155
...van értelme?
  • HUmanEmber41st
    #115
    Átfogó tanulmány a magyar jobboldalról
  • Dj Faustus #114
    "Ha MEGJELENHET a hivatalos kifogás, akkor az mi?"
    Az általad említett cikk (pláne olvasói levél alapján) csak a kuruc.info-n jelent meg, onnan citálják más hasonszőrű médiumok.
    Nem közölte se hivatalos médium, se a Labrisz, se a Pesti Központi Kerületi Bíróság.
    Ergó idáig komolytalan hangulatkeltés.
  • OKkultist
    #113
    Ha MEGJELENHET a hivatalos kifogás, akkor az mi? (Hofi mondta a buzikról, hogy ő nem várja meg míg kötelező lesz, sajnos tényleg nem várta meg)
  • Dj Faustus #112
    Amíg hivatalosan nem jelenik meg, felesleges hangulatkeltés.
  • OKkultist
    #111
    EZ most komoly???????? Mert viccnek durva.
  • HUmanEmber41st
    #110
    Nah viktort megint berendelték egy kis tanulmányi kirándulásra.
    A pap haverjának nyilatkozatát fel kellene olvasni minden Biblia-szorongató, pápista kereszténynek...

    ÉBRESZTŐ!!!!!!!
  • OKkultist
    #109
    Igaz, hogy ez nem hazai termés, de idevág:

  • OKkultist
    #108
    Vigyázat HÁNYTATÓ HATÁSÚ!!!
  • OKkultist
    #107
    Ez egyre hihetetlenebb:


    Korábban a fogva tartott 13 fiatal miatt a Wavertree utcai rendőrörs előtt tüntető emberekkel a rendőrfőnök össze akarta csavartatni nem csak a zöld-fehér színű, piros oroszlános Wales-i és a sok száz éves Szent György keresztes angol, hanem a ma használatos, hivatalos brit nemzeti lobogót, az Union Jack-et is.

    A rendőrök arra hivatkoztak, hogy a zászlók - tehát a nemzeti lobogó is - sértik a bevándorlók nemzeti érzéseit. A saját hazájukban a saját nemzeti érzéseikkel törődő fiatalok nem engedelmeskedtek a felháborító felszólításnak és nem tették el a zászlókat, mire a rendőrök visszavonulót fújtak, és erőszakos rendőri akcióra nem került sor.


