Viccek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Lazarus
#32734
utopia
Frosty01
#32733
Hibernálják a vadászt. Száz év múlva kiolvasztják. Azonnal ki akarja váltani a vadászengedélyét.
El is megy a hivatalba.

- Na, és mire szeretne vadászni? -kérdezik tõle.
- Szarvasra.
- Hát, sajnos arra nem lehet már, mert kihaltak.
- Akkor vaddisznóra.
- Sajnos arra sem lehet, mert azok is kihaltak már.
- Akkor mókusra.
- Sajnos azok is kihaltak.
- Akkor mire lehet?
- Cigányra. Arra kiválthatja az engedélyét.
Miután megkapja, ki is lép az utcára. Azonnal meg is lát két cigányt, akik egy kuka mellett dugnak.
Csõre tölti a fegyverét, majd azonnal leteríti õket. Meglátja ezt egy rendõr:
- Hé, maga, mit csinál, megõrült?
- De hát...azt hittem ez szabályos.
- Hát persze....na de párzási idõszakban?!...etetõ mellett?!!

practitioner of the forbidden arts of death

a.carkey
#32732
Pedig volt. Úgy 1996-ban vagy akörül.

A medve nem játék.

Dzsini
#32731
ezért írta a viccek topicba, és nem az "érdekes, valós történetek"-be 😊

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Anders
#32730
'90-es években már nem emlékszem ki mit tud-ra

A másik véglet: Fekete Pákó és a hét törpe

Frozen Whispers
#32729
Ezt egy barátom mesélte nekem:
A 90-es években az egyik Ki Mit Tud-on elindult egy amatõr rockbanda. Négyen voltak: a dobos, két gitáros és az énekes. A hatás kedvéért hoztak magukkal úgy 10-12 rajongót is, akik ott csápoltak a színpad elõtt, amíg a banda játszott. Úgy a második számnál az énekes egyszer csak úgy döntött, hogy leugrik a színpadról, lévén a rajongók majd úgyis elkapják, ahogy azt nagyobb koncerteken látni.
Hát a rajongók elég rendesen meglepõdtek, és inkább félreálltak... Azért azt még megemlíteném, hogy a padló kõlapokból állt.
A gitárosok és a dobos leálltak, néma csend volt a teremben úgy 10 másodpercig. Akkor végre felkelt az énekes, és intett hogy mehet tovább, jól van. Nagy nehezen visszamászott a színpadra, és énekelt tovább.
Mit ad Isten? Pár perc múlva megint nekifut, és leugrik a színpadról. A rajongók persze megint nem merték elkapni, így a folytatás már ismert... Másodszor viszont már nem kelt fel. A többiek összepakoltak, felkaparták eszméletlen társukat a földrõl, kimentek, és ezzel vége volt a produkciónak...

Sírfelirat: \"Megszületett, virágzott,eltemettük, kimászott\".

#32728
<#idiota> <#idiota> <#idiota>
#32727
<#nyes>
kicsikacsa23
#32726
Szoke beszol a recepciosnak :

-Elnezest uram de miert nem mukodik a lift?
-Ha lenne szives kisaszony es kijonne a telefon fulkebol esetleg...

is it okay if i think its lame to dance?

#32725
<#taps>
#32724-is jók 😊

\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD

Molnibalage
#32724
A háztartási alkalmazott fizetésemelést kér. Az asszony nem örül a kérésnek
és megkérdezi:
- Mariskám, miért is kellene felemelnem a fizetésedet?
- Asszonyom, három oka van. Az elsõ: én szebben vasalok, mint maga.
- Ki mondta neked, hogy szebben vasalsz nálam?
- A maga férje mondta.
- Ó!!!
- A második ok az, hogy én jobban fõzök, mint maga.
- Ez tiszta hazugság, ki mondta neked, hogy jobban fõzöl nálam?
- Ezt is a maga férje mondta.
- A fenébe!!!
- A harmadik ok az, hogy én jobb vagyok az ágyban, mint maga.
Az asszony felháborodik.
- Ezt is a férjem mondta neked?!
- Nem asszonyom, ezt a kertész mondta nekem.
- Ó... hmm..., rendben, megkapod a fizetésemelést!



