérik, így szól a pilóta:
-Ne bántsatok, ne bántsatok, és is szerb vagyok!
-Micsoda? Még szerbül is tudsz? Az anyád...


A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Picar77
#32465
X'DDDDDDDDDDD

()() (^^)

Molnibalage
#32464
Ez most meg mire ment?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Sephi
#32463
Inkább vicceket írnátok be, és nem az idióta megjegyzéseiteket, amikre a franc sem kíváncsi.

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Sephi
#32462
Pista elhatározza egy reggel, hogy o bizony a hétvégén elutazik a tóhoz ami a banya mellett van és horgászni fog. El is indul o vígan gilisztát szerezni csalinak, mert azt hallotta, hogy a bánya mellet van egy hely ahol a legjobb minõségit lehet összeszedni. Talál is magának egy helyet és elkezdi ásni kifele õket de 3-4 óra után alig sikerül neki egy fel maroknyit összeszednie. Bánatosan nézi a zsákmány mire elmegy mellette a Géza aki majd két vödörnyi gilisztát cipel a kocsija fele.

- Géza! Hogy sikerült ennyi gilisztát összeszedni?
- Egyszerû! Itt ez a szerkezet, ezt beszúrod a földbe, rátolod a 220-at es mar jönnek is kifele a kicsikék!
- Géza, kölcsön adod nekem ezt a szerkezetet?
- Persze vigyed!

Izgatottan Pista beszereli a földbe a szerkezetet és bekapcsolja. Eltelik fel óra mikor is Géza mar indulna, de meglátja Pista-t közeledni, kékre zöldre verve.

- Jézusom Pista! Mi történt?
- Hat, mennyire is kellet volna állítani azt a kütyüt?
- 220-re!
- Jó mert ne 380-anra raktam véletlenül.
- De miért vagy így összeverve?
- Nem a giliszták jöttek ki.... hanem a bányászok.

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

cement
#32461

respect to the man in the ice cream van

#32460
jó a vicc, de valami iszonyú paraszt írhatta 😄 vagy vmi raj

#32459
Azért a " Gyönyörûnek fogok kinézni tõle." sem semmi... <#banplz>
poppe
#32458
mentegetõzni 😄
sry, másoltam

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

poppe
#32457
Házaspár vásárol a szupermarketben. A férj beletesz a kocsiba egy
huszonnégyes karton Heinekent. Az asszony döbbenten nézi. A férj
mentegetõdzni kezd.
- Most akciós, csak 3000 Ft.
- Ezt nem engedhetjük meg magunknak. - mondja szigorúan az asszony és visszateszi a sört.
Vásárolnak tovább, majd a feleség betesz egy 6000 Ft-os tégely krémet a kocsiba. A férj rákérdez.
- Ez mi?
- Az arckrémem. Gyönyörûnek fogok kinézni tõle.
- De hisz ezt a Heineken féláron tudja..

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

Falcon87
#32456
<#banplz>

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

Sephi
#32455
Ja tenyleg.

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Molnibalage
#32454
Így már tényleg vicces és érthetõ is.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

poppe
#32453
nah, leírom magyarul 😊

egy kínai muksó amerikában besétál egy bárba késõ éjszaka, és meglátja Spielberget. Mivel nagy rajongója, odasiet hozzá h autogrammot kérjen. ehelyett Spielberg lekever neki egy pofont, és azt mondja:
-ti kínaiak, lebombáztátok pearl harbourt, takarodj innét!

Mire az elképedt kínai:
-nem a kínaiak, hanem a japánok bombázták le pearl harbourt!

Erre spielberg:
-kínai, japán, tajvani, olyan egyformák vagytok...

Erre a kínai is lekever egyet spielbergnek:
-te süllyesztetted el a titanicot! a dédapám rajta volt!