    NEM LEHETSZ BENNSZÜLÖTT A SAJÁT HAZÁDBAN SEM???????? Csak a bevándorlók érzékenysége számít? Ki engedte be őket, vagy ki hívta? Kezelje ő az érzékenységüket, és adjon nekik ő lakást-munkát-stb., lassan a saját lakásodban sem lehetsz otthon, mert az sérti a bevándorlókat/kisebbségeket, és különben is rasszista-fasiszta vagy!
    Az eredeti cikk itt!
  • OKkultist
    #106
    Ha nyerek a lottón, akkor egy örző-védő céget fogok alapítani, KIZÁRÓLAG a vidéki CIGÁNYBŐNÖZÉS ELLEN, de csak négerekből fog állni!!! Utána rasszistázhatnak. (hahahahahaha)
  • macleod2005
    #105
    Nem szeretnék vegyülni OTT :), alapvetően nincsen bajom a feketékkel, de ott félnék, egy rossz mozdulat amiből ők arra következtetnek, hogy én rasszista vagyok, aztán jóéccakát...
    Amúgy addig amíg maga a rasszizmus mint fogalom, létezik, addig mint bűn is létezni fog.
    Alapvetően az a baj ezzel, hogyha én pofántörlöm a cigányt, akkor rasszista vagyok. Holott nem azért tettem, mert cigány, és így akarom kifejezni a gyűlöletem a faj iránt (bizony bizony, a rasszizmus egy faj ellen elkövetett vétségről szól, és nem egy fajba tartozó személy ellen elkövetett vétség ellen... ), hanem azért mert Lakatos Józsi feltekerte a kerítést a lakás körül és leadta a MÉH telepen. Érezni lehet a különbséget, és mégis én kötök ki a bíróságon, mint vádlott, aki rasszista, súlyosan bántalmazta Lakatos urat, aki csak ezért tekert föl 100 méter kerítést, hogy meglegyen a betevő falat.
    (Az hogy nekem a háziállataim a kerítés hiányából kifolyólag eltűntek az kit érdekel??? az okozott kárt nemhogy megtérítenie nem kell, hanem még büntetést sem kap, hiszen megélhetési bűnözés, meg különben is a rasszista szomszéd felképelte, uhogy tessék Lakatos úrnak kártérítést fizetni)
    És ugye maga a probléma az hogy, nem tudod magad megvédeni, mert a roma azt kiálltja hogy RASSZISTA, és onnantól kész, neked nincsenek jogaid, pedig tőled loptak, téged vertek meg, erőszakoltak meg, öltek meg.........
    más országokba nem tudom hogy megy ez, de nálunk Magyarországon a kisebbségnek ez az adu ász.
  • HUmanEmber41st
    #104
    Gondolom, ismered szegény Dél-Afrika utóbbi ~20 éves történelmét, és a mai állapotokat. Ez a szomorú példa legyen mindig előttünk!
  • HUmanEmber41st
    #103
    Én csak próbáltam egy kicsit ironizálni..rasszista kézigránát.. :D :D
    Látom, még nem olvastál tőlem hozzászólásokat :D :D én, meg a cigányvédelem.. :D :D
  • OKkultist
    #102
    A KLÁN sem a régi már, alig pár1000 tagja van, pedig fénykorában több millió volt, de most majd Obama felhozza őket. A legnagyobb rasszisták a niggerek (próbálj meg vegyülni az ő környékükün, és most NEM Afrikáról beszélek, haha) a zsidók (ugyanez, nyilván is tartják egymást!) amerikaiak (nem kapsz még vízumot sem, nemhogy munkavállalási engedélyt, a mexikóiak meg csak átugranak a kerítésen) és az angolok. (született felsőbbrendűségi tudat, ott sem kapsz munkát, hiába vagy jobb mint az angol, esetleg még a nyelvet is jobban beszéled, akkorsem) De a mai helyzetben nekik van igazuk, aki mindent és mindenkit befogad, az nagyon ráqúr, csak kára lesz belőle, a vendégmukásokkal jönnek a hülye szokásaik és a hülye vallásaik is, Obama példája után meg mostmár mind király akar lenni. (kiszabadult a szellem a palackból, ez még qurva sok gondot fog okozni)
  • macleod2005
    #101
    Rasszizmusról meg annyit, hogy baromság. Legalábbis nálunk Magyarországon. Tény és való hogy vannak nagyon szélsőséges csoportok, nem csak nálunk. pl.: Ámériká: kuklux klán... na ŐK RASSZISTÁK. De amikor én "cigányozok", akkor nem az ellen van ellenvetésem, hogy egy más bőrszínű, más társadalomból idekerült népcsoportról van szó, hanem arról hogy nagyon magas arányban fordul elő köztük olyan, aki nem képes beilleszkedni a mi társadalmunkba, és ráadásul nagyon sok embert károsítanak meg, mind anyagilag, mind emberileg. És ráadásul a mi kis aranyos országunkban nekik több joguk van mint nekem, mert ugye ők romák, kisebbség ahogy tetszik. Na és itt kezdődnek a problémák Magyarországon, rasszizmus állnéven......
  • macleod2005
    #100
    Az egyik kommentet érdemes elemezni :D
    "23. cigány
    2008. 11. 26. 0:29

    Figyeljetek ide cigány gyülölök!!Attól,hogy ti egy kis szalonapusztitó jobbágy parasztok vagytok attól még ti sokkal rosszabak vagytok mint mi,mert mi nem basznánk meg az anyánkat 1 ft-ért ahogy ti.ja ás ha ilyen menök vagytok akkor adjatok meg egy telefonszámot és majd én hívlak titeket,hogy hol találkozzunk és ott el döl ki a keményebb.Majd ott beszélünk erröl amit ti csináltok"

    na akkor tételezzük föl, hogy tényleg egy roma írta ezt az üzenetet(mert erre ugye nincs garancia)

