Viccek
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
- Mondd apám, hát mi az a demokrácia?
- Hát a demokráciánk kisfiam az, amikor már feléltük pár nap után a segélyt, jogosan elvesszük a gádzsók pénzét.
Kisfiú elgondolkodva kérdi:
- És a gádzsók nem haragszanak ezért?
- Dehogynem, de ezt nevezzük rasszizmusnak.
- Jöjjenek gyorsan, ez undorító! Egy férfi egy hullával él nemi életet a tengerparton!
Rendõrautó megérkezik, de ki se száll belõle, csak odaszól a telefonálónak:
- Uram, nincs itt semmiféle hulla, az a nõ ANGOL.
Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)
Egy járókelõ megszólítja:
-Barátom, ha nem érzi jól magát szívesen hazakísérem.
-Isten ments! Onnan jövök.
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét." Steamen:xxxpaulxxx
Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/
- Mi van cigány, hunyorítasz?
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem
- Mert a könyv is ott nyílik ki, ahol a legtöbbet használják.
Mi van a sánta nõ két lába között?
- Különbség.
Hogy veszel rá egy nõt, hogy egész nap elfoglalja magát?
- Egy kerek szobába zárod, és ráparancsolsz, hogy üljön a sarokba.
- Egy lap mindkét oldalára azt írod, hogy fordítsd meg.
Két rendõr beszélget:
- Képzeld, a sógorom meghalt epilepsziában.
- És hazahozzátok, vagy ott temetitek el?
A rendõr megállít egy autóst:
- Megbüntetem önöket, túl sokan utaznak!
- De biztos úr - mondja a sofõr -, ez az Audi ötszemélyes, és mi is öten vagyunk.
- Ne szórakozzon velem - válaszol a rendõr -, az van ráírva, hogy Audi Quattro.
- Szóljon inkább a társának! - vitatkozik tovább a sofõr.
- Nem lehet, mert nem ér rá. Éppen most érkezett egy házaspár egy Fiat Uno-val.
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
Micsoda?! Mit nem merek?
Ha finnyáskodsz, én eszem meg!
Gyertek gyerekek, itt vastag a jég!
Ne féljetek, ezek csak gyakorló gránátok!
Pedig valahova ide ástam azt a gödröt...
És mi van, ha a kék drótot dugjuk be ide?
Te mindig hiszel ezeknek a hülye tábláknak?
Ugyan, drágám! Miért ketyegne egy levél?
Na figyelj, a filmben így csinálták az oroszlánnal!
Halló, parancsnokság? A támadásnak vége! Egyedül én maradtam életben.
Nézd már, Géza! Ez nem egy kézigránát?
Ez a századik ugrásom!
Elvtársak! Ne lõjetek!
Indíthatod a motort!
...miféle benzinszagot?
Nyugi. Az ABS ezekben szériatartozék...
Mit féltek tõle?! Hiszen csak egy gyenge nõ...
Az én lányom nem egy ilyen rongy embert érdemelt volna, mint te!
Én értek a villanyszereléshez!
Ne nevettessen! Mi az, hogy bankrablás?!
Eddigi Telóim : ER1018>NO3210>NO5210>NO6210>SIMC60>SET630>SEK700I>SEW810I>N.N73ME>NOKIA N82>>ZTE BLADE III.
--PC--PS3 Slim - PSN:LEVi-o_0

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Ha nem ismernél még: második nevem veszély, az első játék... Ambient Enjoy
Itt egy fájdalmas!

Intel Pentium 4 3.20Ghz AGP, ATI MSI RADEON HD 2600XT PRO, 1024Mb Ram
A flipflop és a visszhang összehasonlítása: flipflop: eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom-eszem-iszom visszhang: eszem-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom-iszom