A meglepett spielberg azt mondja:
-az nem én voltam, hanem egy jéghegy! (iceberg)

mire a kínai:
-Iceberg, Spielberg, Carlsberg, olyan egyformák vagytok


ez a berlini viccfesztiválon díjat nyert

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

Sephi
#32452
Nem en irtam 😄 Copypaste volt 😛 De en rohogtem rajta.

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Sephi
#32451
Ipse bemegy a Polgármesteri irodába, a közjegyzõhöz, mert meg akarja változtatni a nevet. Néni rákérdez :

- Neve?
- Szar János.
- Mi legyen az új név?
- Szar Géza.
- Na...

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

QuippeR
#32450
mivel Iceberg valószínûleg zsidó, ezért van köze Jézushoz meg a gázai háborúhoz. de szerintem is elég gáz Sephi változata.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

poppe
#32449
micsoda egy elbaszott vicc ez, azt a jó eget!
mi van jézus meggyilkolásával, meg a gázai háborúval????? 😄DDD

szerintem ennek az eredetinek akar lenni vmi szanaszéjjelbaszott béna verziója:

One Chinese person walks into a bar in America late one night and he saw Steven Spielberg. As he was a great fan of his movies, he rushes over to him, and asks for his autograph. Instead, Spielberg gives him a slap and says "You Chinese people bombed our Pearl Harbor, get out of here." The astonished Chinese man replied "It was not the Chinese who bombed your Pearl Harbor , it was the Japanese". ""Chinese, Japanese, Taiwanese, you're all the same," replied Spielberg I n return, the Chinese gives Spielberg a slap and says "You sank the Titanic; my forefathers were on that ship." Shocked, Spielberg replies "It was the iceberg that sank the ship, not me." The Chinese replies, "Iceberg, Spielberg, Carlsberg, you're all the same."

I don\'t need to \"Get a life\". I\'m a gamer, I have lots of lives. zsutyesz fan club&#8482;

Sephi
#32448
Fiatalember vezeti kocsiját az országúton, amikor hirtelen elébe ugrik egy rendõr és megalitja.

- Iratokat ellenõrzésre! mondja a rendõr és a fiatalember mar nyújtja is át õket.

- Megbüntetem!
- Mert???
- Jézus meggyilkolása miatt!
- Mivan??

De mar késõ mert a rendõr hátat fordított és elballagott. A fiatalember tok idegesen fogja magát, beindítja a kocsit és továbbhalad amikor pár kilométer után újra elõugrik egy rendõr és megalitja.

- Iratokat ellenõrzésre, de izibe! mondja a rendõr. A fiatalember frusztráltan nyújtja is oda õket.

- Megbüntetem!
- Mivan?? Miért??
- Maguk indították el ottan a Gazai háborút!
- Micsoda? De kérem uram! Mi közöm nekem ahhoz?

Viszont a rendõr azonnal hátat fordított és elviharzott. Most mar tenyleg nagyon idegesen kocsi indít és rátapos. Nem ment 5 percet, amikor újra kiugrik egy rendõr és megalitja.

- Papirokat! Ellenõrzés van! kiáltja a rendõr. A fiatalember idegesen elõveszi az iratokat és átnyújtja neki.

- Megbüntetem!
- Na ne! Na neee!!! Maga miért?
- Ahm, a Titanic elsüllyesztése miatt!
- De uram az Ég szerelmére, mi közöm volt nekem ahhoz.
- Mivan, hat nem Iceberg -nek hívtak az ipsét?



C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

RiCSi1234
#32447
Meghal egy híres szívsebész. A temetése látványos külsõségek között történik. Miután a pap elmondta a beszédét, legördül egy függöny a koporsó elõl, és láthatóvá válik egy hatalmas szív, jelképezve az orvos szakterületét. Ezuán a szív lassan szétnyílik, a koporsó pedig megindul
a szív mögött található krematórium felé, majd lassan eltûnik a lángok
között. Ekkor a gyászolók között valaki elkezd kuncogni.
- Maga meg mit röhög itt? - kérdi felháborodva az özvegy.
- Bocsánat, hölgyem, csak elképzeltem a saját temetésem - védekezik a férfi.
- És abban mi olyan mulatságos?
- Tudja, én nõgyógyász vagyok...