    1. a cikkben szó se volt arról, hogy bárki is gyűlölné a cigókat, csak le volt írva hogyan élik mindennapjaikat.
    2. szalonnapusztító jobbágyparaszt az a kulák...
    3. nem vagyok rosszabb, adja meg a számát, irodalom, matematika, fizika, bármelyik téren összemérhetjük a tudásunkat :)
    4. pont a mi falucskánkban van egy roma úriember, aki az anyával szokott kufircolni....teljesen ingyen és bérmentve....
    5. nem beszélgetek vele sehol, mert tudom én milyen ha a cigányok beszélgetni akarnak valakivel, (szegény srác, asszem 8 napon túl gyógyuló volt)
    6. nem adom meg a telefonszámomat, csak és kész, különben is, ha elfogadnám a kihívást, kis naívan, akkor azt venném észre hogy 20-an rugdalják a fejem.
    7. ha neaggyisten rendes párbaj lenne, és technikailag nyernék, meg akkor is el kell számolnom a magyar jogszabályokkal...
    (miszerint én rasszista vagyok, előre kiterveltem amit tettem, és úgy mentem oda a gyerekhez, hogy "megdöglesz büdös cigány"; holott a hozzászólásába az uccsó 3 sor éppen felszólítás volt, hogy tessék odamenni és elintézni)
  • OKkultist
    #99
    WTF?????????
    Horváth Aladár nyilatkozik
  • OKkultist
    #98
    Ezt már tényleg szinte el sem hiszem: [URL=http://www.hetivalasz.hu/cikk/0811/megagaz]MEGAGÁZ a mega"sztár", nem nézem, de ezek után egy kiadós verés is rájuk férne[/URL]
  • OKkultist
    #97
    A szocializmus 7 csodája:

    1. Mindenkinek volt munkája.

    2. Bár mindenkinek volt munkája, senki sem csinált semmit.

    3. Bár senki sem csinált semmit, a terv 100% fölött teljesült.

    4. Bár a terv 100% fölött teljesült, mégsem lehetett semmit kapni.

    5. Bár nem lehetett semmit kapni, mindenkinek megvolt mindene.

    6. Bár mindenkinek megvolt mindene, mégis mindenki lopott.

    7. Bár mindenki lopott, mégsem hiányzott soha semmi.


    Elérkezettnek tűnik az idő, hogy a liberalizmus csodáit is számba vegyük.

    A liberalizmus 8 csodája:

    1. Már alig van valakinek munkája.

    2. Bár már alig akad, akinek van munkája, a gazdaság mégis dübörög.

    3. Bár a gazdaság dübörög, mégis egyre nő az államadósság.

    4. Bár egyre nő az államadósság, egyre nagyobb a jólét.

    5. Bár egyre nagyobb a jólét, mégis csak hitelből lehet megélni.

    6. Bár csak hitelből lehet megélni, segélyre mindig van forrás.

    7. Bár a segélyre mindig van forrás, mégis egyre többet(és többen) lopnak.

    8. Bár egyre többet lopnak, a bűnözés mégsem növekszik.
  • qaíwsyedx
    #96
    Ezt olvasátok el!!!Gratulálok a "nácik"(?) elleni harc hőseinek!!!!

    Egyébként zalakomárban pont ilyen a helyzet.
  • OKkultist
    #95
    Ez a valóság, mohácsivész viktória vajon miért nem a helyszínen vizsgálódik???
  • OKkultist
    #94
    Azért ez egyre hihetetlenebb: (mint valami fos B kategóriás film 1995-ből, ahol a gettó ellen fellépő maroknyi bennszülöttet mutatják be)

    Ma délután egy körülbelül tíz főből álló roma csoportosulás megtámadta a fiamat és két barátját az egerszegi buszpályaudvaron. Ököllel rontottak rájuk, sőt, a fiamat egy rúgás is telibe találta - telefonált be szerkesztőségünkbe a baleseti osztályról egy édesanya, miközben fiáról épp látleletet vettek az orvosok.

    Megelőzési szándékkal a rendőrség gyakran küld gyalogos járőrt a pályaudvar környékére, ám, mint a kapitány fogalmaz, folyamatos jelenlétet nem tudnak biztosítani, ráadásul a szociális helyzetből fakadó társadalmi problémák kezelése nem is a rendőrség kompetenciái közé tartozik.
    WTF?????????? A garázdaság/rablás az szociális probléma, és nem foglalkozik vele a rendőrség???