Ha meg velem lenne problemad. minden hetfon-kedden, csutortokon-penteken megtalalsz a Telepy uti Pitbull Gymben. Keresd a "kokszost" en vagyok az.
- Ön szerint az amerikai kormány eltitkolja, hogy a holdon idegeneket talált.
- Naná!
- És volt holdraszállás?
- Nem.
A történelem nagy tragédiája, hogy az Aurora helyett a Titanic süllyedt el. (Meg az, hogy a világot elárasztották a konteóhív?k...) i5-2400S 2.5GHz, HD7850 2GB, 8 GB RAM
- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem
sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE
Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/
Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/
Ez egy kis teszt, amely csak egyetlenegy kérdésbõl áll, de ez a kérdés
nagyon, de nagyon fontos és lényeges!
Ne válaszolj se elhamarkodottan, se pedig meggondolatlanul!
Gondolkodj, mielõtt válaszolnál! Adj õszinte választ, ezzel
tesztelheted saját erkölcsi beállítottságodat.
Egy képzeletbeli helyzetrõl van szó, mely helyzetben döntést kell hoznod.
Tartsd szem elõtt, hogy spontán, de õszinte választ kell adnod!
(A szöveget lassan olvasd, ez fontos a teszt szempontjából)
Amerikában vagy...pontosabban mondva New Orleansban... egy orkán utáni
szökõár okozta káosz kellõs közepén találod magad...hihetetlenül sok
víz, amerre csak látsz... te a CNN fotoriportere vagy és ennek az
egészen tragikus katasztrófának a kellõs közepén vagy.
A helyzet az abszolút reménytelenség határát súrolja. A leglátványosabb fényképeket iparkodsz készíteni... Körülötted, a
hihetetlen árban házak pusztulnak, emberek vesznek oda... A természet
nagy erõvel tombol, feltartóztathatatlanul és mindent magával ragad .
Hirtelen egy férfit pillantasz meg, aki négykerék meghajtású jármûvet
vezet. Kétségbeesetten harcol a természettel, hogy a víz- és
iszaptömegek ne sodorják õt is magukkal...
Közelebb mész, valahogyan fontosnak tûnik az a férfi... és akkor
felismered: Gyurcsány Ferenc!!!!!!!!
És látod, hogy a sebes ár mindjárt hullámsírba viszi majd õt -
végérvényesen...
Két lehetõséged van:
Vagy megmented õt, vagy pedig ÉLETED NAGY FÉNYKÉPFELVÉTELÉT készíted el!
Azaz: Vagy mented az életét, vagy olyan fotót készítesz, amelyért
Pulitzer-díjjal tüntetnek ki!
Egy olyan fotóért, amely a világ egyik legfontosabb (? - szerk)
emberének halálátábrázolja...
És most a kérdés (válaszolj õszintén):
Matt vagy fényes papírra nyomtatnád??
- Lakatos Gültem kezitcsókolom.
- Gültem? Az meg miféle név?
- Hát az úgy volt, kíremszípen, hogy anyám mondja apámnak a szülés után: - Te gazsi, legyengültem..
Mire apám: - Legyen!
: Every man lives, not every man truly dies.: Razor,Lightning Revenant
- De ezzel saját magad lejáratását folytatod, ezt nem érted meg? Magadat égeted tovább. Ami a legszomorúbb hogy magyar színekben. Tapló. - nem is szines a nevem
practitioner of the forbidden arts of death
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)
Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Uraim, ha egy nemzet úgy gondolja, hogy vannak védelemre méltó értékei és érdekei, akkor kötelessége gondoskodni azok védelméről. (Ismeretlen Francia Tábornok)
http://www.hotdog.hu/magazin/magazin_article.hot?m_id=25362&a_id=408631&h_id=77242
még mindig faszláma?
Szeressük sorsunkat, bármilyen is. Aki szeretni képes a rossz napokat, becsülni tudja majd a szép pillanatokat. Higgy az álmaidban! http://www.evanescence.com/
ha valaki öngyilkos lesz az általában mindig vicces, mert aki ilyet tesz az faszláma, nem tudok indokot elfogadni arra hogy inkább meghalni mint küzdeni tovább...
(saját vélemény)
ON
\"Lajosbácsi olyan a srác, mint a focilabda: minden reggel a kapuban áll berúgva.\"
A pesti azt mondja: A mienk a legbonyolultabb, mert úgy írjuk, hogy "Jó napot kívánok! Mit parancsol a kedves vevõ?" és úgy mondjuk, hogy "He?"
Megmondtam Orvillenak és megmondtam Wilburnek, és most megmondom magának is: ez a vacak sose fog repülni.
A székely, az angol és a francia bizonygatja egymásnak, hogy a saját nyelvük a legbonyolultabb.
Az angol azt mondja: A mi nyelvünk a legbonyolultabb, mert úgy írjuk, hogy S h a k e s p e a r e és úgy mondjuk, hogy Sekszpír.
A francia azt mondja: A mi nyelvünk a legbonyolultabb, mert úgy írjuk, hogy B o r d e a u x és úgy mondjuk, hogy Bordó.
A székely azt mondja: A mi nyelvünk a legbonyolultabb, mert úgy írják, hogy G a r a és úgy mondjuk, hogy Vasútállomás.
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
ögyilkos lett. Ez az egész kurvára nem vicces!
ON
If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.
Ha érdekel 8500 ft szinte ingyenes sportfogadási bónusz, írj üzenetet!