GTA V (*.*)

cement
#32446
O)DSADLO?DÕUDSLÕÉ😄😄?AD😄_😄ÕÉAS😄S😄:😄:SD😄S😄😄😄😄

respect to the man in the ice cream van

Pigo
#32445
//Lehet idén még nem volt//
Pistike elmegy a cirkuszba. Megy a mûsor, egyszer csak kijön a bohóc a porondra egy szamárral. Kiszúrja Pistikét és megkérdezi:
-Öcsi! Te vagy a szamár eleje?
-Nem.
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Mindenki nevet, kivéve Pistikét.
Másnap azért megint elmegy a cirkuszba. Ismét jön a bohóc, megint kiszúrja Pistikét:
-Öcsi! Te vagy a szamár eleje?
-Nem!
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Megint mindenki nevet. Pistike dühösen hazamegy és szól Feri bácsinak a frappáns válaszok nagymesterének, hogy segítsen neki visszavágni.
Pistike és Feri bácsi másnap elmennek a cirkuszba. Jön a bohóc a szamárral és megint Pistikét kérdi:
-Te vagy a szamár eleje?
-Nem!
-Te vagy a szamár hátulja?
-Nem!
-Akkor te vagy a szamár!
Mindenki nevet, mire Feri bácsi feláll és megszólal:
-Hé bohóc! A kurva anyád!

A tudás olyan, mint a körömlakk. Az alkohol lemossa!!!

#32444
Kohn és Grün találkozik:
- Szervusz Grün! Mi van mit vettél? Miért van annyi óvszer a kezedben?
- 25 darabot vettem! - válaszol Grün.
- De miért?
- Nézd, bementem a DM-be, és egy iszonyú jó begyes szõke eladó odalép, és megkérdezi: "Mit óhajt uram?".
- Kotont szeretnék vásárolni, válaszoltam.
- Megengedi, hogy méretet vegyek? - így a nõ.
Elképedve válaszoltam, hogy természetesen. A nõ elém térdel, elõveszi, teljesen beveszi, leápol végig, majd száját megtörülve közli:
- Ez a méret van, mennyit parancsol belõle?
Ennyi jóért nem volt pofám néhányat mondani, így kértem 25-öt. Na ez történt - mondja Kohnnak.
Kohn teljesen transzba jõve kérdezi:
- S ez így lesz, ha én megyek be?
- Persze.
Kohn elrohan a DM-be, ahol valóban ott a bomba nõ.
- Kotont szeretnék vásárolni. - hadarja gyorsan az eladónak.
- Megengedi, hogy méretet vegyek önrõl? - kérdezi kéjes szájjal a hölgy.
- Természetesen!
A nõ letérdel, elõveszi, kiadóan leápolja, full extra, majd megkérdi Kohnt:
- Ez a méret van, mennyit parancsol belõle?
- ...köszönöm, egyet se, csak érdeklõdtem...!

"Azok az emberek, akik abban hisznek, hogy világot egy globális összeesküvés irányítja, még sohasem próbáltak meg irányítani vagy felügyelni egy legalább 10 f?s munkacsoportot."

#32443
😄😄 A második 😄
A többi is fasza

#32442
Ez király,olvastam a Makettinfon is.<#worship>

"Azok az emberek, akik abban hisznek, hogy világot egy globális összeesküvés irányítja, még sohasem próbáltak meg irányítani vagy felügyelni egy legalább 10 f?s munkacsoportot."