    Nem teljesen spontán az áldozatok kiválasztása - jegyzi meg Major Zsolt -, ezek a fiatalok ugyanis folyamatosan figyelik környezetüket. Irritálhatja őket a drága mobiltelefon, ékszer és sportruházat, s elképzelhető, hogy a rokkerség az okok közé tartozik.
    WTF?????????? A garázdák fogják eldönteni, hogy milyen stílusban öltözhetsz? Kár, hogy nem a buzikat, piercinges-tetováltakat, meg az emo-sokat rabolják ki, verik össze.

    Györe Kinga szerint a hatósági intézkedéseken túl a szülői összefogás (hozni-vinni a fiatalokat reggel és délután) jelenthet megoldást
    WTF????????? Nemcsak az öltözködésed, de a közlekedési szokásaid is a garázda, rablásból élők fogják meghatározni??????
    Ez már maga az NWO.
    Egy dologról nincs szó, hogy hogyan lesz rend.
    A többi itt
  • OKkultist
    #93
    Itt lenne valaki, aki a szegíny tezsvíreket felvilágosíthatná, de helyette pont az ellenkezőjét teszi, a legaljasabb, legmocskosabb dumával fröcsögi tele az egész EU-t, miközben ő 5-6ezer Eurós fizetést kap a magyar adófizetőktől, de ebből az összegből NEM a tezsvíreit segíti meg, hanem csak saját magát, miközben ennyire bicskanyitogató dumával akar valamit elérni Magyarországon: (vajon mit?)
    bicskanyitogató mohácsivész viktória
  • qaíwsyedx
    #92
    Teljes mértékben igazad vagyon, csak vannak sajnos akik az egészet nem látják be.Pl.:HUmanEmber41st Szegényeket fel kell világosítani.Szegény pacifisták ezt sose fogják megérteni.És a háborúkat se önmagukért vívják(olaj, hatalom, terület, nyersanyagok, életbanmaradás...stb)
  • OKkultist
    #91
    MUHAHAHAHAHAHAHA! Szerinted a tezsvírektől nem venné át a szajrét a nepper, mert te azt mondod? Vagy bárki? Max., ha sűrűn megbuknának, és 5-10éveket osztanának érte, akkor talán a szobrok, vasúti sínek, síremlékek már tünnének el. Kár, hogy nincs egy 44tappancs szobor és síremlékvédő egyesület, mint a magyar libamáj ellen. A kapcsolataik megvannak, telesírják az egész EU-t, érdekes lenne ugyanez a lopott rézzel, aluval, vassal.
  • qaíwsyedx
    #90
    A megélheési bünözés az amikor bemegy egy üzletbe felkap egy kenyeret és elszalad vele.De az nem megélhetési bűnözés ha ellopnak egy szobrot(hiába kapnak keveset érte, ez szerintem vandalizmus).

    Egyébként ha nem éresz velem egyet a magyarországi MÉH-telepek nagyrésze roma kézben van.Ha annyira zavarja őket a rasszizmus mért nem mutatják meg a jó oldalukat?Pl.: a lopott árut nem átvenni kell hanem az eladóját feljelenteni.
  • qaíwsyedx
    #89
    A rasszizmusnak van értelme:
    -Ez a töbségi társadalom(jogos?) védekezése egy (vélt/valós)problémkat okozó kissebbség ellen.
    -Itthon értem a cigányokkal szemben ellenszenv okát.Ugye a folyamatos fémlopások miatt senki se lessz népszerű.Prersze aki szót emel ez ellen az rasszista.
    -A nácikkal semmiképp nem tudok eggyetérteni.Fel nem fogom mit követtek el szegény zsidók ellenük.
    -A többségi társadalom bizalmatlnágának oka a kissebbség a többségi társadalomtól való elzárkózása is lehet.
    -A rasszizmus ezzel együtt hiba(általánosítás), mivel valahány a kissebbségbe tartozó személyre nem igazak a "vádpontok".
  • qaíwsyedx
    #88
    Ha nem lenne érthető az egyik roma meg akarta késelni a másika, akinél kard volt és azzal védekezett.
  • qaíwsyedx
    #87
    Honnét veszed hogy rasszista?Ki tudja kik akarták megölni.Attól
    rasszista, hogy roma házába dobta, és ha a gránátdobáló is roma, akkor
    se szerepel az a hírekben hogy a cigányok között terjed a rasszizmus.

