Viccek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
El is megy a hivatalba.
- Na, és mire szeretne vadászni? -kérdezik tõle.
- Szarvasra.
- Hát, sajnos arra nem lehet már, mert kihaltak.
- Akkor vaddisznóra.
- Sajnos arra sem lehet, mert azok is kihaltak már.
- Akkor mókusra.
- Sajnos azok is kihaltak.
- Akkor mire lehet?
- Cigányra. Arra kiválthatja az engedélyét.
Miután megkapja, ki is lép az utcára. Azonnal meg is lát két cigányt, akik egy kuka mellett dugnak.
Csõre tölti a fegyverét, majd azonnal leteríti õket. Meglátja ezt egy rendõr:
- Hé, maga, mit csinál, megõrült?
- De hát...azt hittem ez szabályos.
- Hát persze....na de párzási idõszakban?!...etetõ mellett?!!
practitioner of the forbidden arts of death
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
A 90-es években az egyik Ki Mit Tud-on elindult egy amatõr rockbanda. Négyen voltak: a dobos, két gitáros és az énekes. A hatás kedvéért hoztak magukkal úgy 10-12 rajongót is, akik ott csápoltak a színpad elõtt, amíg a banda játszott. Úgy a második számnál az énekes egyszer csak úgy döntött, hogy leugrik a színpadról, lévén a rajongók majd úgyis elkapják, ahogy azt nagyobb koncerteken látni.
Hát a rajongók elég rendesen meglepõdtek, és inkább félreálltak... Azért azt még megemlíteném, hogy a padló kõlapokból állt.
A gitárosok és a dobos leálltak, néma csend volt a teremben úgy 10 másodpercig. Akkor végre felkelt az énekes, és intett hogy mehet tovább, jól van. Nagy nehezen visszamászott a színpadra, és énekelt tovább.
Mit ad Isten? Pár perc múlva megint nekifut, és leugrik a színpadról. A rajongók persze megint nem merték elkapni, így a folytatás már ismert... Másodszor viszont már nem kelt fel. A többiek összepakoltak, felkaparták eszméletlen társukat a földrõl, kimentek, és ezzel vége volt a produkciónak...
Sírfelirat: \"Megszületett, virágzott,eltemettük, kimászott\".
-Elnezest uram de miert nem mukodik a lift?
-Ha lenne szives kisaszony es kijonne a telefon fulkebol esetleg...
is it okay if i think its lame to dance?
#32724-is jók 😊
\"...köztudott hogy ha a torrent kliensek hibát észlelnek lezárják a merevlemezt!!!!és hát velem is ez történt utána vetem egy másik vinyót...\" #21196 XD
és megkérdezi:
- Mariskám, miért is kellene felemelnem a fizetésedet?
- Asszonyom, három oka van. Az elsõ: én szebben vasalok, mint maga.
- Ki mondta neked, hogy szebben vasalsz nálam?
- A maga férje mondta.
- Ó!!!
- A második ok az, hogy én jobban fõzök, mint maga.
- Ez tiszta hazugság, ki mondta neked, hogy jobban fõzöl nálam?
- Ezt is a maga férje mondta.
- A fenébe!!!
- A harmadik ok az, hogy én jobb vagyok az ágyban, mint maga.
Az asszony felháborodik.
- Ezt is a férjem mondta neked?!
- Nem asszonyom, ezt a kertész mondta nekem.
- Ó... hmm..., rendben, megkapod a fizetésemelést!
Ha az esküvõn a menyasszony anyja az ÖRÖMANYA, a menyasszony apja az ÖRÖMAPA, akkor a menyasszony az ÖRÖMLÁNY?
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
- Kérek abból a halból 10 dekát!
- De uram, az nem hal, az sonka!
- Nem kérdeztem a hal nevét.
A kisfiú bemegy az apjához, megkérdi:
- Apa, én cigány vagyok, vagy zsidó?
Az apa erre:
- Miért kérded kisfiam?
- Hát azért, mert itt áll egy bicikli a ház elõtt és most nem tudom hogy ellopjam, vagy lealkudjam?
Kohn jelenti a rabbinak, hogy szeretné eltemettetni a rottweilerét.
Rabbi felháborodik: Mit képzel, gójokat sem temetünk, nemhogy kutyát!!! Menjen a katolikus paphoz!
Kohn az ajtóból visszafordulva: Azt hittem jól jönne az a kétszázezer temetési adomány...
Rabbi: Állj meg fiam, hogy is hívják a megboldogultat: Róth Weiler?!
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
- Az utóbbi 2 hétben négyszer is betörtek hozzánk, házõrzõ kutyát szeretnék!
- Óriási szerencséje van asszonyom. Van egy szuper kutyánk. - És elõhoz egy macskanagyságú ebet.
- Ez lenne az??
- Megmutatom, figyelje mit tud! Harcikutya, a garázsajtó!!
- HRRRR...
Garázsajtóból forgács...
- Harcikutya, a kõkerítés!!
- HRRRR...
Kõkerítésbõl sitt...
Viszi haza az asszony a kutyát, otthon a férje nézegeti:
- Mi ez az izé?
- Ez egy harcikutya!