Molnibalage
#32441
A Smith család évek óta hiába várja a gyermekáldást, így nagy nehezen arra az elhatározásra jutnak, hogy fogadnak egy bérapát. A nagy nap reggelén Mrs Smith idegesen várja a jelentkezõt.
Eközben egy házaló fotós csenget be az ajtón, hátha sikerül egy kis munkát találnia. Mrs Smith ajtót nyit.
- Jó reggelt asszonyom, azért jöttem...
- Ó, tudom miért jött. Már nagyon vártam - mondja Mrs Smith.
- Tényleg? - lepõdik meg a fotós. - Nagyon jó. Tudja, a gyerekek a specialitásom.
- Ebben bíztunk a férjemmel. Jöjjön be és foglaljon helyet! Hamarosan Mrs Smith a tárgyra tér:
- Nos, akkor hol kezdjük?
- Bízzon csak mindent rám! Azt hiszem, kettõt csinálnék a fürdõkádban, egyet a kanapén és talán néhányat az ágyon. Esetleg a nappali is mókás lehet...
- Fürdõkád, nappali? Nem csoda, ha a férjemnek nem sikerült eddig.
- Nos, asszonyom, senki nem tud minden alkalommal tökéletes dolgokat produkálni. De ha kipróbáljuk több pozícióban, különbözõ irányokból, biztos vagyok benne, hogy elégedett lesz az eredménnyel.
- Úristen, az nagyon sok... - sóhajtja Mrs Smith.
- Asszonyom, az én szakmámban az embernek muszáj idõt szánnia a munkájára. Meg tudnám csinálni öt perc alatt is, de biztos vagyok benne, hogy elégedetlen lenne vele.
- Hát, nem is tudom... - motyogja Mrs Smith.
A fotós elõveszi a tárcáját és kihúz belõle egy sorozatot a legjobban sikerült gyerekfényképeibõl. Megmutatja az elsõt:
- Nézze csak, ezt például London belvárosában, egy busz tetején csináltam!
- Úristen! - kiált fel Mrs Smith elõhúzva zsebkendõjét.
- És ezek az ikrek is elég jól sikerültek, pedig az anyjuk nagyon megnehezítette a dolgomat.
- Megnehezítette?
- Igen. Végül ki kellett mennünk a Hyde parkba, egyébként nem is sikerült volna. Képzelheti, milyen nehéz volt ott a sok ember között. Annyian jöttek oda, hogy négy-öt sorban is lökdösték egymást.
- Négy-öt sorban? - kérdezi Mrs Smith tágra nyílt szemmel.
- Igen - mondja a fotós. - Az anyjuk nagyon hisztis volt. több, mint három óra hosszat sikítozott folyamatosan. Gondolhatja, milyen nehéz volt koncentrálnom. Aztán besötétedett, úgyhogy a végét már sietve kellett ellõnöm. Amikor meg a mókusok elkezdték rágcsálni a felszerelésemet, csomagoltam és hazamentem.
- Azt mondja, tényleg megrágcsálták a, hmm... felszerelését? - hajol elõre Mrs Smith.
- Igen, így volt. Nos, asszonyom, ha készen áll, akkor behoznám az állványomat.
- Állványát?
- Persze. Szükségem van rá, a felszerelés olyan nagy, hogy nem tudom sokáig tartani. Asszonyom? Asszonyom?... A fenébe, hát nem elájult?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Molnibalage
#32440
- Kedves gyerkõcök, ma hoztam nektek egy nagyon izgalmas
házifeladatot: tegyük fel, hogy kaptok a mamátoktól 100 forintot. Holnapra írjatok nekem egy szép kerek fogalmazást hogy miként költenétek el a leghasznosabban...
Másnap a tanítónéni nyájas hangján felszólítja Ágikát, hogy olvassa fel jellemfejlesztõ házifeladatának eredményét. Ágika:
- Hát én elmennék a zöldségeshez, vennék annyi almát amennyi pont kijön a pénzecskémbõl, hazamennék meghámoznám az almácskákat és
megenném a kisöcsémmel. Aztán a héját odaadnám a kis hörcsögömnek, a magokat pedig elültetném a nagymamám veteményesében, hogy szép almafák nõjjenek.
- Ágika nagyon ügyes vagy, okosan oldottad meg a feladatot. Petike te
mit csinálnál a 100 forintoddal?
- Én elmennék egy játékboltba és vennék egy legót. Hazamennék
öszzeraknám megmutatnám a szüleimnek, aztán a dobozából csinálnék
garázst a kisautóimnak.
- Te is ügyes vagy, Petike. És te Móricka, ott hátul, te mit csinálnál a
100 forintoddal?
- Hát én lebüntetnék a henteshez, vennék annyi hurkát ami a száz
pénzbõl pont kifér, aztán hazabüntetnék, bekajolnám az összes hurkát, a bõrét meg felhúznám a farkamra és azzal megkúrnám a húgomat, a
kutyánkat és az összes csajt a térrõl, aztán hazamennék és beleszarnék a hurka bõrébe és visszavinném a hentesnek hogy szar a hurkája és adja vissza a pénzem.


