388
A \"reális\" mod!
  • CSOCSO
    #175
    http://www.neobyte.de/INFormation/infspy/infspysetup.exe
  • CSOCSO
    #174
    loadout editor:
  • CSOCSO
    #173
    Ha vkinek kell az InfSpy 8 ez olyan mint a gamespy csak Inf re van átszabva.. itt egy kép belőle:
    lekicsinyítettem hogy ne legyen nagy.. van benne Loadout manager.. beálíthatod saját loadoutodat sokkal könnyebben, és még láthatod is melyik fegyvernek miylen a sebzése...van bepített browser amivel az inspy honlapját lesheted meg...és még egy két okosság...
    hja van olyan file is hogy átírhatod a bot ok nevét és hogy kinél mi legyen..azt is felrakom ha kell vkinek... ( gondolom sok hülye átnevezi a botok at rám:)))
  • CSOCSO
    #172
    ez van az inflodomban...
  • CSOCSO
    #171
    nah:
    End:Use gomb
    Delete:kihajolás balra
    pgdown:kihajolás jobbra
    home:fekvés
    0_ins gomb:ugrás
    ctrl:gugolás
    shift:futás
    (numerikus bill):
    1 es gomb auto/semi vagy burst
    2 es gomb fegyver másodlagos funkció..
    4 es gomb reload....
    5 ös gomb: ez a menű a v helyett
    space:üzenet küldés
    T:teamsay
    C gomb: Say: Contact!
    F gomb: Say: Frindly Fire!
    K gomb: Say: Tango is down!
    O gomb: Say: Area is clear!
    A gomb: Say: Acknowledge!
    G gomb: Say: GoGoGo!
    H gomb: Say: I need Some backup!
  • CSOCSO
    #170
    ugye hoyg sirály a hangulat??? nah probáljátok ki a loadoutomat:
    www.tar.hu/nwocsocso/infloadout.zip
    ebben el van rendezve a gombok ugy hogy jok legyenek, és a fegyverek is mihez képest jol össze vannak gyűjtve és a speech blinder is jol meg van csinálja..jut eszembe ha nem tetszik az a funkcio hogy ha kétszer előre nyomod a gombot és ugrik egy hasast akkor az INP ben kapcsold ki a dodgin-t vagy mit..

    a speech blinder az amivel utasíthatsz vagy válaszolhatsz: pl vettem, vagy gyerünk, vagy megsérültél, vagy lelöttél egy ellenséget, vagy az hogy a szoba tiszta..
    ez is be van állítva az inflodomban...
  • CSOCSO
    #169
    rányomsz a képen látható BRS re, akor megjelenik egy zöldes, feketés browser.és azon nyomsz a teamdeathmatchre vagy hasonlora..ott lehívja a szervereket majd arra nyomsz hogy "telítettség" szerint tegye sorrendbe a szervereket..tudod amikor 12 es szerveren csak 5 en vannak: 5/12.. ezt megkeresed rányomsz és láthatod azt az 5-6 szervert ami van.. ezek szinte mindig teli vannak..én a Gamblexet szeretem alegjobban...
  • CSOCSO
    #168
    tökmindegy.... ne arrol veszekedjünk pls hogy melyik a jobb.. ez nem az a topic.. amugy csak mondom hogy nemtom nektek miylen szemeitek van.. de nekem 80 fps nél mozgás közben is akadozosan mozog a csávesz...nem annyira mint ha akadozna... hanem olyan idegesítően vibráloan... de nemcsak az én gépemen.. hanem másikon is, akinél pl jo... legalább is ő annak látja:)
  • CSOCSO
    #167
    azt nemtom hogy odébb lehet -e löni...azt nem figyeltem meg...
  • CSOCSO
    #166
    azt mondtam hogy nehéz lesz megszokni de hidd el olyan mint a biciklizés!! meg lehet tanulni!!!!
    a Grabot illetöen.. ha az ajtót ki tudod nyitni az END el ( elvileg az a grab ha letöltötted az infloadoutomat) akokr működnie kéne a grab nak is.. ( grab/use gomb)
    én személy szerint azt szoktam cisnálni hogy a tárgy felett 8 állva) elöre hátra lépkedek és nyomkodom a gombot.. de ha futok vmerre és éppen elöttem a nade akkor csak elfutok felette ugy hogy nézem a nadet és nyomkodom az end et..és fel szokta venni...
