155
...van értelme?
  • OKkultist
    #75
    Bennem a körző és a derékszög félelmet kelt, a dávidcsillag szintén, a raszta négerek sem igazán a barátaim, miért kellett így elq*rni ez a szép szigetet?

    Barbados
  • OKkultist
    #74
    GPD=GPS (de lehet valami olcsóbb, egyszerűbb megoldás is, nem kell ahhoz műhold, hogy követni kelljen gazsiékat) Ráadásul a GPS-hez kell valami rés/nyílás a szobron, hogy biztosítsa a vételt, ne legyen leárnyékolva, pl. a szobor fejében, vagy egy rejtett antenna.
  • OKkultist
    #73
    A szoborlopások ellen lenne egy egyszerű, olcsó megoldás, (olcsó, mert most láttam, hogy a Gellért-hegy tetején levő ellopott szobrok DARABJA 30MILLIÓ Ft lesz) GPD jeladót kellene a szoborba tenni, egy napelemes vagy valamilyen állandó ellátást adó töltő ami egy csatlakozón keresztül ellátná a szobor belsejébe épített cuccot, a rendőrségen egy primitív szoftver jelezne, ha MEGMOZDUL valamelyik pont, már lehet is begyűjteni a próbálkozókat. Ennek a többszörösét költik el a szoborpótlásokra, ráadásul a fenti megoldással VÉGLEG meg lehetne szüntetni az egészet. (a pótlásokkal csak utánpótlást adnak az egész rablóbandának)
  • qaíwsyedx
    #72
    Lehet hogy hazánkban nem általános, de az lessz az antiszemitizmust pajzsként lehet használni.Hogy a francba megélhetési bűnöző az aki egy mozdonyt lop el ?

    Kell valamit tenni itthon a színes-fém-kereskedőkkel.

    A cigányság oktatása egy siralom PL.: hogy jutott eszébe vkinek hogy sarokköszörűvel szedje le egy bomba fémburkolatát hogy eladhassa a méh telepen? Hiradó felvétel van feltéve róla: www.youtube.com
  • Ronny
    #71
    most várhatsz öt évet Garrett válaszára:)
  • HUmanEmber41st
    #70
    Holnap este már Guantanamóban leszel :D :D
  • horthy
    #69
    Ha van igazán rasszista állam a jelenleg most földön az érdekes modon az Izrael . Ha rasszizmussal megvádolják egyből a " Holokauszt " mögé bujnak pajzsként használva azt mindenféle negativ kritika ellen . Nem véletlenül kellett törvénybe iktatni a holokauszt védelmét is . Majdnem minden europai államban rendeznek holokauszt megemlékezéseket stb . Egy egész holokauszt kultura alakult ki központban a zsidók szenvedéseivel . Kicsit van ugy használják föl pszihologiai fegyverként tudatos büntudatot nevelve az emberekbe hogy aki utálja az Izraelieket az valószinüleg egy lehetséges népirtó , az Izraelieket szeretni megbecsülni kell mert ők szenvedtek a legtöbbet a II. vh-ban . Annyi volt az elkobzott vagyonuk hogy azt a nemzetállamoknak ha még 100-évig is fizetnék akkor is kevés volna ( " Holokártérités " ) . Szoval nem is volna az egésszel semmi baj csak már az izraeliek átestek a ló másik oldalára vele , sok ember látja hogy vizet prédikálnak és bort isznak . Pláne amiota megjelent az alternativ média az internet ezzel még a " Maszat " nevű titkosszolgálatuk se tud mit kezdeni max megfigyelni IP cim alapján az Izraelt kritizálokat ( kiváncsi vagyok olvassák-e ezt ) .
  • HUmanEmber41st
    #68
    Hogy a topic témájához is szóljak: nem vagyok rasszista, csak tapasztalt.. :D
  • Hober Mallow
    #67
    Az iszlám szerint aki ártatlan embereket öl a pokolba jut.Függetlenül attól hogy zsidót vagy nem zsidót öl:)
  • Hober Mallow
    #66
    Szerintem azé a hatalom aki megszerzni.Izrael pedig megszerezte.Úgyhogy szerintem ez van
  • HUmanEmber41st
    #65
    Ezt a topicot meg hol találtad? :D :D :D
  • qwer74
    #64
    Igen igen ez így van...
  • ipszilon
    #62
    hmmm.. fura, hogy pont AZON a napon említetted a merénylőket!
  • Laalee
    #61
    és továbbléptek...
  • Lteebee
    #60
    Semmi, lépjünk tovább!
  • ixyon
    #59
    most mi van?
  • Lteebee
    #58
    Örülök, hogy megtaláltad a színvonaladnak megfelelő hangnemet.

