Viccek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Molnibalage
#32884
Székely bácsika reggel felébredvén aszongya: - Hej, anyjuk, óly' szépet álmodtam! - Mi volt az, apjuk? - Képzeld, Bukarestben voltam! - S mi abban a szép, kend? - Hát az, hogy útlevél is kellett hozzá...


Rákosi és Gerõ autóval utaznak a Duna partján, és a kocsiban a parasztokról, illetve a munkásokról vitatkoznak.
- Te Ernõ! - szól Rákosi - Olyat kéne tenni, aminek örülnének az emberek, és a népnek is jó lenne.
Mire a sofõr:
- Hajtsak a Dunába elvtársak?


A székely nyugodtan pipázik a kapu elõtt mikor látja, hogy a felesége sírva rohan felé:
- Uram a Sára terhes! - Az az õ dóga. - dörmögi a székely - De tõled van a gyerek! - Az az én dógom. - Uram viszem a kutyát és a Tiszába vetem magam! - A kutya marad, a többi a te dógod.

Egy amerikai, egy brit és egy iraki katona söröznek egy bárban. A jenki iszik egy sört, majd feldobja a korsót, elõrántja fegyverét és a levegõben szétlövi:
- Nálunk az Államokban olcsó az üveg, nem iszunk kétszer ugyanabból a korsóból.
A brit szintén kiissza a sörét, majd feldobja a korsót és szétlövi:
- Nálunk Angliában sok a homok, olcsó az üveg. Nem muszáj kétszer innunk ugyanabból a korsóból.
Az iraki szintén kiissza a sörét, feldobja a korsót, elõrántja fegyverét, majd lelövi az amcsit, meg az angolt:
- Nálunk Bagdadban olyan sok az amcsi, meg az angol, hogy nem muszáj kétszer ugyanazokkal innunk.


1944-ben a Dob utcában szalad egy ember egy sárga csillaggal a kabátján.
- Találkozik egy régi ismerõsével, aki rémülten kérdezi:
- Swartz úr én nem is tudtam, hogy maga zsidó?!
Erre a Swartz:
- Hát mit gondolt? Hogy én vagyok a Dob utcai Sheriff?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#32883
A pap és a buszsofõr egyszerre kopogtatnak a mennyország kapuján. Kijön Szent Péter, röviden elbeszélget velük, majd beengedi a buszsofõrt. A pap fölháborodva kérdezi:
- És én? Engem, aki egész életemben Isten szavát hirdettem, nem engedsz be? Hogy lehet ez?
- Hát úgy, hogy amíg te prédikáltál, mindenki aludt. Bezzeg amíg a buszsofõr vezetett, addig mindenki imádkozott... 😊

#32882
szerintem értette 😊

Egy székely és a fia elmennek fát vágni, a gyerek azonban megunja apja folytonos okoskodását és kötekedését, és belevágja a fejszét az apja hátába. Az öreg összeesik, vergõdik, majd utolsó erejét is összeszedve megkérdezi fiát:
- Fiam, ez direkt vót, vagy csak úgy viccbõ?
- Ez direkt volt, édesapám - mondja a gyerek.
- Akkor jóvan, me’ viccnek eléggé durva lett vóna.

Frosty01
#32881
második ütõs 😄

practitioner of the forbidden arts of death

Molnibalage
#32880
Székely viccet akartok. Jó! 😊

Székely és fia fát vágnak az erdõben. Egyszercsak a fiú mellésuhint és levágja a fater lábát.
- Fiam, még egy ilyen és seggberúglak!


Négy székely ül az asztal körül amin van egy nagy üveg tele folyadékkal. Az elsõ megúzza, egy szót sem szól. A második meghúzza, komoran néz elõre. A harmadik is meghúzza és csak asztalra csapja az üveget. A negyedik meghúzza és kikõpi és felkiált.
- Ez benzin! Mire az elsõ.
- Az...