Egy fickóhoz beállít a barátja, hadd maradjon ott néhány napig. Egyik nap a barát megkéri vendégét:
- Hozzd le légy szíves a papucsom az emeletrõl.
- A te házadban én hozzam le a papucsodat?
Végül rááll. Az emeleten találkozik a ház asszonyával és a nagyobbik lánnyal. Megkérdi az asszony, hogy mit keres itt fenn.
- A férjed küldött, hogy hágjalak meg benneteket.
- Nem hiszem - válaszol az asszony, mire a barát lekiabál:
- Hé Joe! Mindkettõt?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Molnibalage
#32439
A sárkány a vidéket dúlja, miközben felesége, a szépséges királylány otthon enyeleg a királyfival. A királylány félve kérdezi az ifjú királyfitól:
- Nem félsz, hogy hazajön az uram, a rettenetes sárkány?
- Egyet se félj, - feleli a királyfi - a lovamat az erkély alá állítottam.
Ha hazajön a férjed, csak kiugrom az erkélyablakon és elvágtatok.
Elkezdõdik az etye-petye, pont a csúcshoz érnének, amikor dobogást
hallanak a lépcsõn. Sutty, a királyfi kiugrik az erkélyen. Megjelenik az
ajtóban a ló:
- Elnézést, csak nagy zivatar támadt, gondoltam, fedél alá húzódok.
Másnap ismét megjelenik a királyfi, mindkét keze be van gipszelve. Kérdi a királylány:
- Nem félsz, hogy hazajön az uram, a rettenetes sárkány?
- Egyet se félj, - feleli a királyfi - elhoztam az ejtõernyõmet. Ha hazajön
a férjed, csak fölveszem és kiugrok az ablakon.
Elkezdõdik az etye-petye, pont a csúcshoz érnének, amikor dobogást hallanak a lépcsõn. Sutty, a királyfi kiugrik az erkélyen. Megjelenik az ajtóban a ló:
- Elnézést királylány, ha látod a királyfit, mondd meg neki, hogy visszaadom az ejtõernyõjét, ha õ visszaadja a zabostarisznyámat. Valamiért sietve elvette tegnap...
Harmadnap ismét megjelenik a királyfi, mindkét keze és mindkét lába be van gipszelve. Kérdi a királylány:
- Nem félsz, hogy hazajön az uram, a rettenetes sárkány?
- Egyet se félj, - feleli a királyfi - elhoztam a propelleres alsógatyámat.
Ha hazajön a férjed, csak fölveszem és elrepülök.
Elkezdõdik az etye-petye, pont a csúcshoz érnének, amikor dobogást hallanak a lépcsõn. Sutty, a királyfi kiugrik az erkélyen. Megjelenik az ajtóban a sárkány:
- Hú, emberszagot érzek, ki járt erre?
- Ki járt volna, édes uram, hát senki - feleli a királylány.
- Senki? Akkor kié az a propelleres alsógatya ott a sarokban?