    Még mindig nem sikerült rájönnöd, hogy mivel van bajom az írásodból, pedig ennél jobban nem fogom leszűkíteni.
  • ixyon
    #57
    te barom! 3500-2000 időszakban palesztína volt a zsidó állam! ezzel kezdődik a 2.os törikönyv. na mind.
    akkor kicsit rosszul írtam, palesztína annyira nem kicsi, mitn izrael. de nagyon szegény, és a katonai erőinek a nagyrésze ahsznált olcsó orosz cuccokból áll(mivel 91§ben szétlőttek mindent,és gyorsan kellett pótolni) a valós haderejénél szerintem még az öngyiilkos merénylők is tobbet érbek. de ilyen a muzulmán vallás, azt tanítják, hogy ha megöljük a zsidókat, akot majd allah megjutalmazza őket. és ezek ebben hosznek, és ezért átmennek bobmbástól, és öngyilkosmerényelnek. szerintem enbnek csak úgy lehet végetvetni, hogy ha egyszer télleg kiírtják őket. mert ugye ez ellen nincs más mód. inkább meghalnak, de nem aggyák fel. bár az is megoldás lenne, ha kapnának éretelmes vallási vezetőket, mert van ott nekik az az abroszfejű jásszer áráfát,(nemtom, hogy kell írni) de annak a hatalma azért nem a csillagos ég, ott a hatalom az 1házban van. ott kellene ezen a mai nevelésen változtatni,mert ennek így semmi értelme sincs.
  • Lteebee
    #56
    "2 hét alatt megint lecsiszolják azt az amúgyis kurvaszegény kis országot"

    Azt hittem, ezt Palesztínára írtad(mármint a kis országot).
  • ixyon
    #54
    hát azért izrael területe olyan 70000 km^2, ami még nálunk is kisebb. a lakosságuk vagy 6 milió fő. ez is kevesebb.
    Magyarország, asezem, ebben meg egyezhetünk, hogy kis ország. izrael 1értelműen kisebb, mint mi. tehá izrael is kis ország.
  • Lteebee
    #53
    Szerintem egy hangyafaszányit leegyszerűsítetted az amúgyis hiányos történelmi ismereteidet.