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

#32879
lowdog:<#eljen> mert van humorérzéke
Magic Boy:<#levele> mert nem érti az iróniát, és nem olvas vissza
Magic Boy
#32878
A székely viccek már csak ilyenek. <#vigyor0>

A fehérek és a feketék is az övé.

A GYŐZTESEK MINDIG ÚJ CÉLOKAT KERESNEK, A VESZTESEK KIFOGÁSOKAT.

#32877
Most akkor a feketék a székelyé vagy a fehérek?
ehh, olvassátok már el a viccet mielõtt bevágjátok, vagy írjátok meg rendesen...

<#banplz>

#32876
Segítségképpen itt egy másik székely vicc, hátha ráérzel az ízére (vótmá tudom):

A székely legelteti nyáját… Kétfélét: fehéreket, és feketéket. Megkérdi tole egy idegen:

- Mondd pásztor, milyenek a juhaid? - az pedig feleli:

- A fehérek igen alkalmatosak…

- És a feketék? - kérdi az idegen.

- A feketék? Azok is alkalmatosak…

- És a juhaid jó tejelok? - kérdi az idegen.

- A fehérek igen jó tejelok - feleli a pásztor…

- És a feketék?

- A feketék? Azok is jó tejelok… - feleli az idegen kérdésére a jó pásztor…

- Mondd, te nyáj orizoje, miért teszel minden szavadban különbséget a juhaid között színük szerint? - kérdi az idegen…

- Mert a fehérek az enyémek - felelé a pásztor.

- És a feketék?

- A feketék? Azok is az enyémek… - hangzik a felelet.
matyi0323
#32875
<#eljen><#integet2><#vigyor><#idiota><#idiota>

"Osama Bin Ladenen fejbelövése napján Barcelona mez volt. Azóta sem tudják, hogy meghalt, vagy csak színészkedik..."

bardocz
#32874
Te meg olvasd el mégegyszer a viccet ha nem érted,ha még mindig nem,akkor megint elolvasod,és megint,és megint.
#32873

#32872
repül a nehéz kõ...
#32871
igen, a #32865-ben utanaszamolva nekem is ez jott ki 😊))

kovezzetek meg!!! 😊)))

#32870
<#idiota><#idiota><#idiota>
sz4bolcs
#32869
innye fiam, ne káricsájjál, inkább értelmezd, amit olvasol.

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

Picar77
#32868
már azt hittem nem tudok számolni XDD

()() (^^)

kuzco007
#32867
majd a negyedik kanyar elõtt a stoppos már nem szól semmit. Székely megint odacsap a lovaknak, na a kocsi a kanyar közepén fölborul, törik minden szanaszét. Miután kikászálódnak a romok alól, megszólal a székely:
- Hinnye fiam, 10 éve járok erre, de ezt a fránya kanyart még sosem sikerült bevennem!!

4edik kanyar nem 5ödik...

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

kuzco007
#32866
innye fiam, 10 éve járok erre, de ezt a fránya kanyart még sosem sikerült bevennem!

szted?

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

#32865
azon lámák kedvéért, akik nem szúrnak be vicceket, olvasni nem tudnak, mégis kioktatják azokat, akik nem offolni járnak ide:

- elsõ kanyar: mindig sikerült (most is)
- második kanyar: mindig sikerült (most is)
- harmadik kanyar: mindig sikerült (most is)
- negyedik kanyar: mindig sikerült (most is)
- ötödik kanyar: még sosem sikerült (most se)

tipikus székelyes vicc, aki nem érti a poént az így járt. a kötekedés bezzeg megy...

ja és ráadásul újreg is <#levele>

Picar77
#32864
az elsõ 3 mindig a negyedikt sohse mit nem értesz ezen? <#idiota>

()() (^^)

#32863
mai utolsó, ez betett...



Turista bemegy a kovácsmûhelybe, ahol a mester éppen lerak egy forró patkót hûlni. Turista felveszi a patkót, de rögtön vissza is teszi:
- Megégette magát? - kérdezi a kovács.
- Á, dehogy! Csak kurva gyorsan meg tudok nézni egy patkót.