A tanitó néni kérdezi az iskolában a gyerekeket:
- Mi az, négy lába van, barna és az erdõben él?
- Medve! - kiabálják a gyerekek.
- Jó a gondolat - mondja a tanitó néni -, de lehetne õzike is!
A tanító néni folytatja:
- Mi az, zöld, fûben van és ugrik?
- Béka! - kiabálják a gyerekek.
- Jó a gondolat - mondja a tanító néni -, de lehetne szöcske is!
Ekkor Jancsika megkérdezi a tanító nénit:
- Mi az, amit a tanító néni a szájába vesz, akkor nagy és kemény, s mikor kiveszi, kicsi és puha?
A tanító néni hatalmas pofont kever le Jancsikának, de az csak folytatja:
- Jó a gondolat, de lehetne rágógumi is!

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Picar77
#32438
lol😄

()() (^^)

Molnibalage
#32437
Pilóta: - Kevés üzemanyagunk van. Sürgõs intézkedést kérünk.
Torony: - Mi a helyzetük? Nincsenek a képernyõmön.
Pilota: - A 2-es kifutón állunk, és már egy örökkévalóság óta várjuk a tartálykocsit.


Akkor egy hosszabb. Lehet, hogy volt már.

Sanyi, a nagyszájú An-2-es pilóta másnapos fejjel támolyog be reggel a hangárba, ahol találkozik a szerelõjével.

- Géza, baj van. Tegnap bepiáltam és a kocsmában két francia pilótával fogadtam, hogy a mi gépünk van olyan gyors, mint az övék.
- Milyen pilóták? Kérdezte gyanakodva Géza.
- Concorde pilóták. Most mi legyen? Kérdi kétséggbeesett arccal Sanyi.
- Mindig is tudtam, hogy hülye vagy, de van egy ötletem. Összekötjük egy kábellel a két gépet és meglátjuk, hogy mi lesz.

Másnap eljön a bizonyítás ideje. Bemutatkoznak egymásnak és az elsõbbséget átadják a franciáknak. Bemásznak a gépbe és ekkor a magyarok gyorsan összekötik a két gépet. A ranciák felszállnak és háranéznek.

- Szépen tapad a kicsike, de most mi jövünk!
Kövér gázt ad a pilóta. 1 perc múlva hátranéznek és meglepetten látják, hogy az An-2 még ott van mögöttük.
- Ennek fele se tréfa! Gondolják a pilóták és teljes gázt adnak.
A gép már eszeveszett tempóban megy, rázkódik, mikor hátranéz a másodpilóta és elkerekedik a szeme.
- Kapitány, fel kell adnunk. Ezek csak most csukják a futót és nyilazzák a szárnyat!

<#vigyor1>

Az egyik résztvevõ.

A másik. 😊

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Molnibalage
#32436
A második világháborúban bevetésre indul egy bombázórepülõ. A pilóta indulás elõtt elõhúz egy 38-as pisztolyt és odaszól a navigátornak:
- Tudod, ez mire való?
- Nem, mire? - kérdezi a navigátor.
- Azoknak a navigátoroknak tartogatom, akik miatt eltévedünk!
Erre a navigátor elõhúz egy 45-öst.
- Az meg mire való? - kérdi a pilóta.
- Hogy õszinte legyek, én elõbb fogom tudni, ha esetleg eltévednénk...


A II. Világháborúban egy amerikai katona egy kemény bevetés után éppen szabadságára indult angliai állomáshelyérõl. Felszállt egy vonatra, majd ülõhely után kutatva benyitott egy fülkébe. Ott egy elegáns angol úriember, a felesége és a lánya ült. A negyedik ülõhelyet egy kis szobakutya foglalta el.
A katona udvariasan megkérdezte a nõtõl:
- Elnézést, szabad ez a hely?
- Maguk amerikaiaik olyan udvariatlanok! - felelte a nõ gõgösen. - Nem látja, hogy foglalt a szék?
- Ne haragudjon hölgyem, de nem fogná az ölébe a kutyáját, hogy leülhessek? Nagyon fáradt vagyok, és még messze a végállomás!
A nõ hidegen ránézett:
- Maguk, amerikaiak! Nemcsak udvariatlanok, de még ráadásul pimaszak is!
A katona erre megfogta a kutyát, majd a lady sikoltozása közepette lehúzta az ablakot, és kidobta a vonatból.
Ekkor megszólalt az angol úr:
- Maguk amerikaiak mindent rosszul csinálnak! Nem a jó kezükben fogják a villát, nem az út jó oldalán közlekednek, ráadásul nem a jó szukát dobják ki az ablakon..