Ha az esküvõn a menyasszony anyja az ÖRÖMANYA, a menyasszony apja az ÖRÖMAPA, akkor a menyasszony az ÖRÖMLÁNY?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Molnibalage
#32723
Kohn bemegy a henteshez, rámutat egy sonkára:
- Kérek abból a halból 10 dekát!
- De uram, az nem hal, az sonka!
- Nem kérdeztem a hal nevét.


A kisfiú bemegy az apjához, megkérdi:
- Apa, én cigány vagyok, vagy zsidó?
Az apa erre:
- Miért kérded kisfiam?
- Hát azért, mert itt áll egy bicikli a ház elõtt és most nem tudom hogy ellopjam, vagy lealkudjam?


Kohn jelenti a rabbinak, hogy szeretné eltemettetni a rottweilerét.
Rabbi felháborodik: Mit képzel, gójokat sem temetünk, nemhogy kutyát!!! Menjen a katolikus paphoz!
Kohn az ajtóból visszafordulva: Azt hittem jól jönne az a kétszázezer temetési adomány...
Rabbi: Állj meg fiam, hogy is hívják a megboldogultat: Róth Weiler?!

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#32722
😄

RiCSi1234
#32721
Egy nõ egy állatkereskedõhöz fordul segítségért:
- Az utóbbi 2 hétben négyszer is betörtek hozzánk, házõrzõ kutyát szeretnék!
- Óriási szerencséje van asszonyom. Van egy szuper kutyánk. - És elõhoz egy macskanagyságú ebet.
- Ez lenne az??
- Megmutatom, figyelje mit tud! Harcikutya, a garázsajtó!!
- HRRRR...
Garázsajtóból forgács...
- Harcikutya, a kõkerítés!!
- HRRRR...
Kõkerítésbõl sitt...
Viszi haza az asszony a kutyát, otthon a férje nézegeti:
- Mi ez az izé?
- Ez egy harcikutya!
- Harcikutya, a tököm...
- HRRRRR...

GTA V (*.*)

#32720
eszembe jut amikor haver renelte a pizzát, és mondta hogy egy CUSTOM pizzát akar sonkával meg kukoricálva, na akkor még szakadtam... sztem a pizzás nem igazán értette

#32719
RANDOM EMBER BASZOD 😄😄😄😄 21. század. 😄 tetszik amikor valaki igy beszél

Falcon87
#32718
Idióta 😄
egyéként a vicc jó 😄

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

maffioso
#32717
jo h nem azt irtad h odamegy egy npc😄

\"If in doubt, flat out!\"

qetuol
#32716
<#nevetes1>

: Every man lives, not every man truly dies.: Razor,Lightning Revenant

#32715
nyomorék gyerek áll a kapucsengõ elõtt, de nem éri fel azt. odamegy egy random ember, megkérdezi:
-segíthetek kisfiú?
-õõõááá hahahatvann háháhárommmm cengõõõõõõõõõõõõõõ
ember bepötyögi.
-tessék, még valamit segítsek?
erre nyomorék gyerek:
-ééés mostt fuuutáááááás!

#32714
owned

#32713
<#wow3>
#32712
- Hé Csuvakka, készen állunk a felszállásra?
- Hûéáááúúúoooáááá(Csuvakka jól ismert ordítása)
- Mi az hogy nem mûködnek a hajtómûvek???!!!
szjuca
#32711
A férj hazaér a munkából és a három gyermekét pizsamában találja a
>> kertben,
>> a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chipszes
>> zacsik, üdítõs dobozok mindenhol szanaszét.
>> A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata,
>> a
>> kutyának nyoma sincs.
>> Amikor belép a házba még nagyobb rendetlenség fogadja. Egy csillár
>> leszakadva törötten hever a földön, a szõnyeg a falhoz gyûrve. A
>> nappaliban
>> a tv teljes hangerõvel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és
>> játékok hevernek. A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és
>> a
>> tûzhelyen ételmaradékok, a hûtõ ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja
>> szétszórva a földön, egy törött
>> pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött... Egybõl rohan fel
>> a
>> lépcsõn (átgázolva a további játékokon,ruhadarabokon és egyéb
>> akadályokon)
>> aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett.
>> A hálószoba felé vezetõ úton észreveszi, hogy a
>> fürdõszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyósóra, bent csuromvíz
>> minden, a
>> WC papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre kenve...
>> Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.
>> És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva, egy
>> könyvvel a
>> kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tõle:
>> - Szia drágám, hogy telt a napod?
>> A férj dühösen nézi:
>> - De mi a fene történt ma itt?
>> A feleség ártatlanul:
>> - Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni
>> hogy
>> mi a f..szt csinálok egész nap?
>> Férj még dühösebben:
>> - Persze,... ÉS!
>> Ekkor a feleség édesen rámosolyog:
>> - HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!