#32862
Most akkor mindig sikerült, vagy sose sikerült?
ehh, olvassátok már el a viccet mielõtt bevágjátok, vagy írjátok meg rendesen...

#32861
Elmegy az állatorvos az orvoshoz merthogy beteg.
A doki megvizsgálja, kopogtatja, mond szépen, hogy ÁÁÁÁÁÁÁÁ stb. aztán:
- Mond csak mi a panaszod?
- 'azzze! Így könnyû!
- Jó! Akkor kap egy injekciót, ha meggyógyul jó, ha nem, elaltatjuk!

#32860
Székely megy haza a szekéren, menet közben megállítja õt egy stoppos:
- Bátyám! Elvisz a szomszéd faluba?
- El én fiam!
Szótlanul ülnek a bakon, mikor jön egy éles kanyar. A székely odacsap a lovaknak, mire a stoppos megszólal:
- Héééé bátyám! Nem lesz ez egy kicsit gyors itt az éles kanyarban?
Miután beveszik a kanyart, megszólal a székely:
- Hinnye fiam! Ne káricsáljál. 10 éve járok ezen az úton, eddíg mindig sikerült bevennem ezt a kanyart.
Ezt eljátszák még háromszor, majd a negyedik kanyar elõtt a stoppos már nem szól semmit. Székely megint odacsap a lovaknak, na a kocsi a kanyar közepén fölborul, törik minden szanaszét. Miután kikászálódnak a romok alól, megszólal a székely:
- Hinnye fiam, 10 éve járok erre, de ezt a fránya kanyart még sosem sikerült bevennem!!

#32859
Villanyszerelõ bemegy az intenzív osztályra, és elkiáltja magát:
- Nagy levegõ!! Bizti csere!

#32858
- Halló?
- Elnézést, ez a kilenc, három, négy, három, hét, hét, nyolc, öt, négy?
- Nem, igen, nem, igen, igen, nem, nem, igen, igen.

#32857
- Asszonyom, szereti maga a természetet?
- Persze, hogy szeretem!
- Pedig piszkosul elbánt magával!

#32856
Fárasztó,de aranyos lol
QuippeR
#32855
😄 vicces és tanulságos.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

Lazarus
#32854
😄DDDDDD
#32853
Ez jó!

#32852
Biztosító kárbejelentõ lapjairól:

- Hazafelé mentem, de egy rossz háznál kanyarodtam be és nekiütköztem egy fának, ami nincs is a mi kertünkben.

- Úgy emlékeztem, hogy az ablak le volt húzva, ám amikor behajoltam a kocsiba, akkor rájöttem, hogy nem volt.

- A másik gépjármû összeütközött az enyémmel, anélkül, hogy a szándékát jelezte volna.

- Egy gyalogos nekiment a kocsimnak, majd aláfeküdt.

- Az a fickó összevissza rohangált az úton, így én is ide-oda cikáztam, mielõtt elütöttem.

- Lehúzódtam az út szélére, ránéztem az anyósomra, majd beleborultam az árokba.

- Egész nap növényeket vásároltam. Hazafelé tartottam, s éppen a keresztezõdéshez értem, amikor a rododendron felágaskodott, így nem láthattam a másik autót.

- Az a másik kocsi hirtelen lefékezett elõttem. Hogy elkerüljem a koccanást, oldalra rántottam a kormányt, és elütöttem a gyalogost.

- És akkor egy láthatatlan kocsi hajtott elõ a semmibõl, összetörte a kocsimat, majd eltûnt.

- Mondtam a rendõröknek, hogy nem sérültem meg, de amikor levettem a kalapomat, kiderült, hogy koponyatörésem van.

- A telefonpózna egyre közelebb jött, én megpróbáltam kitérni, de addigra eltrafálta a lámpámat.

- Annak a gyalogosnak fogalma sem volt, hogy merre fusson, amikor elütöttem.

#32851
Jön az árvíz, Jani bácsi áll a háza elõtt és nézelõdik.
Már térdig ér neki a víz, mikor arra jön egy ladik.
- Jöjjön Jani bácsi, szálljon be a ladikba, nehogy belevesszen a vízbe!
- Én, fiam hivõ ember vagyok, ha Isten akarja, majd megment engem. Itt maradok, ahol vagyok.
Ladik el, víz emelkedik tovább.
Már a nyakáig ér a víz, amikor arra jön egy motorcsónak.
- Jöjjön Jani bácsi, szálljon be a csónakba, nehogy belevesszen a vízbe!
- Én, fiam hívõ ember vagyok, ha Isten akarja, majd megment engem. Itt maradok, ahol vagyok.
Motorcsónak el, víz emelkedik tovább.
Jani bácsi megfullad, felkerül a mennybe, jelentkezik Szent Péternél.
- Neve?
- Kovács János
Szent Péter végignézi a listát.
- Hát maga meg hogy a fenébe kerül ide? Hiszen küldtünk magának elõször egy ladikot utána meg egy motorcsónakot...

#32850
Mit mond egy friss diplomás történész , aki még nem talált munkát, egy friss diplomás történésznek, aki már talált?
- Egy Bigmac menüt kérek kólával!

(csak mert nem volt még elég változatban <#mf2>)

sz4bolcs
#32849
juj, ezek nagyon jók!

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#32848
Nyuszika napszemüveggel a hentesnél:
- Van-e disznófüle?
- Van.
- Aztán van-e kunkorifarka?
- Van.
- Van borjúpofája?
- Van az is.
- Van-e tokaszalonnája?
- Van.
- Akkor maga borzalmasan néz ki!

Zetorg
#32847
Marketingtévedések

McDonald:
A McDonald konszern nemrég csõdöt mondott Japánban az egyik reklám- kampányával. Ennek oka a konszern kabala-figurája volt, a Ronnie-McDonald bohóc, aki általában fehérre sminkelt arccal lép fel. Japánban azonban a fehérre sminkelt arc a halálszimbóluma.

Coca-Cola:
A Coca-Cola pofára esett Spanyolországban a 2-literes üveg bevezetésével. Senki nem gondolt arra, hogy a spanyol háztartásokban csak kisebb hûtõk vannak, amiben a 2-literes flakonok nem férnek el.

Electrolux:
Egy svéd nyelvrõl angolra fordított hirdetés koreai újságban megjelent szövege így szólt: "Semmi nem nagyobb szívás mint egy Elektrolux- porszívó". (Nothing sucksmore?)

Amerikai mosóporgyártó:
A 80-as évek közepén egy amerikai mosóporgyártó képes hirdetést jelentetett meg. A képen baloldalt egy halom szennyes ruha látható, középen a reklámozott termék, jobboldalt pedig a szépen tisztára mosott, kivasalt, egymásra rakott ruhanemu. Amire azonban senki sem gondolt: az arabok jobbról balra olvasnak. A termékértékesítés teljesen befuccsolt.

Chevrolet:
A"Nova" nevu Chevrolet-modell spanyolul úgy hangzik, mint a "no va", azaz 'nem jár, nem mûködik'. Az amerikai autógyártó a "Matador" nevû modell spanyol piacon való bevezetése elõtt megfeledkezett a név ellenõriztetésérõl. Matador spanyolul annyi mint "gyilkos"

Ford:
Hasonló hibát követett el a Ford a "Fiera" tehergépkocsi exportjánál. Ez a név spanyolul annyit jelent mint "csúnya öregasszony". Eleinte Ford nem tudta eladni "Pinto" nevu modelljét a brazil piacon. A gépkocsi bevezetésénél senki nem ellenõrizte a nevet, ami Braziliában "kis pöcs"-öt jelenti.

Japán autógyártó:
Ezen cég számára is hibának mutatkozott, hogy az "MR 2" sportkocsi elnevezését a francia piac számára nem változtatta meg. Ez ugyanis gyorsan kimondva - úgy hangzik, mint "merde", azaz magyarul "szar".

Mitsubishi:
Nagyon kevés spanyol vásárló jutott arra az elhatározásra, hogy Mitsubishi "Pajero"-t vegyen. Persze ki szeret olyan autót vezetni, amit "rejszoló"-nak hívnak.

Colgate:
Colgate Franciaországban egy "Cue" nevu fogkrémet akart bevezetni. Amit nem tudtak, "Cue" egy francia pornómagazin neve is.

Pepsi:
A "Come alive with the Pepsi Generation" reklámszöveg fordítására a Pepsi nem fordított elég figyelmet, ezért a tajvani helyi nyelven az úgy hangzott, mint "Pepsi will bring your ancestors back fromthe dead", azaz "Pepsi feltámasztja az Ön halott õseit".

#32846
Két házaspár elhatározza, hogy egy éjszakára partnert cserélnek. Másnap reggel felébred az egyik férfi, és így szól:
- Remélem, a lányoknak is ilyen isteni éjszakájuk volt...

#32845
Piroska kérdezi a nagymamát:
- Nagymama, mit ettél, hogy ilyen nagyok a szemeid?
- Hegeszt ettem

#32844
- De jó, hogy látlak barátom. Azt hallottam rólad, hogy papnak mentél, de látom nem igaz...
- Ááá, csak majdnem... az utolsó pillanatban sikerült félreugrania a kocsim elõl!

sz4bolcs
#32843
Ha'gassá', mert feljelentelek, aztán meg pisloghatsz. <#whatever>

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#32842
Egy matróznak van egy szerelme, Rózának hívják. Elhatározza, hogy rátetováltatja a nevét a farkára. Rá is tetoválják, ha feláll neki, akkor pontosan olvasható a RÓZA, de ha össze van menve, csak annyi látszik belõle ZA. Egyszer pisil a vécében, mellé áll egy öreg matróz. Észreveszi, hogy annak is ZA van a farkára tetoválva.
- Aha, magának is Róza..?
- Á... húzza föl a bõrt a farkán az öreg, az látszik rajta:
VITÉZ NAGYBÁNYAI HORTHY MIKLÓS ÕFÕMÉLTÓSÁGA HADIFLOTTÁJÁNAK ZÁSZLÓSHAJÓ MATRÓZA.

LSSAHPAUL
#32841
ennyit még nem röhögtem soha!! thx,nagyon jók!
Kedvencem a "Csapadékfajta: lisztharmat" 😄 😄 😄 megõrülök 😄 biztos hogy a gyerek szülei õstermelõk 😊

Ha a támadás feltűnően jól halad, csapdába sétáltok.

#32840
nemhogy vótmá, de még ezen az oldalon is... <#idiota> #32789
zsutyesz
#32839
Iskolai dolgozatokból...

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

zsutyesz
#32838
**- Zrínyinek csak fél szeme volt, ám ez nagyon zavarta a csatákban.***
**- A katonák életüket és halálukat kockáztatták.***
**- A hõs holtan esett össze. Ezt késõbb nagyon sajnálta, de akkor már
nem volt mit tenni.***
- A víz oxigénbõl és folyadékból áll.*
**- A szomorú elhanyagolt sírok mellett élettel teli sírhalmokat is
találhatunk.**
**- A mocsári vész 1526-ban volt.**
**- A Szent Jobb István király bal keze.**
**- Janus Pannonius 15 éves korában elterjedt Európában.**
**- Szemünk közepén van egy nyílás, amely mindenkinek fekete, mivel
fejünk belül sötét.**
**- A föníciaiak kereskedtek és iparkodtak.**
**- A háborúban a nõk is megteszik a kötelességüket a férfiakkal együtt,
úgy elöl, mint hátul.**
**- A gesztenyesütögetõ néni kiáll a sarokra, és odacsalogatja
az embereket a szagával.**
**- Arábiában a vizet cisztercitákban gyûjtik.**
**- Sok régi kõzetben megtalálhatók az õskori halak lábnyomai.**
**- A bronzkorszak tûzzel-vassal pusztította a rézkorszakot.**
**- Döbrögi a harmadik levonásban két púppal gyarapodik.**
**- A középkorban a várakat katakombákkal lõtték.**
**- Kanada területe egyenlõ Európa lakosságával.**
**- A kenguru kicsinye fészeklakó.**
**- A ménes egy nagy lócsomó.**
**- Toldi a csónak felé indult, mikor a cseh vitéz elõvette a kardját és
majdnem lelõtte Toldi Miklóst, õ azonban észrevette a fondorlatos tervet.**
**- Boldog Margit az erény útját követte. Ártatlan életét és elsõszülött
gyermekét az úrnak ajánlotta.**
**- Szulimánt a szigeti ostromnál megölték, ezért egyelõre felhagyott
azzal a szándékával, hogy Magyarországot meghódítsa.**
**- Kolombusz háromszor indult útnak, bár a második útján meghalt.**
**- Az õserdõ olyan terület, ahova emberi kéz meg nem tette be a lábát.**
**- Zrínyit a bécsi kamarilla által felbérelt ólmozott vadkan ölte meg.**
**- A végek vitézei többnyire nem éltek haláluk napjáig, mert már
korábban elestek.**
**- Lincoln anyja már csecsemõ korában meghalt.**
**- És akkor a költõ megírta a Szundi két apródja címû verset.**
**- Julius Ceasart a márciusi Idusok ölték meg.**
**- Egyiptom õslakói a múmiák.**
**- A Magna Charta Libertatum kimondta, hogy ugyanazért a bûnért senkit
nem lehet kétszer megölni.**
**- A kutatók az õshazában megtaláltak az õsmagyarok hátrahagyott részeit.**
**- A Bibliát Guttenberg találta fel.**
**- Anonymus III. Béla névtelen jegyese volt.**
**- A XVIII. századi fõurak palotakertjei tele voltak szépen nyírt
szökõkutakkal.**
**- A baktériumokról: - Van mikroszkopikus, ami kicsit nagyobb, mint ami
mikroszkóppal látható.**
**- A középkorú lovagok a lovagi tornákon mindig egy hölgyet tûztek
maguk elé.**
**- A nemzetiségi iskolákba több ajkú diákok járnak.**
**- Nyáron nõ a kalapos gomba, télen a kucsmagomba.**
**- Villon fõ mûve az Ótestamentum.**
**- A görög ábécé kezdete: alfa, béta, céda...**
**- II. József, a vaskalapos király Mária és Terézia fia volt.**
**- A fecske egy költözõ madár olyan, mint a gólya, csak sokkal kisebb
és nem hasonlít rá.**
**- Barbarosa seregében kitört a pestis, amely elöl maga a császár is
csak álruhában tudott menekülni.**
**- Ady Boncza Bertalant vette feleségül.**
**- Bombay éghajlata olyan egészségtelen, hogy lakosai máshol laknak.**
**- A Toldi olyan mû, amelyben a fõhõst feldolgozzák.**
**- A kõolajat kövekbõl sajtolták.**
**- Eötvös József többek között Budán született.**
**- Csapadékfajta: lisztharmat.**
**- A cápa jellemzése: - Embert nem eszik, de nem lehet benne bízni.**
**- Milyen betegséget lehet kapni a parlagfûtõl? - Energiát.**

Ale Alonso! poppe fan club&#8482;

Vaxi
#32837
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

sz4bolcs
#32836
Most látom a topic tetején nagy piros betûkkel, hogy amúgy sem szólnátok érte. 😊

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#32835
Lehet vo'tmá', de ez annyira jó. :-)))

Interjút készítenek a legidõsebb amerikaival.

- És mondja, Sam bácsi, Ön is büszke arra, hogy afroamerikai lett az
Egyesült Államok elnöke?

- Mi az hogy! Nagyon örülök és büszke vagyok. De mondok én magának valamit: milyen büszke lehet most ennek a négernek a gazdája....?!

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.