  • CSOCSO
    #165
    tényleg!!!!azt nem is mondtam hogy a nagyobb eséstől kiesik a kezedből a fegyver... :)
  • CSOCSO
    #164
    Csumeeka... de téged is jo rég láttalak.. bár az igazat megvalva 6packosokat is rég láttam
  • CSOCSO
    #163
    sirály mi:))) kell toboroznom az ujjoncokat mert kihalunk.. amugy nézd a jo oldalát.. kb 5-6 szerveren vannak emberek, legalább hamar megtalálod a csapatodat:))) pl én hányingert kapok az ilyen CS meg SOF2 szerverektől.. mire végignézem hogy mizu addigra 100 másik szerver lesz 100 szerver betelik és 100 üres lesz.. sirály..
  • Gábor
    #162
    Ron nem értem azt,hogy beírni.....az UT-nek beépített browserje van. CSak rányomsz a INFservers gombra, vagy a másikra (neve nem jut szembe), ahol azok a szerverek vannak, amin éppen játszanak.
  • Ron Ragm
    #161
    Nem csak a MOHAA, a Wolfi is jól használta a motort sztem
  • Ron Ragm
    #160
    nekem is ez a bajom. Ha normális színek lennének a Q3-bak akkor még azt mondanám hogy jó játék de így...
  • Ron Ragm
    #159
    Nagyon ász a hangulata ennek a gémnek:) botok ellen is cool
    Gábor: Úgy nem tucc mondani INF szervereket ahogy be kelkl írni a játékba?
    Ez én vagyok, amint támogatom az előttem lévő Rambot:) (a hülye bot belerohant az ellenség közé..ha nem segítek neki akkor vége:)))
  • Gábor
    #158
    Vitát lezárhatjátok: a sima unreal alatt jelent meg az első inf, tehát ezt ismerik és tudják programozni!
    Ha kérdés van én is szívesen segítek
  • TneX
    #157
    Q3 engine-t akartam mondani az utolsó mondtanál.
  • TneX
    #156
    A Q3 enginnel az a bajom,hogy szinte mindenhol ilyen idióta rajzfilmszerű színeket tudtak kihozni belőle,ami eléggé illuzióromboló tud lenni 1 komolyabb játéknál.Egyedül a MOHAA-ban nem szarok a színek,hanem megközelíti az élethűt.Az UT színei szerintem jobban megközelítit a valóságot,bár az tény hogy a Q3 sokkal gyorsabb,stabilabb
  • I.C.ram
    #155
    nem lehet megfulladni csak egy ido utan elekzd hevesen lelegezni :)
  • I.C.ram
    #154
    arghhhhh en msot az enginerol beszelek hogy sokkal stabilabb, sokkal gyorsabb (akit csak ismerek ezt mondja ha neked lassabb volt akkor te biztos az EPIC-tol vetted a gepet :)) es a modok is jobban szerintem (Navy Seals, Urban Terror, Stalingrad, stb,stb.
  • Gábor
    #153
    Jó szerver az Inforcers, MP clan server, AFA2 server, TNX Inf server.
    Hirtelen ennyi.
    Grabre próbáld,hogy botok ellen játsz, lődd le a sajátod, állj rá a fegyverére és úgy próbáld a feliratot grabbelni. Ha még így se, akkor nézz szét az inf fórumokon, hátha vkinek ugyanez a probja.
  • Ron Ragm
    #152
    Nah, 1 a lényeg: Szervereket, szerevereket, szervereket:)
  • Ron Ragm
    #151
    Van egy rossz hírem és egy mégroszabb. A grab ewgyátalán nem működik sehol sem. És van hozzá (?) egy patch, ami nem is biztos hogy van. Szal lehet keresgélni:(
  • Ron Ragm
    #150
    célkereszt: nincs de jobb gombbal tucc célozni, és ha nyomvatartod a jobb gombot akkor benntartja a levegőt. Minnyár megnézem meg lehet-e fulladni:)
    Grab: kiírja hogy xy press grab to pickup de nyomom és semmi. Nembaj, most megkeresem az PC ***-n lévőt, asszem azon ment a grab...
  • Hustler_hu
    #149
    Csocso latom gyujtod az INF fanokat :) lehet hogy ismet jatszok majd :)) csak lenne tobb server ...
  • Gábor
    #148
    A golyó a fegyvert tényleg odébb löki:)
    Egyébként menj olyan közel,hogy kiírja a fegyver nevét, akkor grabbelhetsz.
    Csocso én az icq-t szökőévente egyszer kapcsolom be,amíg nincs kint a qrva 287
  • Lacc
    #147
    Na jáccogattam vele pár órát egy kisebb társaságban úgyhogy normálisan tudtam velük beszélni is. 3 óra alatt összesen sikerült 3 embert megölni kereken, az egyiket sikeresen meglőttem M16-al, a másik P90-el kaptam el, a harmadikat meg talán az egyik pisztollyal. Nagyon nehéz játék az tény, nem is tudom meg fogom-e tudni tanulni mert a legnagyobb bajom az hogy nincs ugye célkereszt :)) Na mindegy, majd még próbálgatom. Egyébként nekem se működik a grab! Valamiért kiesett a fegyver a kezemből és ott szonvedtem hogy felvenném, nyomogattam a grab gombot de nem történt semmi. Aztán elkezdett lőni valaki és úgy tűnt hogy mikor golyó érte a fegyveremet a földön, arrébblökte volna azt vagy csak rosszul láttam?
  • Ron Ragm
    #146
    akkorsem azért jobb egy játék mer szeb...szal nem ez az elsődleges szempont...
  • Ron Ragm
    #145
    bállítottam..le is guggolok de semmi...az egy dolog hogy nem hazsnálod de miután egy nagyobb eséstől kiesik a kezedből a fegyver és nem tudod felvenni az qrvaidegesítő...
  • Lacc
    #144
    Ez azért van mert az UT engine-t glide-ra optimalizálták főleg a Q3-at pedig OpenGL-re és D3D-re.
  • I.C.ram
    #143
    szerinted miert valasztjak minden masodik fps-hez a q3 enginet?? mert sokkal jobb az UT-nal. nem tudom hogy vagy vele de nekem a q3 sokkal gyorsabban megy mint az ut
  • GregSB
    #142
    "Az hogy szebb az tény. Az hogy gyorsabb baromság"

    Nem éppen. Nálam sokkal gyorsabb volt a Q3 mint az UT...
  • CSOCSO
    #141
    hehe kit hoz ide az isten:)) szííja gabee:)))te sem vagy sokat icq-n:))
    szvsz a rav2 fos.. a sima ra..az elmegy.. csak az nem tetszik a ra2 ben hogy amikor futsz köcsögül mozog a célkereszt ha éppen pl a robarban célzásra tartasz..ilyen az SF ben is..nekem az nem tetszik..és ha jol tom 1 szerver van ahol ra2 van..a másik meg hogy leszedtem a GPS-t..de azota nem tudok felmenni arra a szerverra ahol a GPS van...azt irja ki hogy GPS version dismatch..
  • Gábor
    #140
    Ha éfdekel a realitás, isten igazából, akkor menj egy olyan szerverre, ahol Rav2 megy. Az aztán állat!
    [sixpack]Gabe
  • CSOCSO
    #139
    a grab es dolog gondolom azért mert messze vagy a tárgytól vagy nemtom.. amugy minek a grab sosem használom max az elejtett nade-ok miatt.. amugy állj közelebb ahhoz amit fel akarsz venni..vagy lesd meg a keys-ben hogy tuti ott van a grab ahol keresed ..hja és lehet hogy lesz ungárise szerver...
  • CSOCSO
    #138
    icukára fel!
  • CSOCSO
    #137
    mire?
  • Ron Ragm
    #136
    nem ismersz, nem írom csak nézem a PCs játékok leáldozott topicot:)