Frosty01
#32710
kösz kösz

practitioner of the forbidden arts of death

#32709
Eric, Eric, you have to save us!
An entire army of jew robots!

nm
Frosty01
#32708
nem volt jó a záró tag. egyébként most olvasom az aláírásod 😄DDDD

nem tudja valaki véletlenül hogy pontosan mit is mond butters, amikor mondja ericnek hogy come save us... mert jönnek a zsido robotok... 😄 én ezt akarom kiírni 😄

practitioner of the forbidden arts of death

Ic3 m4n
#32707
fail <#nevetes1>

#32706
mi a szarér nagyította fel az aláírásomat is?
#32705
NAP VICCE: <#idiota> <#idiota> <#idiota>

- Miért nem kap a Margit híd pesti hídfõje Kossuth-díjat?
- Mert csak egy Jászai Mari-t-ér.
<#idiota> <#idiota> <#idiota>
Sephi
#32704
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"

Vdanosss
#32703
<#zavart2>

Ha látsz egyszer egy gyönyörű nőt csodaszép ragyogó szemekkel, először győződj meg róla, nem-e a nap süt át a fején.!

Danka88
#32702
-Honnan lehet felismerni a focistákat?
-4 árnyékuk van.

Loop, én vagyok az apád, az apád, az apád...

zsutyesz
#32701

A bankrabló elkiáltja magát:- Mindenki a feküdjön a padlóra!
Aki ott tartózkodik, mind leveti magát.
Nyissák ki azonnal széfet!
Ki is nyitják neki, belenéz:- Egy pohár tej!
A rabló fogja és megissza.
- Nyissák ki a következõ széfet!
Kinyitják neki, megint csak egy pohár tej. A rabló fogja és
megissza.
A harmadik széfnél a helyzet ugyanez, ismét egy pohár tej.
A rabló most már felbosszantja magát:
Most már aztán mondják meg melyik széfben van a pénz, mert
valakit lepuffantok!
- Uram! Nálunk, nincs semmi pénz mi spermabank vagyunk!

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

Vaxi
#32700
én meg szoktam nyitni az ilyeneket 😊 ne legyen nagyobb öröme az életben, minthogy kirabol 400 viruális dollárt a virtuális tárcámból. 😄D

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

eightmiles
#32699
nám

#32698
Ugye nem vetted be?😊

eightmiles
#32697
Nne kattints rá!!! 😮

#32696
<#idiota>

Egy csápokkal kapaszkodó fénygömblélek. Három részből álló, ötdimenziós.

Frosty01
#32695
hö hö hö, hogy te milyen CSELES VAGY.... megyek is GYORSAN RÁKATTINTOK kíváncsi vagyok VAJON MI LEHET AZ ?...

practitioner of the forbidden arts of death

#32694
Sziasztok

Érdemes megnézni. én vörösre röhögtem a fejem😄

http://maffiozo.hu/rablas.php?rablo=Csaby01

Frosty01
#32693
LOOOL ez brutális 😄DDD

na ezt most belevésem az agykérgembe, mert kelleni fog még úgy érzem <#idiota>

practitioner of the forbidden arts of death

#32692
egyébként is a kulcsért nyúl,a nyúl mert õrizetbe vették Afganisztánban..

nem tudták, hogy ingyombingyom vagy tálib-e..

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

#32691
éreztem h nem kell elolvasnom...

Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...

Frosty01
#32690
na bazzeg 😄
ez kellett 😄

practitioner of the forbidden arts of death

RelakS
#32689
Nem káposztáért? :]
Mind1

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Dzsini
#32688
hogyha más neve volna
már nem teve volna

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

#32687
<#falbav><#idiota>
dunga
#32686
Miért teve a teve?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mert az a neve

<#idiota>

Isten szeret tégedet, az egyház meg a pénzedet. -- Oi! -- 'Ember küzdj és bízva bízzál!' ..de ha nem megy, legalább engem hagyjál!

#32685
-Miért nyúl a nyúl?
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
-Répáért..😊