    A hírekben régebben mekkora ügyet csináltak abból a rasszista
    támadásból amikor karddal leszúrtak egy romát a buszon.Aztán kiderült
    hogy egy másik roma szúrta le és azért mert meg akarta késelni.Na az
    utóbbi fejleményből már nem csináltak különösebb hírverést.

    Hajrá jogvédők vesszenek a nácik!!!(megjegyezném, hogy a zsidó
    holokauszt már 63 éve véget ért.)
  • HUmanEmber41st
    #86
    Azért szörnyű és rasszista ( a kézigránát), mert szegény romák házába dobták...
    Megmondta a cigányügyi miniszter is a rendőröknek, h ez bizony rasszista támadás volt és ezért tessék kiemelten kezelni az ügyet!
  • OKkultist
    #85
    Egy rendkívül rasszista Porky Pig 1941-es rajzfilm, csak a medvéknek akkor még nem volt ombucmanjuk. (ma meg már maguknak akarják az egész világot)
    Bear facts
  • qaíwsyedx
    #84
    kaohatnak=kaphatnak
  • qaíwsyedx
    #83
    Nem is tudom szerintem komolyabb szerkezet miatt halhatott volna meg vki, mivel a szegény cigányok putrijának falai kiönnyen kidölnek és nem verik vissza a lökéshullámokat.

    Apropó putri, hogy kaohatnak ezek a palalemezből deszkadarabból ...Stb. álló tákolmányok fennmaradási engedélyt bármely önkormányzattól.Nincs pénz rendes épületre, ja de műholdas Tv-re van nem?Nem egyszer látni ezen viskók oldalán műholdvevőt, ja kérem igényesség meg kultúra az van.

    Mi az a "szörnyű rasszista kézigránát"?Várom a megfejtéseket.
  • HUmanEmber41st
    #82
    Tegnap éjszaka szörnyű rasszista kézigránátot dobtak be egy becsületes, szegény roma házába.
    Ez borzasztó. Ezt teljesen elítélem!
  • qaíwsyedx
    #81
    Az áramos megoldásnak az a baja hogy földelhető.Bár ki tudja nem hinném hogy annak eszébe jut ilyen aki sarokköszörűvel nekimegy egy 500Kg-os a 2.VH-ból megmaradt bombának.Még szerencse hogy csak a gyutacs robbant fel és a főtöltet nem, bár így is letépte az okos próbálkozó karját.

    Szerintem nem ép aki igy próbálszétkapni egy bombát.
  • qaíwsyedx
    #80
    Ja ésami még röhej a magyar segélyezési rendszerben, hogy bárhány gyerekre kiadja a segélyt.

    Szép az hogy, egyes körökben a szülés külön szakma lett.Az 5 gyerek után nem kéne családi pótlékot osztani.Annak legyen aki képes eltartani.
  • qaíwsyedx
    #79
    Nem lenne egyszerűbb áramot vezetni azokba a réz és bronzszobrokba hisz a talapzatuk általában magas így az átlag járókelő nem próbálkozik megmászásukkal.Mérni lehetne a felvett áramot is így látnánk ha vki próbálkozna
  • OKkultist
    #78
    Kecsege kiváló videója bemutatja az utóbbi 20évet a rasszisták (sok köztük az amerikai) szemszögéből
  • OKkultist
    #77
    Egy amerikai(?) miért indul(hat) magyar képviselői posztért?
    ÉN SEM INDULHATOK az USÁban, akkor ő sem itt.
    hahahaha, másképp nem írhatom le, de azért érthető:
    a csaló, hazug, megtévesztő amerikai, aki befurakodott magyarországra
  • Pluskast
    #76
    Már nem mert az őszi barack azt mondta meg fogja szűntetni