- Harcikutya, a tököm...
- HRRRRR...
GTA V (*.*)
-segíthetek kisfiú?
-õõõááá hahahatvann háháhárommmm cengõõõõõõõõõõõõõõ
ember bepötyögi.
-tessék, még valamit segítsek?
erre nyomorék gyerek:
-ééés mostt fuuutáááááás!
- Hûéáááúúúoooáááá(Csuvakka jól ismert ordítása)
- Mi az hogy nem mûködnek a hajtómûvek???!!!
>> kertben,
>> a sárban hemperegve játszanak, körülöttük üres kekszes dobozok, chipszes
>> zacsik, üdítõs dobozok mindenhol szanaszét.
>> A feleség autójának az ajtaja tárva nyitva, csakúgy mint a kert bejárata,
>> a
>> kutyának nyoma sincs.
>> Amikor belép a házba még nagyobb rendetlenség fogadja. Egy csillár
>> leszakadva törötten hever a földön, a szõnyeg a falhoz gyûrve. A
>> nappaliban
>> a tv teljes hangerõvel üvölt és mindenhol szanaszéjjel ruhadarabok és
>> játékok hevernek. A konyhában a mosogató dugig edényekkel, az asztalon és
>> a
>> tûzhelyen ételmaradékok, a hûtõ ajtaja tárva nyitva, a kutyakaja
>> szétszórva a földön, egy törött
>> pohár az asztal alatt, kis kupac homok az ajtó mögött... Egybõl rohan fel
>> a
>> lépcsõn (átgázolva a további játékokon,ruhadarabokon és egyéb
>> akadályokon)
>> aggódva keresi a feleségét, attól tartva, hogy valami baja esett.
>> A hálószoba felé vezetõ úton észreveszi, hogy a
>> fürdõszoba ajtaja alatt ömlik ki a víz a folyósóra, bent csuromvíz
>> minden, a
>> WC papír legöngyölítve, borotvahab és fogkrém a tükörre kenve...
>> Most már rohan a hálószobába felkészülve a legrosszabbra.
>> És a feleségét ott találja az ágyban...édesen összekucorodva, egy
>> könyvvel a
>> kezében, aki észrevéve, hogy megjött, felnéz és mosolyogva megkérdi tõle:
>> - Szia drágám, hogy telt a napod?
>> A férj dühösen nézi:
>> - De mi a fene történt ma itt?
>> A feleség ártatlanul:
>> - Tudod mindennap, amikor hazajössz a munkából, meg szoktad kérdezni
>> hogy
>> mi a f..szt csinálok egész nap?
>> Férj még dühösebben:
>> - Persze,... ÉS!
>> Ekkor a feleség édesen rámosolyog:
>> - HÁT MA NEM CSINÁLTAM SEMMIT!!!!
An entire army of jew robots!
nm
nem tudja valaki véletlenül hogy pontosan mit is mond butters, amikor mondja ericnek hogy come save us... mert jönnek a zsido robotok... 😄 én ezt akarom kiírni 😄
practitioner of the forbidden arts of death
- Miért nem kap a Margit híd pesti hídfõje Kossuth-díjat?
- Mert csak egy Jászai Mari-t-ér. <#idiota>#idiota> <#idiota>#idiota> <#idiota>#idiota>
C.W. - A talk about E3: \"It\'s nice too see that Sony and Microsoft finally got their own Wii emulator!\"
Ha látsz egyszer egy gyönyörű nőt csodaszép ragyogó szemekkel, először győződj meg róla, nem-e a nap süt át a fején.!
-4 árnyékuk van.
Loop, én vagyok az apád, az apád, az apád...
A bankrabló elkiáltja magát:- Mindenki a feküdjön a padlóra!
Aki ott tartózkodik, mind leveti magát.
Nyissák ki azonnal széfet!
Ki is nyitják neki, belenéz:- Egy pohár tej!
A rabló fogja és megissza.
- Nyissák ki a következõ széfet!
Kinyitják neki, megint csak egy pohár tej. A rabló fogja és
megissza.
A harmadik széfnél a helyzet ugyanez, ismét egy pohár tej.
A rabló most már felbosszantja magát:
Most már aztán mondják meg melyik széfben van a pénz, mert
valakit lepuffantok!
- Uram! Nálunk, nincs semmi pénz mi spermabank vagyunk!
Ale Alonso! poppe fan club™
Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.
Egy csápokkal kapaszkodó fénygömblélek. Három részből álló, ötdimenziós.
practitioner of the forbidden arts of death
Érdemes megnézni. én vörösre röhögtem a fejem😄
http://maffiozo.hu/rablas.php?rablo=Csaby01
na ezt most belevésem az agykérgembe, mert kelleni fog még úgy érzem <#idiota>#idiota>
practitioner of the forbidden arts of death
nem tudták, hogy ingyombingyom vagy tálib-e..
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
Nincs olyan tárgy a világon ami nem sörnyitó...
már nem teve volna
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<#idiota>#idiota>
Isten szeret tégedet, az egyház meg a pénzedet. -- Oi! -- 'Ember küzdj és bízva bízzál!' ..de ha nem megy, legalább engem hagyjál!