    Mi az, hogy "kis ország"?
  • Lteebee
    #52
    Ezt hagyjuk itt az általánosban!
  • Coine
    #51
    De pont a média meg Izrael meg USA csinál belőle "világügyet" .
  • ixyon
    #50
    az egész volágnak nem? szerinted izraelen meg palesztínán kívül kinek van még bármi köze is ahoz, hogy ők 2en mit csinálnak? én pl. magasan leszrom, hogy gyilkolásszák 1mást. ő dolguk. demások ne szólljanak bele.
  • Laci
    #49
    ...csak rajtuk kívül az egész világnak nem.
  • Laci
    #48
    Hát igen az éedekek, a pénz. Ennyi az egész. Jó ez az amcsiknak is meg Izraelnek is.
  • Laci
    #47
    Na amit a palesztinokról írál, azt a zsidók sima bevándorlás mellett fehérgalléros rablással csinálják az egész világon. Persze csodálkoznak, ha visszakapják....
  • ixyon
    #46
    és az, hogy az USAát ?k irányíttyák, az azért túlzás, de az 1esül államok lakosságának 8 %a zsidó, íly módon joggal számíthatnak támogatásra. tulajdonképpen az ZUSA hozta létre az ? államukat. nyilván ez eléggé szoros kapcsolat. meg hivatalosan is szövetségesek. van szerz?dés is. csak nemtom pontosan, mennyire. asszem, annyira nem, mint a NATO, de az USA még vagy 60 évig(ha jól emléxem, megalapítástól 100 évig) védeni fogja izraelt, az alatt tervezték jólm?köd? állammá tenni. nos, ez 1 kicsit hamarabb sikerült. de attól még mindíg van 60 év. de mind1.
  • ixyon
    #45
    hát izraelr?l csak ennyit: ban 1 nagyon kedves izraeli ismer?söm, akivel 1 táborban találkoztam, és nagyon sokat beszélgettem vele.
    izrael határán ott vannak a paleszínok, akik j?nek át, meg mennének is izraelbe, 1000L amikor legutóbb megpróbálták, izrael 2 hét alatt végigsöpört palesztínán, és utána hazament, hogy akkor "most már télleg fogjátok be a pofátokat, mert baj lesz, ha tovább pofáztok" erre azok a hülye paleszínok meg megint elkezdtek robbantgatni, meg ilyesmi. örüljenek neki, hogy az izraeliek csak a hazár közelében lövik szét az épületeiket. mert ha háború lenne, akor nem valószín?, hogy bármiféle komolyabb ellenállásba ütköznének megtámogatva sok sok F16ossal, F15össel meg 6 tonna m?holddal, ultramodern USAtól vásárotl tankokkal, meg ilyesmikkel. de a palesztínok meg csak emnnek, mint a hülyegyerek, oszt robbantgatnak. ez olyan, mint ha van 2 gyerek. az 1ik 16 éves, a másik meg 5. az ötéves elketdi rúdosni a 16évest, mert leült ugyanarra a padra, amin az 5éves is ült, erre a 16éves belerúgott 1 olyat az 5évesbe, hogy az elszállt, ere visszajön, és megint elkezdi rúgdosni. ezek a palesztínok hülyék. aarra nevelik a 10 éves gyerekeiket, hogy l?jjék az izrelieket, jóvan! ? dolguk. de ha az izraeliek méggeccer megtámaggyák ?ket, oszt 2 hét alatt megint lecsiszolják azt az amúgyis kurvaszegény kis országot, akkor nem fognak meglepni senkit. amúgy meg nem is egészen jogtalanul telepedtek oda le, mert 2000 éve volt ott a zsidó állam, oszt ebb?l a zsidó államból elvándoroltak sokan, akik otmaradtak, azok meg muzulmánok lettek, osz most meg akik elvándoroltak, hazamentek(az ?seik földjére, az ?seik nyelvét beszélve) oszt kértek az ?si f9öldb?l. csak ennyi.
    a konferenciáról meg csak annyit, hogy most beszélnek a szarról. de nem takaríttyák el. meg sem mozdulnak. mert büdös. lefedik folpakkal, hogy ne ekjjen szagolni.
  • Laci
    #44
    Ezért is szar a mai világ!
  • Coine
    #43
    Elég sokan vannak itt akik nem veszik észre, ők a máyer csávók, ilyen a mai világ !
  • Laci
    #42
    Jó ezt mostmár hiába hangoztatjuk. Aki ezt még mindig nem veszi észre az vagy világotrengető nagy fasz, vagy nem akarja észrevenni, és érdekből titkolja, hogy így van. Ezt már bátran kijelenthetem úgy érzem. Többet nem is érdemes erről értekezni. Politika suxx...
  • Coine
    #41
    Azért figyeljetek, hogy elítélték Izraelt, mint rasszista államot és MIT AD ISTEN, Amerika egybesült állatok & Izrael kivonultak és Eu Unió is fenyegetőzött.

    Azért ez sokat elárul !

    Izrael a világ lerasszistább állama, már nagyon rég óta, ami még a vallásukban is benne van, ami arról szól, hogy ŐK MINDEN MÁS NÉP felett állnak, meg, hogy ők a világ urai, meg naponta 1 zsidó gyereknek kéne születnie stb.

    Milyen furcsa, Finnország elítélte Izraelt nyilatkozatban, ezt itthon is felvetették de rögtön leszavazták és náciztak, hmm, nem furcsa ?

    Szóval a lényeg : kiadtak egy nyilatkozatot amiben elítélik Izraelt erre mindenki felkapta a vizet.
    Hát nemtom, Izrael egy megszálló állam, és rakétával lövi a megszállottakat, nemhiába Izrael a legrasszistább, hajrá elnyomott palesztínok.

    (és gondoljunk bele mi lesz akkor amikor az amicsi nép megunja azt, hogy súlyos MILLIÁRDOK mennek USAából Izraelbe, mert az eddig is tudtuk, hogy USát Izrael irányítja, de a népnek nem fog tecceni ez...)

  • Marki
    #40
    Kire fox szavazni?
    (No miép)
  • Lteebee
    #39
    Köszesz.
  • Lteebee
    #38
    Remélem, most nőttem a szemedben.
  • Lteebee
    #37
    Ez humor volt az én alacsony intelligenciaszintemen.
  • mateos
    #36
    huha , ez már valami :-)
  • ipszilon
    #35
    wow!:-)
  • MuERTe
    #34
    Én eddig ugy tudtam,hogy a ballibek zsidók:)Legalábbis rám mindíg ezt mondták:)))