Hatalmas ládát cipel verejtékezve négy katona. Arra megy egy üregúr, és megkérdi tõlük:
- Mit cipeltek, fiúk?
- Az hadititok!
- És ennyire nehéz a láda?
- Hát hogy a fenébe ne lenne az, amikor tele van rakétával!

A magyar és az szovjet határõr kimegy a határra. A magyar kérdi az orosztól:
- Kell egy pofon?
- Da, da!
Puff, lekever neki egyet.
Másnap megint kimennek, megkérdezi a magyar:
- Kell egy pofon?
- Da, da!
Puff, lekever neki egy nagyot.
Harmadnap ugyanez megismétlõdik. Ezután az orosz határõr megy a parancsnokságra:
- Parancsnok úr, a magyar határõr minden nap kérdez tõlem valamit, én mondom, hogy igen, és kapok egy nagy pofont. Mit csináljak?
- Mondja, hogy ne, akkor hátha nem kap!
Negyedik nap is kimennek a határra, a magyar kérdi az orosztól:
- Hát még mindig nem volt elég?!
Az orosz:
- Nyet, nyet!

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Molnibalage
#32435
Az 50-es években szovjet katonák menetelnek Szibériában. Találkoznak egy öregemberrel. Az öreg amint meglátja õket, nagyon megörül. Kérdezi tõlük:
- No aztán, hogy haladtok, kiûztétek már a németeket Leningrádból? Mire a katonák:
- De bácsi, a háborúnak már vége!
- Affene, én meg csak robbantgatom a vonatokat, robbantgatom!


A II. Világháborúban egy amerikai katona egy kemény bevetés után éppen szabadságára indult angliai állomáshelyérõl. Felszállt egy vonatra, majd ülõhely után kutatva benyitott egy fülkébe. Ott egy elegáns angol úriember, a felesége és a lánya ült. A negyedik ülõhelyet egy kis szobakutya foglalta el.
A katona udvariasan megkérdezte a nõtõl:
- Elnézést, szabad ez a hely?
- Maguk amerikaiaik olyan udvariatlanok! - felelte a nõ gõgösen. - Nem látja, hogy foglalt a szék?
- Ne haragudjon hölgyem, de nem fogná az ölébe a kutyáját, hogy leülhessek? Nagyon fáradt vagyok, és még messze a végállomás!
A nõ hidegen ránézett:
- Maguk, amerikaiak! Nemcsak udvariatlanok, de még ráadásul pimaszak is!
A katona erre megfogta a kutyát, majd a lady sikoltozása közepette lehúzta az ablakot, és kidobta a vonatból.
Ekkor megszólalt az angol úr:
- Maguk amerikaiak mindent rosszul csinálnak! Nem a jó kezükben fogják a villát, nem az út jó oldalán közlekednek, ráadásul nem a jó szukát dobják ki az ablakon..


Egy orosz katona átkiált a kínai határon:
- Ej, száz kínai, gyertek a domb mögé harcolni velem!
Átmegy száz kínai, verekedés, csend...
Fél óra múlva az orosz harcos újra kiált:
- Ej, száz kínai, gyertek a domb mögé harcolni velem!
Ismét átmegy száz kínai, megint verekedés, majd csend...
Fél óra múlva újra hangzik a kiáltás:
- Ej, száz kínai, gyertek a domb mögé harcolni velem!
Már menne megint száz kínai, de a domb mögül elõmászik egy összevert, de még élõ kínai:
- Vigyázzatok fiúk! Csapda! Ketten vannak!

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM