Viccek

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

z99999
#33634
egy franciának biztos vicces 😊

Pszt.

szjuca
#33633
Egy cigány kisfiú kérdezi az apját:
- Mondd apám, hát mi az a demokrácia?
- Hát a demokráciánk kisfiam az, amikor már feléltük pár nap után a segélyt, jogosan elvesszük a gádzsók pénzét.
Kisfiú elgondolkodva kérdi:
- És a gádzsók nem haragszanak ezért?
- Dehogynem, de ezt nevezzük rasszizmusnak.

degenerator
#33632
Francia rendõrségen cseng a telefon:
- Jöjjenek gyorsan, ez undorító! Egy férfi egy hullával él nemi életet a tengerparton!
Rendõrautó megérkezik, de ki se száll belõle, csak odaszól a telefonálónak:
- Uram, nincs itt semmiféle hulla, az a nõ ANGOL.

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

#33631
Összevissza vert, bedagadt arcú ember támolyog a Körúton.
Egy járókelõ megszólítja:
-Barátom, ha nem érzi jól magát szívesen hazakísérem.
-Isten ments! Onnan jövök.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx

jackcsabi
#33630
Bazz 😄DDDDDDDDD

Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/

#33629
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ ez kegyetlen, "Miért lehet széttenn ia nõk lábát?" hát ez valami ultrabrutál elbaszás 😄😄😄AS😄A:S:AS

Molnibalage
#33628
Skinhead sétál az utcán, jön vele szemben egy kínai. Mire a skinhead beszól:

- Mi van cigány, hunyorítasz?

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

Sadist
#33627
Miért tudnak a nõk jól spárgázni, de amúgy majdnem jó lett...

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

Pipör
#33626
Miért lehet széttenni a nõk lábát?
- Mert a könyv is ott nyílik ki, ahol a legtöbbet használják.


Mi van a sánta nõ két lába között?
- Különbség.


Hogy veszel rá egy nõt, hogy egész nap elfoglalja magát?
- Egy kerek szobába zárod, és ráparancsolsz, hogy üljön a sarokba.
- Egy lap mindkét oldalára azt írod, hogy fordítsd meg.


Két rendõr beszélget:
- Képzeld, a sógorom meghalt epilepsziában.
- És hazahozzátok, vagy ott temetitek el?


A rendõr megállít egy autóst:
- Megbüntetem önöket, túl sokan utaznak!
- De biztos úr - mondja a sofõr -, ez az Audi ötszemélyes, és mi is öten vagyunk.
- Ne szórakozzon velem - válaszol a rendõr -, az van ráírva, hogy Audi Quattro.
- Szóljon inkább a társának! - vitatkozik tovább a sofõr.
- Nem lehet, mert nem ér rá. Éppen most érkezett egy házaspár egy Fiat Uno-val.

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.

Pipör
#33625
utolsó mondatok:

Micsoda?! Mit nem merek?


Ha finnyáskodsz, én eszem meg!

Gyertek gyerekek, itt vastag a jég!


Ne féljetek, ezek csak gyakorló gránátok!


Pedig valahova ide ástam azt a gödröt...


És mi van, ha a kék drótot dugjuk be ide?


Te mindig hiszel ezeknek a hülye tábláknak?

Ugyan, drágám! Miért ketyegne egy levél?


Na figyelj, a filmben így csinálták az oroszlánnal!


Halló, parancsnokság? A támadásnak vége! Egyedül én maradtam életben.


Nézd már, Géza! Ez nem egy kézigránát?


Ez a századik ugrásom!

Elvtársak! Ne lõjetek!


Indíthatod a motort!

...miféle benzinszagot?



Nyugi. Az ABS ezekben szériatartozék...


Mit féltek tõle?! Hiszen csak egy gyenge nõ...

Az én lányom nem egy ilyen rongy embert érdemelt volna, mint te!


Én értek a villanyszereléshez!

Ne nevettessen! Mi az, hogy bankrablás?!

Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.

LeventeV
#33624
lehet hogy ez a kep olyan mint a Kor-bol a video. aki latja az 7 nap mulva... MEGHAL!!!!!!!!!!!

--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

Dzsini
#33623

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

zoliapu
#33622
A két rendõr járõrözik mire az egyik talál két aknát, elkezdi piszkálni. Mondja neki a másik ne piszkáld mert felrobban, mire a válasz, nembaj majd azt írjuk csak egyet találtunk... <#kacsint>

Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy

Daell Drow
#33621
Hogy hivjak az egyfulu manot?
Mono. <#hehe>
Colton
#33620
Hali!

Itt egy fájdalmas!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram

Frosty01
#33619
gecik <#idiota>

practitioner of the forbidden arts of death

ocskoszilard
#33618
kurvajó xD

#33617
ez most humorérzék ? 😊

A flipflop és a visszhang összehasonlítása: flipflop: eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom visszhang: eszem-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom

AnarchoiD
#33616
ez most vicc ? 😊

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.

Molnibalage
#33615
Az ufó- és összeesküvés-elmélet hívõt kérdezik:
- Ön szerint az amerikai kormány eltitkolja, hogy a holdon idegeneket talált.
- Naná!
- És volt holdraszállás?
- Nem.

A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM

kuzco007
#33614
fényes😄

HAJRÁ FRADI! Hajrá Dunaszerdahely! HAJRÁ MAGYAROK! C\'mon Chelsea!

Sadist
#33613
De.

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

RelakS
#33612
Az eredeti (mivel amcsiban vagyunk), nem George W Bush, vagy hasonszõrû társával van? 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Falcon87
#33611
cseréld ki libajnaira 😄

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

tigeroo
#33610
de van😄 csak már nem aktuális
jackcsabi
#33609
Ennek semmi értelme... <#wow3>

Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/

jackcsabi
#33608
kékvonatz

Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/

#33607
errõl eszembe jutott egy régi vicc: (kopizva)

Ez egy kis teszt, amely csak egyetlenegy kérdésbõl áll, de ez a kérdés
nagyon, de nagyon fontos és lényeges!
Ne válaszolj se elhamarkodottan, se pedig meggondolatlanul!
Gondolkodj, mielõtt válaszolnál! Adj õszinte választ, ezzel
tesztelheted saját erkölcsi beállítottságodat.
Egy képzeletbeli helyzetrõl van szó, mely helyzetben döntést kell hoznod.
Tartsd szem elõtt, hogy spontán, de õszinte választ kell adnod!
(A szöveget lassan olvasd, ez fontos a teszt szempontjából)
Amerikában vagy...pontosabban mondva New Orleansban... egy orkán utáni
szökõár okozta káosz kellõs közepén találod magad...hihetetlenül sok
víz, amerre csak látsz... te a CNN fotoriportere vagy és ennek az
egészen tragikus katasztrófának a kellõs közepén vagy.
A helyzet az abszolút reménytelenség határát súrolja. A leglátványosabb fényképeket iparkodsz készíteni... Körülötted, a
hihetetlen árban házak pusztulnak, emberek vesznek oda... A természet
nagy erõvel tombol, feltartóztathatatlanul és mindent magával ragad .
Hirtelen egy férfit pillantasz meg, aki négykerék meghajtású jármûvet
vezet. Kétségbeesetten harcol a természettel, hogy a víz- és
iszaptömegek ne sodorják õt is magukkal...
Közelebb mész, valahogyan fontosnak tûnik az a férfi... és akkor
felismered: Gyurcsány Ferenc!!!!!!!!
És látod, hogy a sebes ár mindjárt hullámsírba viszi majd õt -
végérvényesen...
Két lehetõséged van:
Vagy megmented õt, vagy pedig ÉLETED NAGY FÉNYKÉPFELVÉTELÉT készíted el!
Azaz: Vagy mented az életét, vagy olyan fotót készítesz, amelyért
Pulitzer-díjjal tüntetnek ki!
Egy olyan fotóért, amely a világ egyik legfontosabb (? - szerk)
emberének halálátábrázolja...
És most a kérdés (válaszolj õszintén):

Matt vagy fényes papírra nyomtatnád??

tigeroo
#33606
36új üzenet, 3 vicc


gecik.
qetuol
#33605
- Neve?
- Lakatos Gültem kezitcsókolom.
- Gültem? Az meg miféle név?
- Hát az úgy volt, kíremszípen, hogy anyám mondja apámnak a szülés után: - Te gazsi, legyengültem..
Mire apám: - Legyen!

: Every man lives, not every man truly dies.: Razor,Lightning Revenant

Falcon87
#33604

,,Inkább haljak meg állva, minthogy térden csúszva éljek\"

Frosty01
#33603
már 😄

practitioner of the forbidden arts of death

Sadist
#33602
Nem él együtt vele.

- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem

Frosty01
#33601
ezek a profi fotósok, illetve azok akik a háborúkban illetve a csapás sújtotta területeken fotóznak kicsit olyan "megfigyelõ" szerûek, mintha azok fölött állnának akiket fotóznak, nem avatkoznak bele a történésekbe csak a pillanatot örökítik meg, és ezzel a tudattal hogy ott volt és tehetett volna valamit de nem tette meg nehéz lehet együtt élni :\

practitioner of the forbidden arts of death

Dzsini
#33600
elmenekült = öngyilkos lett.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

degenerator
#33599
mondjuk, a gyerek ott döglõdik, õ meg a tökéletes fényviszonyokat állítja be éppen...eheh.....

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

jackcsabi
#33598
Szerintem pont ez az eset után kezdödtek.

Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/

Dzsini
#33597
"Búcsúlevelében azt írta, nem tud szabadulni a kislány emlékétõl, álmában egyre kísértik az éhezõk, és képtelen legyûrni lelkiismeretfurdalását." - és inkább elmenekül, minthogy megpróbáljon egy kicsit tenni is a lelkiismeretfurdalás ellen.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

degenerator
#33596
tudom, melyikbõl, de leszarom.

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)

#33595
látom azért nem gugliztál rá...

http://www.hotdog.hu/magazin/magazin_article.hot?m_id=25362&a_id=408631&h_id=77242

még mindig faszláma?

jackcsabi
#33594
Hmm, lehet igazad van.

Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/

DOGMAN
#33593
OFF
ha valaki öngyilkos lesz az általában mindig vicces, mert aki ilyet tesz az faszláma, nem tudok indokot elfogadni arra hogy inkább meghalni mint küzdeni tovább...
(saját vélemény)
ON

\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"

#33592
...
A pesti azt mondja: A mienk a legbonyolultabb, mert úgy írjuk, hogy "Jó napot kívánok! Mit parancsol a kedves vevõ?" és úgy mondjuk, hogy "He?"

Megmondtam Orvillenak és megmondtam Wilburnek, és most megmondom magának is: ez a vacak sose fog repülni.

Dzsini
#33591
nagyon sok kép vagy vicc mögött van jónéhány szomorú történet és sértheti valaki jóérzését. az internet viszont egy arctalan, érzéketlen felület, ahol mindenki elõadhatja magát addig, amíg törvényt nem sért vagy a moderátorok fejbe nem verik. ld. 33575

A székely, az angol és a francia bizonygatja egymásnak, hogy a saját nyelvük a legbonyolultabb.
Az angol azt mondja: A mi nyelvünk a legbonyolultabb, mert úgy írjuk, hogy S h a k e s p e a r e és úgy mondjuk, hogy Sekszpír.
A francia azt mondja: A mi nyelvünk a legbonyolultabb, mert úgy írjuk, hogy B o r d e a u x és úgy mondjuk, hogy Bordó.
A székely azt mondja: A mi nyelvünk a legbonyolultabb, mert úgy írják, hogy G a r a és úgy mondjuk, hogy Vasútállomás.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

#33590
ögyilkos=öngyilkos
#33589
Tkpn OFF, de itt megjegyezném, tudjátok-e, hogy Kevin Carter az említett "keselyûs kép" készítõje, miután átvette a Pulitzer Díjat ezért képért....
ögyilkos lett. Ez az egész kurvára nem vicces!
ON

Dzsini
#33588

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

#33587
melyikbõl?

kraawz
#33586
Gondolom halvány lila gõzöd nincs ez melyik képbõl lett megcsinálva... Akkor eszedbe se jutna ilyet beszúrni...

Ha érdekel 8500 ft szinte ingyenes sportfogadási bónusz, írj üzenetet!

degenerator
#33585
nekedis.

Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)